Вплив мети на кінцевий результат

Якщо я запитаю Вас “Для чого Ви працюєте в інтернеті?”, Самими популярним відповіддю буде “Щоб заробити гроші”. Але якщо, копнути глибше, не всі зможуть сказати, скільки грошей і навіщо вони очікують отримати за допомогою інтернет-заробітків. До того ж поняття грошей у кожного різний, адже копійка теж гроші, і клікаючи по рекламних листах на буксах, хтось так само заробляє гроші.

Ось тільки хіба це наша основна задача?

До чого це я веду? Кожна з книг про методи досягнення успіху, згадує про важливість мети. Куди б Ви не йшли, яку б сферу діяльності не вибрали, важливо розуміння своїх бажань і уявлення кінцевої мети.

Гроші не можуть бути метою. Часто, отримати велику суму грошей, людина не знає, що з нею робити, внутрішньо намагаючись швидше витратити все, щоб повернутися до свого відчуття комфорту. Тому, завжди задавайте собі питання, а що Вам хотілося б купити-придбати-побачити-зробити за допомогою зароблених коштів?

Іншими словами, перш ніж отримати гроші, потрібно знати, як Ви їх будете витрачати.

Сформулювавши для себе мету (ми говоримо про реальним і цілком досяжних завданнях), варто подумати про способи її досягнення. Вам буде набагато простіше, якщо всі свої думки Ви викладете на папері. Так завжди виходить більш чітке уявлення сказаного. І ось тут-то приходить час діяти. Адже мета – це тільки основа, орієнтир, головний пункт призначення, без Вашої праці і завзятості мета не буде досягнута.

Для того, щоб ваша мета стала запорукою успішного результату, вона повинна відповідати певним вимогам:

Бути бажаною.

Не варто думати, як все, і робити, як все. Наприклад, Вам хочеться мати великий будинок як в однокласника, але внутрішні Ви обожнюєте подорожувати. В такому випадку я впевнена, що кожну вільну копійку Ви витратите на нові враження, а не на бетон і цеглу.

Бути реалістичною.

Існують закони, які ми змінити не в силах. І що з того, що хтось хоче в 50 виглядати на 16. Ніякі гроші, шмотки і хірурги не зроблять неможливого. Як противагу мети існує мрія, вона може бути і нереальною, і божевільною.

Дружити з часом.

Для кожної мети є свої тимчасові рамки. Ставте мету і кінцевий момент її досягнення. Без жорстких рамок ми дозволяємо собі лінуватися. Для зручності можете розбавити головну мету етапами досягнення.

Наприклад, Ваша початкова мета це продаж домашнього одягу оптом в Києві, на її реалізацію Ви плануєте три місяці, в перспективі може бути вихід на зарубіжний ринок.

Ставте собі конкретну дату, коли мета повинна бути досягнута.

Віра в себе і свої сили.

Якщо ми ставимо перед собою “хочу”, не варто забувати і про слово “можу”. Вірте в свої можливості, свою унікальність і неповторність. Звичайно, бувають моменти сумніву. Нехай. Після самого проливного дощу з’являється веселка. А свої невдачі сприймайте як тимчасові труднощі.

Ставте цілі з розумом.

Як казав Вінстон Черчилль “Песиміст бачить труднощі при кожній нагоді; оптиміст в будь-яких труднощів бачить можливість.”

Скільки людей, стільки й шляхів до досягнення успіху. Одні будують свій бізнес, напрямок якого перевезення річковим транспортом, туристичні послуги або виробництво товарів. Інші ж відмінно живуть, роздаючи інвайт в партнерські програми, створюючи власні веб-ресурси або працюючи копирайтерам.

Головне – знайти своє покликання.

Мапа сайту

Огляд програм розсилки оголошень на дошки

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!