Як заробляти гроші торгівлею на фондовому ринку

Досягнення в області технологій забезпечили будь-якій людині з працюючим підключенням до інтернету можливість почати денну торгівлю для заробітку. Але хоча це і можливо, наскільки це просто і як ви збираєтеся це робити? У цій статті ви розглянете переваги денний торгівлі для життя, чим і де люди торгують, а також дізнаєтеся кілька безцінних порад.

Чи можна заробляти на життя денний торгівлею?

Перше, що слід відзначити: так, заробляти на життя денний торгівлею-цілком життєздатна кар’єра, але це не обов’язково легше або менше роботи, ніж звичайна денна робота.

торгівля на фондовому ринку

Переваги швидше в тому, що ви самі собі начальник, і можете планувати свій робочий день так, як ви хочете. Торгівля на ноутбуці також означає, що ви можете робити це де завгодно і коли завгодно.

Будьте обережні – є багато людей, які стверджують, що роблять стан на денній торгівлі, але зазвичай ці люди намагаються продати вам щось. Не вірте в галас або в те, що є така річ, як “легкі гроші”.

Проте є способи зробити це простіше – наприклад, вам не потрібно заробляти так багато, якщо ви живете (або переїжджаєте) в недорогу країну з низькими податками. Скорочення витрат на життя також може мати велике значення, оскільки “заробляти на життя” на чимось по суті означає, що дохід покриває витрати.

Переваги проти недоліків

Незважаючи на труднощі, є деякі очевидні переваги для денної торгівлі. Ось лише деякі з них:

Ніякого боса. Ви сам собі господар. Більше ніякого потурання потребам вимогливих і нерозумних босів. Ви можете працювати саме так, як хочете.

Годинники. Ви встановлюєте свої власні робочі години. У сучасному світі ринок завжди відкритий. Таким чином, ви можете вибрати, коли ви хочете працювати і як довго, пристосовуючи його до інших зобов’язаннях. Якщо ви хочете чотиритижневий відпустку, немає ніякого відділу кадрів, щоб орієнтуватися в першу чергу.

Накладні витрати. Немає більш дорогого квитка на потяг, щоб дістатися до роботи. Більше ніяких витрат на бензин і паркування. Більше ніяких дорогих костюмів. Вам просто потрібен комп’ютер, підключення до інтернету і певний капітал, щоб почати роботу.

Комфорт. Поки всі інші гладять свої сорочки перед майбутнім днем, ви можете переодягнутися в зручний одяг і почати свій 10 метровий шлях до письмового столу зі свіжою чашкою кави. Більше ніякого задушливого офісу і відволікаючих колег. Ви працюєте не виходячи з власного будинку.

Недоліки

Незважаючи на очевидні переваги, коментарі про денній торгівлі для життя також підкреслюють деякі недоліки. Найбільш поширеними з яких є:

Самотній спосіб життя. Ваші колеги, можливо, іноді змушували вас підніматися на стіну, але іноді це заспокоює, коли поруч є люди.

Дейтрейдинг для життя може стати самотнім. Якщо вам не подобається бути одному, подумайте двічі.

Непослідовна зарплата. Ваша зарплата буде сильно коливатися. Ви можете зробити $ 3,000 в один день, а потім втратити $ 2,500 на наступний. Ймовірно, у вас не буде стабільної зарплати, на яку можна покластися. Крім того, якщо ви візьмете відгул на роботі, вам не заплатять ні копійки.

Кар’єрний ріст. Єдине, що може поліпшити ваші доходи. Ви також можете знайти його складним, щоб повернутися в світ бізнесу. Коли-небудь, торгуючи на живих форумах, ви припустили, що будете менше працевлаштовані до кінця.

Боротьба з ботами. Боротьба з алгоритмами, автоматизованими системами і ботами-все це захоплює ринок. Зараз на них припадає близько 60% всього обсягу ринку.

Хоча на ринку завжди знайдеться місце для людей, вам потрібно буде знайти нові способи адаптуватися і розвиватися, якщо ви хочете зберегти перевагу.

Що таке денна торгівля?

Одне з найважливіших рішень, яке ви приймете, – це те, як почати денну торгівлю для заробітку. Які ж тоді популярні цінні папери та ринки серед тих, хто заробляє на життя денний торгівлею?

