“Большой вопрос” – достойна винагорода за питання

Онлайн питання і відповіді знайомі багатьом користувачам інтернет-мережі. Як правило, такі системи дозволяють безкоштовно задати будь-яке Ваше питання і в короткий час отримати на нього відповідь.

Багато хто цікавиться, як заробити гроші, відповідаючи на питання.
Один з можливих способів – це платні опитування. Читайте докладніше про мій досвід і роздумах в статті “Як заробити в інтернеті на опитуваннях?”.
Про іншому доступному і реальному джерелі заробітку грошей на питаннях або відповідях ми і поговоримо в даній статті.

Представляємо Вам молодий, але перспективний сервіс онлайн питань-відповідей. При швидкоплинному погляді створюється враження, що нічого нового тут побачити не можна. Але трохи придивіться: Ви помітите кілька цікавих моментів, які роблять систему “Велике питання” гідної уваги кожного. Але про все давайте по порядку.

Яке питання задати?

Звичайно, Ви можете питати про що душів буде завгодно, Але філософські роздуми на тему: чому у бездомних кішок сумні очі все ж краще залишити для милого щебету з активістом із захисту тварин. До речі, може бути і не в тему, але на п’ятому місці серед запитів в Google, які починаються зі слова “чому”, можна побачити животрепетне питання всієї половини населення, а саме – “чому я дура”.

Тут вже виникає інше здивування: “невже на світі не залишилося мужиків, поруч з якими ми б не відчували себе дурками …”. Але повернемося до основної теми нашої розмови.

  • Питання краще ставити “правильні”:
  • Грамотно, точно сформульовані
  • Цікавлять не тільки Вас, але багатьох
  • Суть питання повинна бути зрозуміла відразу !!!

Які питання можна задати?

Питання потрібно ставити тематичні (іншими словами, вірно вибирати категорії). Для тих випадків, коли жоден розділ не відповідаємо, сміливо вибирайте пункт “Різне” – воістину мішок самої різношерстої інформації (корисної і не дуже).
Як заробити гроші, відповідаючи на питання?

Ось ми і підійшли до найцікавішого.

Ви можете заробляти не тільки відповідями, а й питаннями. Цікаве питання передбачає велику кількість відповідей і переглядів. А значить і трохи прибутку в Ваш кишеню. Кожен, чиє питання або відповідь проглядається іншими користувачами, отримує кредити, які в майбутньому можна обміняти на цілком реальні віртуальні гроші :-). Це – основа Заохочувальні авторів.

1000 унікальних переглядів передбачають 30 кредитів, які ділять між собою автор питання (20%), автор кращої відповіді (20%), все, що залишилося ділиться між авторами інших відповідей.

Система “Велике питання” оплачує тільки якість. Всі відповіді повинні бути хорошими і корисними, а саме унікальними і більш-менш повними (мінімум 200 символів), з рейтингом не нижче нуля.

10% реферальная програма дозволяє збільшити свій заробіток, якщо Ви приведете друзів і знайомих, читачів свого твіттера або відвідувачів свого блогу. Підвищуючи свою репутацію, Ви збільшуєте курс конвертації кредитів в гроші.

Крім того, Ви можете налаштувати видачу відповідно до своїх уподобань і стежити тільки за тим, що дійсно Вам цікаво!
Кому що ще не зрозуміло, обов’язково ознайомтеся з FAQ. Ви не знаєте, що це таке? Тоді задайте своє питання!

Заробляйте гроші на питаннях, використовуючи свої знання і досвід!

Фрілансери і заробіток в інтернеті

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!