Wmmail – сайт для заробітку грошей без вкладень

Wmmail – один з перших поштових буксов в рунеті. І за час свого існування він довів якість і надійність послуг, що надаються як посередника між замовників і виконавців.

Способи заробітку на Wmmail

Є кілька напрямків для заробітку виконавців:

1. Серфінг.
2. Читання листів.
3. Виконання платних завдань.
4. Реферальная система.
5. Ігри на гроші між користувачами.
6. Продаж статей.

Будь-, з представлених способів, зможе принести реальний дохід.

Серфінг сайтів

Серфінг – це найпростіший і мало оплачувана спосіб. Однак він забирає найменше часу і дозволяє швидко піднімати рейтинг.

Сам процес серфінгу є перегляд сторінки сайту рекламодавця. Переходячи в розділ «Серфінг», користувачеві будуть показані доступні посилання рекламних сайтів для перегляду.

Wmmail

Після переходу у верхній частині сторінки користувач побачить лічильник (зазвичай 15-20 секунд), після закінчення якого, необхідно ввести обрану числову комбінацію. Після цього гроші за перегляд будуть зараховані на баланс.

Заробити таким способом багато не вийде. Тому його варто розглядати лише в контексті підняття рейтингу. І займатися ним, коли закінчується основна робота або необхідно відпочити.

Читання листів

Читання листів – ще один легкий спосіб зараотка на Wmmail. Сам процес виглядає наступним чином: відкриваючи лист, внизу буде питання по тексту і варіанти відповідей, щоб перейти на сайт рекламодавця, потрібно дати правильну відповідь. Оплата за читання листів більше.

Платні завдання

Платні завдання – це те, що може стати основним заняттям на Кликова буксе.Саме цим способом учасники таких проектів найбільше заробляють гроші.

WMmail є найстарішим сервісом активної реклами, і може запропонувати найбільший вибір різноманітних завдань. Він працює з 2004 року і величезна кількість вебмайстрів йому довіряють, замовляючи відвідувачів саме тут.

На сайті подано доступну велика кількість категорій платних замовлень, таких як: кліки, реєстрації (з активністю і без), написання статей і коментарів, соціальні мережі і багато іншого.

Тут пропонується послуга, якої немає більше ні в кого – більшість клікових завдань коштували 2 центи, при зміні IP на Європу або США, стають вартістю від 4 центів і вище. А отже зростає і заробіток.

Партнерська програма

Реферальная мережу – це те, що дозволити отримувати пасивну прибуток.
Наявністю реферальних нарахувань, зараз ні кого можна здивувати. Але, у даного букса реалізовано 5 рівнів реферальних відрахувань. Тобто аплайнер отримує гроші, і від роботи свого реферала, і від роботи його рефералів. А це величезний плюс.

Як можна отримати рефералів? З цього приводу повно інформації. Але, все пропонують одне і те ж – розміщувати оголошення в форумах, сайтах і соціальних мережах. Але на даному буксе набагато легше побудувати свою реферальную мережу за допомогою біржі рефералів. Вона присутня на сайті. Там можна купити працівника в свою мережу, який буде приносити гроші, а не новачка, що минає з проекту при першій труднощі.

Працюючи над особистої реферальной системою, можна побудувати потужну мережу, яка буде приносити пасивну прибуток.

Ігри і магазин статей

Ігри на гроші не спосіб заробітку, а можливість добре провести час. Однак, при певній вправності, можна і тут навчитися заробляти. Тим більше, грають в основному, в знайому всім гру, хрестики-нулики.

А ось магазин статей, вже серйозніше. Сюди можна писати статті на будь-які теми і виставляти їх на продаж, призначаючи ціну самостійно. Біржа статей користується великою популярністю і багато вебмастера замовляють контент для своїх сайтів, саме там.

Порада авторам! Варто вивчити найпопулярніші теми і середню вартість, інакше стаття може залишитися незатребуваною довгий час.

Виведення коштів

Гроші виводяться на доларовий гаманець WebMoney, до нього ж, прив’язується і аккаунт. Тому, його варто завести до реєстрації.

Сам висновок здійснюється в ручну адміністратором і займає не більше 3 робочих дня. При цьому кількість заявок не обмежується.

Існує, також, і автоматичний висновок, розмір якого залежить від рейтингу. Чим більше рейтинг, тим більша сума на автовивод.

Додатковий дохiд — 3 креативні способи онлайн

Найпростіший заробіток в Інтернеті з Socpublic

Olymp Trade Україна ( обзор офіційного сайту )

error: Вміст захищений!!