Криптовалюта: як купити, торгувати, продати на криптобіржі

Торгівля криптовалюта в останні місяці переживає бум. Висока волатильність і обсяг торгів криптовалюта дуже добре підходять для короткострокової торгівлі. Тут ми даємо кілька порад по денній торгівлі криптовалюта, включаючи інформацію про стратегію, програмному забезпеченні і торгових ботах, а також конкретні речі, які необхідно знати новим трейдерам, наприклад, податки або правила на певних ринках.

криптовалюта
Financial technology and mobile communication concept. Fintech.

Як порівнювати брокерів

На який кріптовалютной платформі ви вирішите торгувати – це одне з найважливіших рішень, які ви приймете. Біржа буде виступати в якості цифрового гаманця для ваших криптовалюта, тому не занурюйтесь в неї, не взявши до уваги такі чинники.
Деякі брокери спеціалізуються на торгівлі криптовалюта, інші – в меншій мірі. Інші пропонують конкретні продукти.

Наприклад, IQ Option забезпечує традиційну торгівлю криптовалюта через Forex або CFD, але також пропонує мультиплікатори криптовалюта. Вони пропонують підвищений кредитне плече і, отже, ризик і винагороду. Такі інноваційні продукти можуть стати відмінністю при відкритті рахунку для денної торгівлі криптовалюта.

Додатки та комплектуючі, ПЗ

Дейтрейдер потрібно постійно бути в курсі, так як реакція на важливі новинні події всього на кілька секунд може вплинути на різницю між прибутком і збитком. Ось чому багато брокерів тепер пропонують зручні мобільні додатки для роботи з криптовалюта, щоб ви могли бути в курсі, коли ви їдете в поїзді або робите шостий кави в день.

Платформа для торгівлі криптовалюта, на яку ви зареєструєтесь, буде тим місцем, де ви будете проводити значну кількість часу кожен день, тому шукайте ту, яка відповідає вашому стилю торгівлі і потребам.

Біржі, такі як Coinbase, пропонують поглиблені платформи, такі як їх Global Digital Asset Exchange (GDAX). Завжди варто спочатку створити демо-рахунок, щоб переконатися, що на біржі є необхідні технічні засоби та ресурси.

Безпека

Завжди перевіряйте відгуки, щоб переконатися, що обмін криптовалюта безпечний. Якщо ваш аккаунт буде зламаний і ваша цифрова валюта буде виведена, вони зникнуть назавжди.

Таким чином, в той час як безпечні і складні облікові дані – це половина справи, інша половина буде вирішена торговим програмним забезпеченням.

Комісія

Кожна біржа пропонує різні ставки комісійних і структуру комісій. Як денний трейдер, що здійснює великий обсяг угод, навіть незначна різниця в ставках може серйозно скоротити прибуток. Можна порівняти три основних види плати:

Комісія за обмін – це сума, яку ви будете платити за використання їх програмного забезпечення для криптовалюта. Валюта і монети, якими ви торгуєте, можуть вплинути на курс.

Комісія за торгівлю – це сума, яку ви будете платити за обмін валюти між валютами. Маркерна плата – це вартість пропозиції з продажу. Внесок тейкером – це вартість прийняття пропозиції від кого-небудь.

Комісія за поповнення і зняття коштів – це сума, яку ви будете платити, коли хочете внести і зняти гроші з біржі. Ви часто виявляєте, що вкладати гроші дешевше. Також майте на увазі, що деякі біржі не приймають кредитні картки.

За використання дебету / кредиту зазвичай стягується комісія в розмірі 3,99%, з банківського рахунку зазвичай стягується комісія в розмірі 1,5%.

Останнє слово про брокерів

Це рішення непросто. Порахуйте, прочитайте огляди і спочатку випробуйте обмін і програмне забезпечення. Coinbase широко вважається однією з найнадійніших бірж, але торгівля криптовалюта на Bittrex також є розумним вибором. CEX.IO, Coinmama, Kraken і Bitstamp – інші популярні варіанти.

Торгівля криптовалюта для початківців

Торгівля криптовалюта для початківців
Young woman working at night modern office loft.Red and green candlestick chart and stock trading on background. Double exposure

Перш ніж ви виберете брокера і спробуєте різні платформи, є кілька простих речей, які потрібно зрозуміти в першу чергу.

