Мінуси ( труднощі ) роботи фрілансером

В останні роки намітилася стійка тенденція – багато професіоналів не поспішають зв’язувати себе з постійним місцем роботи, а вважають за краще працювати вдома. Дуже часто вони навіть не знайомі особисто з їх роботодавцями, використовуючи для зв’язку телефон або Інтернет.

Таких фахівців, в числі яких можуть бути розробник сайтів, перекладач італійської, дизайнер інтер’єру, Інтернет-журналіст і т.д. називають фрілансерами, акцентуючи увагу на їх вільну зайнятість.

Збираючись зайнятися вільної діяльністю, не забувайте про підводні камені такого бізнесу. Головними з них є пошук замовлень, рекламування своїх послуг і непостійне фінансування.

Де початківець фрілансер може знайти своїх замовників? Перш за все, все в тому ж всемогутньому Інтернеті. Спеціаліст, який робить технічний переклад з корейського, японського та інших мов може дати інформацію про свої послуги на дошці оголошень або на спеціалізованому форумі, що навіть краще.

Більш того, у всесвітній мережі існує і біржі фрілансерів, де, можна розмістити своє портфоліо, продемонструвавши потенційним роботодавцям всі свої вміння.

Як правило, найскладніше доводиться новачкам, їм потрібно починати з нуля, роблячи роботи за копійки, проте напрацьовує, таким чином, досвід і певну репутацію.

Згодом, можна і створити свій сайт-портфоліо, виклавши туди відгуки та рекомендації своїх замовників, для яких фрілансер виконував терміновий нотаріальний переклад документів або розв’язував задачі з дискретної математики.

Що ж стосується фінансування, фрілансер повинен бути готовий до всього.

Періоди процвітання зазвичай чергуються з простоями, які знову змінюються безліччю замовлень. До цього треба підходити філософськи, використовуючи тимчасове байдикування для отримання нових знань і умінь, встановлення нових зв’язків і пошуку замовників.

Результат якісної роботи буде видно дуже скоро – клієнти не просто згадають про ваше існування, а приведуть за собою своїх друзів і знайомих. Адже, як відомо, інформація в Інтернеті поширюється моментально, а хороший фахівець цінується і в віртуальному просторі.

Безкоштовна накрутка Тік Ток: лайків, підписників, переглядів

Вплив мети на кінцевий результат

Біткойн — як інвестувати Новачку в криптовалюту

Залишити відповідь