Як залучити успіх в своє життя ( ритуали )

Що таке ритуал знають практично всі люди, і уявляють, як цей процес проходить. Всі ми розуміємо, що це культовий акт, який проводиться з глибокою вірою та переконанням, що все те, що задумано відбудеться. Процес залежить не тільки від релігії чи ідеології, він ще залежить від психіки людини. Тут треба враховувати силу віри, а також позитивні вібрації в організмі людини. У статті описано, як люди роблять різні види ритуалів, щоб залучити удачу. Однак це все індивідуально, і ніхто не дає гарантії, що все, що ви задумали, відбудеться в результаті магічних дій.

Проте прочитати статтю потрібно, щоб мати уявлення про ритуали.

Дізнайтеся, як залучити удачу простим але ефективним способом

Як залучити успіх в своє життя - ритуали

Удача це те, у що деякі люди сильно вірять. Одні люди покладаються на випадок, але є також ті, хто впевнений, що все відбувається випадково, і не вірять, що успіх залежить від людини. Проте не можна повністю заперечувати те, що у багатьох випадках дії людей, їх воля та благополучна ситуація іноді призводять до того, що все те, що людина задумала – відбувається, або з’являються якісь можливості це зробити.

Практичні психологи вважають, що є два типи людей везунчиків:

  • Одні такі, у яких дуже часто трапляються щасливі випадки, бо народилися у «сорочці»;
  •  і ті люди, на кого подарунки падають з неба, наприклад, виграш по лотерейному білету, раптове одужання від невиліковної хвороби та інше.

Психологи підтверджують, що справді випадкове везіння зустрічається, але є і такий вид удачі, який можна створити самому, і він доступний всім.

Проаналізувавши везіння сотень щасливих людей, психологи зробили висновок, що існує пасивна удача, наприклад виграш у лотерею та психологічна удача, яка формується внаслідок уявної вольової візуалізації свого бажання (солодкі мрії). Такий вид удачі може часто з’являтися, тому психологи називає її «довготривалим успіхом».

Ось кілька порад від професійних психологів як залучити успіх у своє життя

Якщо ви шукаєте порозуміння та любов чоловіка чи жінки, то можете провести простий ритуал. І, ще одна тонкість, проводити ритуал потрібно у п’ятницю, оскільки це день богині кохання та краси Венери.

1.Ритуали на залучення удачі: як залучити удачу в коханні

Для виконання процедури знадобляться палички кориці, чорний маркер та червона стрічка, бажано шовкова. Берете три нерозрізані палички кориці і пишете на одній своє ім’я, а на іншій ім’я людини, яку хочете привернути до себе. На паличці, що залишилася, малюєте серце і знак нескінченності, щоб заклинання тривало вічно, і люди передавали один одному бажання вічного кохання.

Зв’яжіть три гілочки разом червоною шовковою стрічкою і зберігайте їх у ящику столу далеко від прямих сонячних променів. Через місяць їх треба прибрати з того місця, де ви їх тримали, і закопати в землю, бажано у садку.

2.Як залучити грошовий успіх

Якщо розраховуєте на удачу, щоб у вашому житті збільшилися прибутки, то можете провести деякі ритуали, які можуть вам у цьому допомогти.

Наприклад, простий ритуал на залучення грошей, коли людина хоче стати щасливою. Для цього вам знадобиться 6 воскових свічок та крапля оливкової олії. Засвітіть свічки в неділю, коли сходить місяць, і натріть їх невеликою кількістю оливкової олії.

Потім помістіть свічки в один або кілька підсвічників і запаліть їх. Залиште їх на годину, а потім загасіть. Виконуйте цю процедуру 6 днів поспіль. Жовтий колір воску символізує удачу та багатство, а оливкова олія посилює дію заклинання та допомагає досягти мети.

Заклинання просте. Якщо, наприклад, ваш дохід від 20 тисяч гривень до 40 тисяч гривень, то виберіть крок у 2 тисячі гривень.

Поки горять свічки, вголос повторюйте: «Я повинен мати щомісячний дохід у 2 тисячі гривень, я повинен мати щомісячний дохід у 4 тисячі гривень, я мушу… у 6 тисяч гривень…». І так далі продовжуйте говорити до тих пір, поки не зіб’єтесь. Паузи між фразами не допускаються.

