Вчимося працювати і заробляти разом з WordPress

WordPress – зручна і багатофункціональна cms. Вона призначена спеціально для блогів, тобто розповідей про себе і для заробітку в мережі інтернет. У неї немає таких можливостей по розкрутці, як наприклад у joomla !, але вона набагато простіше і ефективніше в плані монетизації і заробітку в онлайн. Тобто відкриває перед вами багато можливостей щодо форматування тексту.

На жаль, багато створюють блоги на вже повністю налаштованих двигунах з малими можливостями. Краще навчитися робити нормальні сайти які будуть приносити великий і стабільний дохід, ніж створювати некрасиві і нечитабельним сторінки з текстом. Мій особистий досвід показав, що сайти на WordPress набагато краще відчувають себе в індексі провідних пошукових систем і приносять в рази більше доходу.

WordPress досить легка система, але все одно в ній треба вчитися працювати. А головне, потрібно навчитися робити красиві і відвідувані сайти або якісні сайти під sape. Самому буде вчитися дуже складно, а за підручниками дуже довго. Оптимальним варіантом будуть відео уроки. Вам не доведеться весь час вчити нові складні слова і вирази, які часто використовуються в текстових уроках. У відео уроках все просто і доступно.

З відео уроками можна навчитися цієї cms швидше за все. А головне, відео уроки дають хороший ефект, вам треба просто дивитися і повторювати, а якщо ви не встигли щось зробити, то можна просто зупинити і повернути назад. Особисто я вже заробляю більше 60 $ в місяць на сайтах WordPress в sape і того ж бажаю вам.

Своє навчання я почав з перегляду відео уроків.

WordPress ідеальна система для створення, але їй треба вчитися. Я особисто можу порадити, а як саме вчиться вирішувати тільки вам. Самі розумієте, що безкоштовно може бути тільки сир у мишоловці, тому купити курси ви можете де завгодно або скачати десь безкоштовно.

Тізерна реклама — відмінний спосіб заробити

Фрілансери і заробіток в інтернеті

Залишити відповідь