Торгівля на біржі цифрових валют

Віртуальна валюта – це універсальний грошовий засіб для організації заробітку в Інтернеті як новачкам, так і досвідченим трейдерам. Як стверджують експерти ринку цифрових валют на крипті непогано можна заробити.

Завдяки інтернету трейдинг став дуже популярним і одним з найбільш прибуткових видів підприємницької діяльності.

Це стверджують досвідчені трейдери і навіть новачки, які прийшли зовсім недавно на цей ринок.

Торгівля на кріптовалютной біржі – як ідея підприємницької діяльності 

Торгівля на біржі цифрових валют

На початку шляху організації заробітку на біржі шляхом трейдингу цифрової валюти новачкові необхідно вирішити основну проблему – це вибрати правильну стратегію роботи для отримання стабільного прибутку.

На прийняття рішення про стратегію заробітку в першу чергу впливає вибір валюти для торгівлі, час, який трейдер готовий приділяти цьому процесу, величина запланованого заробітку і ризики на які може піти трейдер-новачок.

Торгівля криптовалютою, як основна бізнес ідея організації своєї справи при правильній методиці – це реальна можливість заробітку, що принесе підприємцю гарний прибуток.

Але, яку б стратегію роботи на біржі не вибрав трейдер-новачок, та й досвідчений гравець, їм доведеться прикладати чимало зусиль для отримання хорошого результату.

 Як трейдер заробляє гроші, торгуючи криптовалютою  

Трейдинг – це добре зарекомендувавши себе вид заробітку, який традиційно пов’язаний з виконанням торгових операцій з активами на спеціальній фінансовій біржі.

Торгівля різними видами цифрових валют відрізняється від торгівлі традиційними грошима, акціями та облігаціями тільки тим, що тут використовуються інші фінансові активи.

 Суть торгівлі криптовалютою полягає у виконанні парних угод під час покупки і продажу цифрових грошей і отримання доходу від різниці у її вартості. Тобто, по суті це звичайні спекулятивні операції, які приносять дохід гравцеві.

Головна особливість криптовалюти – це її висока волатильність, що робить торгівлю прибутковою,

 Як стверджують експерти при кожній торговій операції відбувається зміна вартості валюти приблизно на 10%, а іноді на 30%, що ніколи не буває при торгівлі цінними паперами або фіатнимі грошима.

Наприклад, зовсім недавно на біржі Binance Біткоїн втратив в ціні. Його вартість впала з 62 000 доларів до 22 000 доларів. Трейдери очікують, що він повернеться до колишнього значення, але на цьому стрибку вони планують добре заробити.

Рівень ризиків при трейдингу цифрових валют

Новачки, які прийшли на кріптовалютний ринок думають, що трейдинг – це безпечний ігровий процес, який приносить гроші.

Їм здається, що тут заробити валюту досить просто: по суті, потрібно тільки правильно робити прогнози зростання або падіння курсу валюти при відкритті угоди, і вона принесе їм дохід, а про ризики втрати грошей вони не думають.

Однак, при помилці в прогнозі вартості валютної пари гравець втрачає гроші. Тому при трейдингу в першу чергу потрібно пам’ятати про високий ступінь ризику.

Експерти рекомендують новачкам спочатку перевірити свої сили торгуючи на на демо-рахунку або робити мінімальні ставки. А, у міру набуття досвіду і вивчення технічного аналізу ефективність торгівлі буде підвищуватися.

Наприклад, ви можете почати торгувати на Binance. Там користувач може зареєструватися і створити акаунт, на який компанія вносить віртуальні гроші в розмірі 10 тисяч доларів. Ці гроші можна застосувати для навчання роботи на біржі.

Коли трейдер новачок переконається, що його навчальні угоди стали прибутковими, він може починати робити реальні ставки.

Що повинен зробити трейдер-новачок, щоб почати вигравати угоди

Перед грою на фінансовій біржі початківець трейдер повинен вивчити правила роботи на біржі, освоїти графічний і технічний аналіз для правильного закриття угод. Це перетворить процес трейдингу з ворожіння в передбачуваний процес, що дає позитивний результат.

Однак 100 відсоткову гарантію успіху передбачити неможливо. При грі на біржі дуже багато залежить від хорошої підготовки гравця, його досвіду і здібностей тримати свою психіку в спокійному стані і не впадати в ейфорію.

Хто може дати гроші просто так?

Кращі букмекерські контори для ставок на кіберспорт

Найкращі боти для торгівлі криптовалютою

error: Вміст захищений!!