Як вивести сайт на 1 сторінку Google безкоштовно

Сайти, які з’являються на першій сторінці результатів пошуку в Google, зазвичай отримують значно більшу кількість звернень в порівнянні з іншими сайтами, тому вивести свій сайт на першу сторінку це важко і фінансово-затратно.

На цю тему щомісяця проводяться тисячі курсів і семінарів, і багато людей намагаються потрапити на головну сторінку пошуковика. Але, врешті-решт, чому кожен хоче розмістити свій сайт на першій сторінці Google? Відповідь на це питання проста, і на нього може відповісти сам Google.

За даними найбільшого пошуковика в інтернеті, 75% користувачів перебувають тільки на першій сторінці Google.

Виходячи з цього стає зрозуміло, наскільки важливо бути на першій сторінці.

Той, хто з’являється на першій сторінці, також може отримувати відмінні доходи, продаючи продукти або навіть рекламуючи рекламу інших компаній своїми власними засобами або в партнерстві з Google.

Давайт розберем пару кроків, які допоможуть Вашому сайту забратись на омріяну першу сходинку ( вершину ) пошуку в Гугл.

1. Відкрити блог для сайту, і створювати контент

Щоб сайт з більшою ймовірністю з’являвся на першій сторінці Google, дуже важливо, щоб він пропонував відвідувачам цінний контент.

Все, що хоче Google – це надавати найкращі результати для своїх користувачів і їх результатів пошуку, тому на веб-сайті має бути повне вирішення питання або проблеми, яке шукають люди.

Як розмістити сайт на 1 сторінці Google безкоштовно

Для цього розробляйте якісний, оригінальний і періодичний контент для свого веб-сайту і публікуйте його в блозі, пов’язаному з веб-сайтом.

Якщо на сайті ще немає блогу, організуйте його розвиток і почніть публікувати контент якомога швидше.

2. Використання ключових слів

У попередньому раді пропонувалося публікувати контент як спосіб поліпшити органічне позиціонування веб-сайту і залучити більше відвідувачів.

Однак необхідно враховувати, що просто створювати контент дуже мало. Важливо, щоб цей зміст було пов’язано з бізнесом сайту, відповідало на питання чи приносило важливі питання.

У контенті потрібно використовувати кілька ключових слів, що відносяться до теми. Необхідно зробити те ж саме і на сайті, знайти ключові слова, які стосуються сегменту, і створювати контент з акцентом на них.

3. Використання зображень, відео та інфографіки в контенті

Багато людей не знають, але Google може виміряти, скільки часу користувачі проводять на сайті.

Виходячи з цього, Google в кінцевому підсумку поміщає на верхні позиції ті сайти, на яких люди проводять більше часу. Це тому, що Google починає розуміти, що на цьому сайті є хороший контент.

Тому збагачуйте текст, вкладайте такі елементи, як відео, інфографіку і зображення, по всьому контенту.

пошук Google
Novi Sad, Serbia – October 6, 2014: Woman’s hands Googling on electronic device.Woman hands holding and touching on Apple iPad mini with Google search web page on a screen.

4. Публікація сайту в соціальних мережах

Соціальні мережі мають мільйони користувачів і щоденний доступ. Таким чином, вони, безумовно, можуть сприяти збільшенню кількості відвідувань і позиціонуванню веб-сайту. Потрібно створити сторінку в основних соціальних мережах і опублікувати там контент, який зміцнює бренд і направляє відвідувачів на сайт.

5.Создать опису цілей, привабливі для громадськості

Мета опис – це невеликий фрагмент, який з’являється одразу під кожним результатом пошуку Google. Він повинен включати короткий виклад того, що буде розглянуто в змісті, а також основне ключове слово тексту.

Нарешті, мета опису повинні бути досить цікавими, щоб залучати цікавість людей, змушуючи їх вибрати посилання і отримати доступ до веб-сайту.

6. Використовувати заголовки і підзаголовки

Уникайте розробки та публікації неорганізованого контенту, який робить читання виснажливим. Зміст сайту повинен бути розбите по підзаголовкам.

Ці стратегії роблять контент більш привабливим, полегшуючи його читання і пробуджуючи інтерес читача.

7. Використання внутрішніх посилань

Розміщення посилань на сайті також може багато в чому допомогти. Google любить посилання, тому потрібно розміщувати їх в змісті, які ведуть читачів до інших точок сайту, збільшуючи час перегляду.

Вивести сайт на першу сторінку Google
“Bielefeld, Germany – February 5, 2011: The website www.google.ru is displayed on a computer screen. www.google.ru is the Russian version of the world’s most used search engine Google.”

Вивести сайт на першу сторінку Google – виразно непросте завдання, і саме тому на ринку з’явилися SEO-фахівці та SEO-агентства. На ринку є професіонали, які досконально знають, як працює Google, і знають найбільші секрети, як потрапити на першу сторінку.

Інтернет-магазин — все що Вам необхідно знати

9 небезпечних звичок, які програмують на бідність

Як влаштуватися на роботу — кілька корисних порад

error: Вміст захищений!!