 • запаси
 • копійчані акції
 • Форекс
 • криптовалюта
 • ф’ючерси
 • Емініс
 • CFD
 • Товари широкого вжитку
 • золото

можливості

Незалежно від того, чи займаєтеся ви денний торгівлею центовими акціями або валютами, волатильність і обсяг на обраному вами ринку серйозно вплинуть на вашу потенційну прибуток.

Ринок криптовалюта, наприклад, дуже волатильним, що дозволяє деяким з них дуже добре заробляти на життя.

денна торгівля акціями

У той час як денна торгівля акціями для життя може бути більш складним завданням. Це вже насичений ринок. Крім того, потрібно відносно великий обсяг початкового капіталу, і втрати можуть бути більш руйнівними з фінансової точки зору.

Знову ж, денна торгівля товарами або ф’ючерсами на життя представлятиме свої власні проблеми.

Регіональні відмінності

Чи будете ви заробляти на життя денний торгівлею, також буде залежати від того, де ви живете і який ринок ви виберете. Денна торгівля для життя в Індії, Індонезії або Південній Африці не тільки пропонує волатильні ринки, але у вас також є дуже низька вартість життя, що робить життя більш здійсненною.

Денна торгівля для життя в Росії, Великобританії, США, Канаді або Сінгапурі все ще пропонує безліч можливостей, але у вас є велика кількість конкуренції, щоб боротися з нею, плюс високі витрати на життя.

У вас не буде нестачі в волатильності або обсязі, але вам потрібно сісти і розрахувати, скільки вам потрібно буде заробляти в середньому щотижня або місяць, щоб дійсно жити.

Як заробляти на життя

Заробляти на життя денний торгівлею – нелегкий подвиг. Вам належить подолати ряд потенційно дорогих перешкод. Нижче зібрані корисні поради, які допоможуть вам справитися з труднощами на ринку.

Установка

Багато починаючі трейдери задаються питанням: як почати заробляти на життя денний торгівлею? Відповідь полягає в тому, що вам потрібно всього лише кілька основ.

Зрозумійте ці основи правильно, і ви опинитеся в найсильнішому положенні, щоб отримувати щедру платню.

Апаратне забезпечення.

Вам потрібен, принаймні, комп’ютер середнього класу і підключення до інтернету. Будь-які апаратні збої або збої в роботі інтернету можуть дорого вам обійтися. Багато радять мати два монітори на всякий випадок.

Брокер.

Переконайтеся, що ви вибрали брокера, який відповідає вашим потребам. Вони повинні пропонувати конкурентоспроможні ціни, надійну підтримку клієнтів і легку навігаційну платформу.

Стратегія.

Вам потрібна стратегія, яка відповідає вашому стилю торгівлі. Вона повинна покладатися на графіки, патерни і технічні індикатори. Вона повинна дозволити вам отримувати часту прибуток на високооб’ємних угодах з низькою вартістю.

Торговий офіс

Розташування-важлива тема. Чи будете ви мати офіс вдома або спробувати і торгувати в різних місцях на ноутбуці? Можливо, ви бачили зображення самотнього трейдера, який сидить за 6 або навіть 9 моніторами, які відстежують всі види даних – але чи потрібно це?

Одна з альтернатив спробам присвятити деякий простір будинку торгівлі – це використання орендованого робочого місця.

Існує також служба, яка робить крок вперед. Штаб-квартира ETrading пропонує орендовані робочі та офісні приміщення, а також дані денний торгівлі та співробітництво.

Трейдери-однодумці можуть обмінюватися ідеями та стратегіями лицем до лиця. Ця концепція процвітає як в Росії і Лондоні, так і в Нью-Йорку і може зробити денну торгівлю для життя набагато більш життєздатною для тих, хто стурбований даними ринків, самотою і офісними приміщеннями.

Столиця

Один з перших питань з вуст початківців трейдерів: “скільки капіталу вам потрібно?” Єдина вимога денний торгівлі з дому для життя-це капітал. Вам знадобиться мінімум 5 000 доларів, щоб почати денну торгівлю в Росії. Мало того, ви завжди повинні підтримувати хоча б цю суму на своєму рахунку.

Ці жорсткі правила означали, що для більшості людей торгівля на життя було просто фінансово нездійсненна. Однак глобалізація фінансової індустрії дозволила багатьом платформ розвиватися поза рамками американського регулювання. Сьогодні ви можете почати з того, що на вашому рахунку буде всього лише 1000 доларів.