Розуміння і прийняття цих трьох речей дасть вам найкращі шанси на успіх, коли ви вийдете на арену кріптовалютной торгівлі.

Дізнайтеся, що росте – біткойнов, Ethereum і Litecoin очолюють список по конкурентоспроможності і простоті використання.

Однак є також Zcash, Das, Ripple, Monero і ще кілька, за якими потрібно стежити. Зробіть домашнє завдання, з’ясуйте, що відбувається, і сконцентруйте на цьому свою увагу.

Гаманці

Якщо ви хочете володіти реальною криптовалюта, а не спекулювати на ціні, вам необхідно зберегти її.

Існує величезна кількість постачальників гаманців, але є також ризики, пов’язані з використанням менш відомих постачальників гаманців або бірж. Ми рекомендуємо сервіс під назвою Bitmex.

Стратегія

Після того, як ви вибрали брокера, познайомилися зі своєю платформою і поповнили свій рахунок, пора починати торгувати. Вам потрібно буде використовувати ефективну стратегію в поєднанні з ефективною системою управління капіталом, щоб отримувати прибуток. Нижче наведено приклад простий кріптовалютной стратегії.

Свінг-трейдинг

Ця нехитра стратегія просто вимагає пильності. Ідея полягає в тому, що ви уважно стежите за корекцією в тренді, а потім ловите «коливання» з корекції і назад в тренд. Корекція – це просто перекриття свічок або цінових барів. Ви виявите, що трендові ціни швидко змінюються, а корекції, з іншого боку, немає.

Припустимо, на вашому графіку криптовалюта при 250-хвилинних свічках ви бачите 25 свічок, де ціна знаходиться в діапазоні 100 пунктів.

Якби ціна знизилася до щоденного руху всього на 20 пунктів, ви були б серйозно зацікавлені і насторожені. Ви повинні побачити багато збігів. Це говорить про те, що існує значна ймовірність продовження тренда ціни.

Потім ви повинні продавати, коли перша свічка опустилася нижче звужується діапазону попередніх кількох свічок, і ви можете розмістити стоп на самому останньому мінімальному максимумі коливання. Це просто, зрозуміло і ефективно.
підказки

Навіть з правильним брокером, програмним забезпеченням, капіталом і стратегією існує ряд загальних порад, які можуть допомогти збільшити вашу прибуток і мінімізувати збитки. Нижче наведено кілька корисних порад по криптовалюта, про які слід пам’ятати.

Використовувати новини

Короткострокові криптовалюта надзвичайно чутливі до актуальних новин. Коли приходять новини, такі як урядові постанови або злом кріптовалютной біржі, ціни мають тенденцію різко падати.

З іншого боку, якщо велика компанія оголошує про перехід на використання валюти в свій бізнес, ціни можуть швидко вирости. Якщо ви в курсі будь-яких новин та можете швидко реагувати, у вас буде перевага над рештою ринку.
технічний аналіз

Аналізуйте історичні графіки цін, щоб визначити характерні закономірності. Історія має звичку повторюватися, тому, якщо ви зможете відточити патерн, ви зможете передбачити майбутні руху ціни, що дасть вам перевагу, необхідне для отримання внутрішньоденної прибутку.

Метрики дослідження

Це один з найбільш важливих порад по криптовалюта. Подивившись на кількість гаманців в порівнянні з кількістю активних гаманців і поточним обсягом торгів, ви можете спробувати привласнити конкретної валюті поточну вартість. Після цього ви зможете приймати обґрунтовані рішення на основі сьогоднішньої ринкової ціни. Чим точніше ваші прогнози, тим більше у вас шансів на прибуток.

Торгівля з маржею

Якщо ви очікуєте певного зміни цін, торгівля з використанням маржі дозволить вам зайняти гроші, щоб збільшити вашу потенційну прибуток, якщо ваш прогноз збудеться. У бірж різні маржинальні вимоги і різні ставки, тому рекомендується спочатку зробити домашню роботу.

Bitfinex і Huobi – дві найбільш популярні маржинальні платформи.

Правила і податки

Цифровий ринок є відносно новим, тому країни і уряду щосили намагаються ввести податки і правила на криптовалюта, щоб регулювати ці нові валюти. Якщо ви не знаєте про це до того, як почнете торгувати, в подальшому ви можете опинитися в зоні дорогих клопоту.

