Топ – 9 видів пасивного заробітку в 2022 році

Через пандемію отримання пасивного доходу стало більш актуальним питанням. Пасивний дохід – це один із способів заробітку, що вимагає найменшої інвестиції. При цьому пасивний дохід не означає, що треба сидіти і чекати надходження грошей. Щоб отримати пасивний дохід, необхідно вкласти гроші, час і сили. У тексті будуть запропоновані 9 методів пасивного заробітку, актуальних у 2022 році.

1. Автомобіль

Здача в оренду свого авто дозволить отримувати дохід. Щоб заробляти на цьому гроші, доведеться все контролювати. Для початку варто розглянути юридичну сторону заробітку. Далі важливо правильно вибрати орендаря і домовитися про правила співпраці. Також необхідно скласти план по доходу і витрат, і визначити вигоду. У мегаполісах здача авто щомісяця може приносити до 40 000 рублів.

2. Здача власного майна

Крім авто, в оренду здають меблі, будь-спецобладнання, техніку, гардероб і майданчик для фотосесії.

3. Створення додатків та ігор для смартфонів

Зараз популярність мобільних додатків постійно зростає. Кожен створений продукт може приносити дохід. Щоб заробляти, необхідно розробити програму і завантажити його в магазин або на особистий сайт, якщо є. Додаток буде приносити дохід з контенту або з показу реклами в ньому. Створення програми потребуватиме певного досвіду і навичок.

4. Продаж фото та ілюстрації в фотостоках

При наявності навичок художника, ілюстратора і фотографа, можна заробляти на онлайн-торгівлі. В інтернеті є спеціальні біржі і фотостоки, які дозволяють продавати картинки. Пасивна прибуток буде надходити при кожному завантаженні контенту. Для підвищення заробітків потрібно створити портфоліо і великий обсяг контенту. При правильному підходь на продаж фото можна заробляти від 4000 гривень на місяць.

5. Гаражі

Купівля машиномісця або гаража не обходиться дорого. Даний пасивний заробіток відмінно підходь новачкам. За оренду гаража в середньому заробляють 2000-5000 гривень. Попит на оренду машиномісця також постійно зростає. З кожним роком кількість автомобілістів збільшується, а на ділянках будуються багатоповерхові будинки і тому місця на парковці вистачить не всім. Саме це підвищує попит на оренду місця.

Топ - 9 видів пасивного заробітку в 2022 році

6. Продаж і створення інфопродукта

Для створення інфопродукта потрібно бути експертом в певній галузі. Незважаючи на те, що спосіб заробітку відомий давно, він не втрачає своєї актуальності. Головне, створений продукт повинен бути якісним і корисним.

Створений інфопродукт можна продавати багаторазово. При використанні та налаштування спеціальних інструментів можна створити автоворонку продажів.

7. Дохід через соцмережі

Для заробітку можна створити окремий канал, групу або блог і підключити до нього будь-який варіант отримання прибутку. Наприклад, розміщення реклами, продаж власної продукції і закачування доната. Щоб прискорити процес, можна придбати готовий проект. Власники часто продають свій блог і групу.

8. Придбання готового сайту

За останній період покупка сайту для отримання пасивного доходу стала актуальною темою. Готовий сайт можна придбати або продати на спеціальних сервісах, які можуть безпечно провести операцію. До таких сервісів відносяться:

  • Телдері,
  • фліп,
  • Бітус
  • PR-CY.ru.

Вартість сайту залежить від його окупності. Також тут враховується спосіб монетизації. Придбання сайту – вигідна інвестиція грошей і отримання пасивного доходу.

9. Вендінг

Вендінг сподобається тим, хто планує отримувати максимальну пасивну прибуток, прикладаючи мінімум зусиль. Щоб почати заробляти, знадобиться стартове вкладення від 10 000 гривень. На цю суму потрібно придбати вендінговий апарат і встановити його в багатолюдному місці і заробляти. Дохід вважається пасивним, оскільки апарат приносить прибуток і без участі власника.

Головне 2-3 рази в тиждень необхідно приїжджати, завантажувати товари і збирати виручку.

Затребувані апарати використовуються для варіння кави або продажу снеків.

Також можна заробляти на автоматі для фотодруку. Головний плюс заробітку – це можливість швидкого старту при найменшому вкладенні.

На закінчення можна сказати, що потрібно вибирати вид заробітку, в якому є мінімальний досвід. Також не потрібно вибирати ідею, яка вимагає регулярних грошових вкладень.

Заробіток на майнінгу криптовалют: можливості, ризики, альтернативи

Як створити інтернет-магазин самостійно

Як розкрутити Ютуб канал безкоштовно в 2022 році

error: Вміст захищений!!