Взяти кредит готівкою в банку України

Сьогодні малозабезпеченому громадянину для придбання дорогих товарів без фінансової допомоги не обійтися. Тому, стало вже звичною справою, звернення в банк за позичкою. Так як це реальний спосіб вирішити фінансову проблему для можливості зробити серйозну покупку, наприклад, сучасний комп’ютер, недорогу машину, і навіть квартиру.

Щоб не принижуватися і не просити гроші в борг у батьків друзів і приятелів, простіше оформити кредит в банку. Але, щоб не попастися на обман необхідно обов’язково вивчити це питання, і зрозуміти в якому банку найкраще взяти гроші готівкою, при вигідних умовах

Кредити готівкою в банках України

Взяти кредит готівкою в банку України

 Потрібно розуміти, що кожен кредитор працює за своєю розробленою інструкцією, в якій вказані конкретні вимоги до особистості яка бажає оформити позику.

До кожного позичальника індивідуальний підхід, але всі вони повинні відповідати головним вимогам банку:

  • постійна робота згідно трудового договору на невизначений термін;
  • трудовий стаж більше шести місяців;
  •  наявність нерухомості для застави;
  • поручитель.

Вплив кредитоспроможності позичальника на отримання позики в банках України

Умовою отримання кредиту в українському банку – це кредитоспроможність позичальника. Але, що робити, якщо банк відмовляє у наданні фінансування, мотивуючи це недостатністю кредитоспроможністю? Виходом із ситуації може стати оформлення кредиту на іншу людину.

Перш ніж банк прийме рішення про видачу кредиту, він повинен бути впевнений, що особа, яка клопоче про кредит, може сплачувати щомісячні платежі в установленому розмірі і в терміни, зазначені в договорі. Щоб отримати цю впевненість, банк аналізує кредитоспроможність потенційного клієнта. Він враховує, зокрема:

  • розмір і джерело доходу;
  • поточні кредитні платежі та зобов’язання;
  • витрати на утримання сім’ї.

Крім зазначених даних банк ще перевіряє кредитну історію заявника.

Якщо, на думку банкірів, кредитоспроможність виявиться занадто низькою, то в гіршому випадку у заявника повністю пропадають шанси на отримання кредиту, а в кращому випадку — значно скорочується сума позики.

Коли сума грошей для позики, запропонована кредитором, виявляється недостатньою, у позичальника є два варіанти виходу з положення:

  • поліпшити свою кредитоспроможність, що, на жаль, не так просто і займе деякий час;
  • або знайти спів-позичальника і оформити з ним кредит, таким чином, є можливість отримати фінансування зараз і відразу.

Чи підвищує спів-позичальник шанси на отримання кредиту?

Спів-позичальник – це особа, яка підпише з позичальником кредитний договір і буде нести солідарну відповідальність за його погашення. Це означає, що він повинен відповідати одній дуже важливій умові: мати достатню кредитоспроможність.

Таким чином, людина, доходи якої будуть враховуватися при оцінці кредитоспроможності і який буде погашати зобов’язання разом з позичальником повинен мати стабільний і постійний дохід, бажано за трудовим договором, укладеним на невизначений термін.

Банки також перевіряють фінансові можливості спів-позичальника: чи не занадто великі витрати на утримання сім’ї, чи немає у нього інших зобов’язань, і чи хороша у нього кредитна історія. У підсумку, він повинен відповідати тим же вимогам, що і особа, яка подає заявку на отримання готівки в кредит.

Як перевірити, чи може близька людина чи друг стати  спів-позичальником

У цьому повинен допомогти калькулятор кредитоспроможності , який чорним по білому покаже, чи наблизить вас таке рішення до кредиту. Якщо з’ясується, наприклад, що потенційний позичальник по іпотеці має відносно низький дохід, високу вартість життя або погану кредитну історію, то разом з ним навіть подавати заявку на кредит немає сенсу. Така людина не збільшить шанси на оформлення банківського кредиту.

Спільний кредит – переваги та недоліки

Безсумнівно, найбільшою перевагою звернення за кредитом з іншою людиною є висока ймовірність отримання позитивного рішення банкірів на отримання кредиту на умовах, які ви подавали заявку.

Як вигідніше взяти іпотеку: разом з рідною людиною чи окремо?

У разі високого зобов’язання за кредитним договором, наприклад, таким як іпотека і погашення кредиту протягом багатьох років, буде легше отримати від банкірів позитивне рішення по кредиту, якщо заявник подає заявку на фінансування разом із спів-позичальником.

Сукупний заробіток двох осіб означає велику можливість погасити кредит в розстрочку. Солідарна відповідальність за зобов’язанням також має велике значення. Банк може розраховувати на те, що навіть якщо один з позичальників перестане платити борг, його візьме на себе інша людина. Так що спільне зобов’язання іноді є єдиним способом здійснити мрію про власну квартиру або будино

Однак у цього способу є і недоліки. Деякі люди вважають за краще брати іпотеку разом з батьками. Інші, вибирають собі в спів-позичальники чоловіка або супутника життя. Статус відносин і тип відносин не має значення для банку.

Тому, банкірів абсолютно не цікавлять сімейні відносини між подружжям і їх батьками. Тим більше адміністрацію банку не хвилює те, що шляхи позичальника і спів-позичальника в якийсь момент життя розійдуться. Бо відповідно до статті про солідарну відповідальність, кожен позичальник несе повну відповідальність за погашення банківського боргу.

Якщо позичальник чесно виплачує свій борг, то нічого не відбувається. Проблема виникає тоді, коли позичальник з якоїсь причини перестає платити внески по кредиту, і все навантаження лягає на плечі спів-позичальника.

Те ж саме відбувається, якщо спів-позичальник гине, то вся відповідальність за зобов’язання по кредиту лягає на позичальника .

Кредит на будинок або земельну ділянку: разом або окремо

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, в якому є встановлена законом спільна власність, ви подаєте заяву на іпотеку зі своїм чоловіком.

Винятком з цього правила може бути ситуація, при якій один з подружжя отримує такий високий дохід, що у нього досить кредитоспроможності, щоб самостійно взяти кредит.

Однак в цій ситуації потрібна згода другого члена подружжя, і банк може прийняти рішення дати іпотеку за умови, що позичальник оформить страховку.

Резюме

Іпотечний кредит найчастіше береться зі спів-позичальником. Це пов’язано з тим, що сума грошей, яку беруть в банку на покупку квартири або будівництво будинку, зазвичай висока, а термін погашення досягає декількох десятків років.

Через високий ризик видачі такого виду кредиту банки розраховують на максимально можливу кредитоспроможність, яку складно отримати поодинці.

Ось чому подружні пари зазвичай беруть спільну іпотеку на покупку нерухомості, розділяючи при цьому відповідальність за погашення боргу.

Чи дають іпотеку Українські банки жінкам в декреті

Фондова біржа — як заробляти на фондовому ринку?

Торгівля на біржі цифрових валют

error: Вміст захищений!!