  1. 3.Ритуал на удачу, на виграш у лотерею

Якщо наближається розіграш лотереї, а ви маєте свій лотерейний білет, цей ритуал допоможе вам залучити удачу та підвищить шанси на виграш.

Для цього ритуалу знадобиться одна рослина, що володіє символом удачі: конюшина. Якщо у вас є садок, то обов’язково вирощуйте цю рослину. Якщо немає саду, ви можете в полі, де ростуть різні трави, знайти листя конюшини.

Для ритуалу встановіть на стіл три білі свічки, утворюючи умовний трикутник, і помістіть листя конюшини на стіл в центр трикутника. Бажано не розміщувати більше трьох листків. Засвітіть свічки і тричі повторіть: «Принеси успіх силою трьох стихій і таким чином помнож моє благополуччя». Тепер вам залишається тільки чекати, поки удача відвідає вашу оселю.

  1. Ритуали на залучення удачі в помешкання

Квартира або будинок – це місце, де ми зазвичай проводимо більшу частину свого часу. Щоб почуватися комфортно і невимушено в особистому просторі необхідно спробувати залучити хорошу енергетику, щоб створити приємний клімат.

Іноді люди відчувають, як у їхньому будинку сформувалася негативна енергія, і вони не відчуваємо себе спокійними. Тому, якщо ви хочете залучити хороші флюїди та почуватися комфортно, можете спробувати  наступні ритуали, які приваблюють удачу. Ці ритуали дуже прості, і кожен може зробити їх за лічені хвилини.

1). Ритуал на залучення удачі пахощами

Цей продукт використовувався з давніх-давен у релігійних церемоніях, оскільки він був пов’язаний з магічними силами, що дозволяли вимовляти заклинання. Тому ладан є одним із найчастіше використовуваних інструментів для залучення удачі у різних сферах.

У разі залучення успіху в помешкання цей продукт не тільки очистить життєвий простір, але й допоможе створити сприятливе середовище завдяки приємному запаху.

Для цього потрібно вибрати пахощі, які найбільше подобаються, запалити їх там, де хочете усунути погані вібрації, і дати їм згоріти. Ви також можете запалити аромати і увійти в різні місця квартири, які ви хочете очистити.

Після цієї процедури, за словами фахівців, можна отримати приємне відчуття, що рослина наповнила приміщення сильним ароматом. Ось деякі з популярних пахощів, які застосовують психотерапевти:

  • Африканський мох. Його аромат допомагає досягти більшої гармонії у навколишньому середовищі.
  • Евкаліпт. Ця рослина найчастіше використовується для очищення повітря завдяки чудовому аромату, який допомагає очистити будинок від негативних енергій, що блокують удачу. Його приємний запах освіжає, розслабляє і допоможе зробити приміщення приємнішим для перебування.
  • Сандалове дерево. Ця рослина дає квітковий та екзотичний аромат, який допоможе очистити будинок та усунути будь-які негативні вібрації, які можуть бути виявлені.
  1. Рекомендації спеціалістів при залученні удачі

Коли ви хочете щось отримати, чи то любов, гроші чи багатство, недостатньо провести обряди на залучення удачі. Для цього необхідно мати певний настрій та робити все можливе, щоб правильно використати свою психічну енергію.

Необхідно вкладати бажання та надію, а також глибоко вірити в те, що ви дійсно зможете залучити позитивну енергетику та досягнете успіху.

З цією метою має змінитися мислення, щоб залучати удачу, а не відганяти її, породжуючи погану енергію. Хороший спосіб направити свою енергію в позитивне русло – це вміння підтримувати у собі позитивний настрій, незважаючи на життєві проблеми. Таким чином, людина досягне внутрішньої психічної рівноваги, миру та благополуччя, що вплине на залучення позитивної енергетики.

Як знайти роботу в Польщі біженцям з України

Бізнес на здачі квартири в оренду: опис, плюси та мінуси

Гроші на халяву — секретні способи отримати халявні гроші

error: Вміст захищений!!