Правила

Багато урядів не впевнені в тому, як класифікувати криптовалюта, як валюту або власність. У 2014 році в США були введені правила торгівлі криптовалюта, які означають, що цифрові валюти потраплять під захист власності.

Після цього трейдери будуть класифіковані як інвестори і повинні будуть відповідати складним вимогам до звітності.

Крім можливих складних процедур звітності, нові правила також можуть вплинути на ваші податкові зобов’язання. У США правило «власності» означає, що ваші доходи тепер будуть вважатися податком на приріст капіталу (15%), а не звичайним прибутковим податком (до 25%).

Вимоги до податків на криптовалюта в кожній країні різні, і багато хто з них зміняться в міру адаптації до розвивається ринку. Перш ніж почати торгувати, зробіть домашню роботу і з’ясуйте, який податок ви будете платити і в якому розмірі.

Боти

Якщо у вас вже є працююча стратегія, можливо, варто подумати про робота для торгівлі криптовалюта. Після того, як ви запрограмуєте свою стратегію, бот приступить до роботи, автоматично виконуючи угоди при дотриманні заздалегідь визначених критеріїв. У цьому є дві переваги.

  1. По-перше, це серйозно заощадить вам час. Вам не доведеться весь день дивитися на графіки в пошуках можливостей. Швидкість виконання угод також повинна бути збільшена, оскільки вводити вручну не буде потрібно.
  2. По-друге, автоматизоване програмне забезпечення дозволяє торгувати декількома валютами і активами одночасно. Це означає більшу потенційну прибуток, і все це без необхідності виконувати будь-яку важку роботу.

Ризики

Сказавши це, не всі боти працюють гладко. Якщо ви хочете уникнути втрати прибутку через збої комп’ютерів і несподіваних ринкових подій, вам все одно потрібно буде до певної міри контролювати свого бота.

Вони також можуть бути дорогими. Хоча є багато варіантів, таких як BTC Robot, які пропонують безкоштовні 60-денні пробні версії, з вас зазвичай стягується щомісячна абонентська плата, яка з’їдає вашу прибуток. Їх установка також може бути дорогої, якщо вам доведеться заплатити комусь за програмування вашого бота. Крім того, вам потрібно буде заплатити, щоб ваш бот оновлювався в міру зміни ринку.

Таким чином, хоча боти можуть допомогти збільшити вашу прибуток від криптовалюта в кінці дня, в житті немає безкоштовних поїздок, і вам потрібно знати про ризики. Можливо, тоді вони стануть найкращим активом, коли у вас вже є усталена і ефективна стратегія, яку можна просто автоматизувати.

Освіта

Найкорисніший підручник з торгівлі криптовалюта, який ви можете пройти, – це той, який ви можете дати собі на демо-рахунку. По-перше, ви отримаєте можливість випробувати свій потенційний брокер і платформу перед покупкою.

По-друге, це ідеальне місце для виправлення помилок і розвитку своєї майстерності. Зазвичай ви торгуєте на змодельовані гроші, тому помилки не будуть коштувати вам насилу заробленого капіталу. Після того, як ви випробували свою стратегію і розгладили все складки, починайте торгувати реальними грошима.

В Інтернеті ви також можете знайти ряд курсів по внутрішньоденної торгівлі криптовалюта, а також безліч книг і електронних книг. Чим більше інформації ви засвоїте, тим краще ви будете підготовлені і тим більше у вас буде шансів зберегти перевагу на ринку.

Ключові моменти

Думайте про це як про своє керівництво по денній торгівлі криптовалюта, і ви уникнете більшості перешкод, з якими стикаються багато трейдерів. При виборі брокера і платформи враховуйте простоту використання, безпеку і структуру їх комісійних. Існує ряд стратегій, які ви можете використовувати для торгівлі криптовалюта в 2017 році.

Яку б з них ви не вибрали, переконайтеся, що технічний аналіз і новини грають важливу роль. Нарешті, пам’ятайте про регіональні відмінності в правилах і податки, ви не хочете втрачати прибуток через непередбачені вимог.

7 важливих кроків до успіху в Інтернет-бізнесі

Біткойн — як інвестувати у криптовалюту в 2021 році

TikTok такий популярний бо то справжня залипайка