Скільки капіталу вам знадобиться, буде залежати від того, чим саме ви хочете почати торгувати.

Освіта

Якщо ви хочете мати найкращі шанси досягти успіху в денний торгівлі, вам потрібно використовувати широкий спектр ресурсів. На щастя, тепер ви можете знайти безкоштовні освітні інструменти всього декількома клацаннями миші. Деякі з найбільш ефективних ресурсів, які варто розглянути, є:

 • книги
 • Електронні книги
 • Аудіокниги
 • Блоги
 • Документи формату PDF
 • Навчальні відеоролики
 • Форуми (ідеально підходять для тих, хто хоче почати заробляти на життя денний торгівлею акціями, ф’ючерсами, форекс і криптовалюта.)
 • Навчальні посібники
 • Подкасти та Mp3-файли
 • Фліпкарт

Ви знайдете поради досвідчених трейдерів на форумах, в блогах і чатах. Ви отримаєте користь від докладних прикладів стратегії з книг, PDF-файлів і навчальних відеороликів.

Якщо ви шукаєте конкретні рекомендації про те, як заробляти на життя денний торгівлею на ринку Форекс, розгляньте сторінку forex. Крім того, дивіться сторінку акцій, якщо ви зацікавлені в торгівлі акціями з дому для отримання доходу.

Управління ризиками

Якщо ви дивитеся на те, як заробляти на життя денний торгівлею, одним з важливих компонентів є те, як ви керуєте ризиком.

Управління ризиками

Як справедливо стверджував Ларрі Хайт, “Протягом усієї своєї фінансової кар’єри я постійно бачив приклади того, як інші люди, яких я знав, були розорені через неповагу до ризику. Якщо ви не будете уважно дивитися на ризик, він візьме вас.”

Вам потрібна система, яка гарантує, що у вас є достатньо, щоб зробити кроки, зберігаючи при цьому досить капіталу, щоб вам не довелося повертатися до повсякденної роботи.

Хороша система обертається навколо стоп-лоссов і тейк-профітів. Вони дозволяють вам планувати заздалегідь і запобігати підвищені емоції, беручи під свій контроль прийняття рішень.

Стоп-лосс-це просто ціна, по якій ви будете продавати акції і брати збиток. Це викорінить вас, що тримаються в надії що “воно повернеться”.

Тейк-профіт-це та точка, на якій ви будете продавати акції і забирати прибуток. Це допоможе вам зберегти цю прибуток, дозволяючи вам продавати до початку періоду консолідації.

Психологія

Якщо ви торгуєте для того, щоб заробляти на життя, послідовна та стабільний фінансовий результат-це мета, яка зажадає послідовно дисциплінованого розуму. Як підкреслив Віктор Сперандео, “Ключем до успіху є емоційна дисципліна.

Якби інтелект був ключовим фактором, було б набагато більше людей, які заробляють гроші на торгівлі.”

Зараз це може здатися простим, але коли у вас є 2500 доларів на лінії, і ви пильно і напружено дивилися на екран протягом останніх шести годин, добре тримати страх в страху не так просто. Ефективний спосіб обмежити свою емоційну відповідальність – використовувати якомога більше технічної допомоги.

Щоб тримати свої емоції під контролем, потрібно практика, багато помилок, а потім ще більше помилок. Однак спритний трюк, який допомагає багатьом трейдерам, полягає в тому, щоб зосередитися на торгівлі, а не на грошах.

Візьміть приклад з досвідченого трейдера Олександра Елдера “Мета успішного трейдера-робити кращі угоди. Гроші – на другому плані. ”

Висновок

Число людей, які заробляють на життя денний торгівлею з 2014 року, різко зросла. Але реалістично це? Відповідь полягає в тому, що це повністю залежить від ваших амбіцій і прихильності.

Це буде нелегка поїздка. Але якщо це відповідає вашому стилю роботи, ви оберете правильний ринок і використовуєте згадані поради, то ви можете стати одним з небагатьох, хто здобуде перемогу.

5 кроків на шляху до популярності в Tik Tok

Навчання Форекс для початківців з нуля ( Торгівля на Forex )

Як заробити на бінарних опціонах?

Що таке трейдинг і де пройти навчання (курси) трейдера

Що таке Forex – погляд на торгівлю іноземною валютою

Залишити відповідь