Як блог або сайт може принести дохід?

У даній статті ми поговоримо про те, що ж таке блог (сайт) і яким чином він приносить дохід.

Для початку давайте визначимося, що таке блог? Блог, якщо порівняти його з реальним життям, це наш бізнес, наша нерухомість. Нерухомість цю можна здавати в оренду і отримувати за це пасивний дохід, можна вигідно продати, якщо почекати хорошу ціну.

На Заході для величезної кількості людей блоги давно є основним джерелом доходу і кілька тисяч доларів на місяць – зовсім реальний заробіток. Професіонали природно отримують набагато більше.

В інтернеті блог використовується в основному як щоденник, в якому власники діляться своїми думками і захопленнями. І, хоча до цих пір блог використовується в основному для самовираження, все більше інтернет користувачів вже намагаються на блозі заробити. І небезуспішно.

Але основна маса новачків не знає, як на блозі можна заробити. Давайте розберемося.

Як блог може принести дохід?

як отримувати дохід з блогаВ початку статті ми говорили, що блог це наша нерухомість. Але, в порівнянні з нерухомістю блог має набагато більше можливостей.

Розглянемо основні:

– блог можна наповнити контентом, тобто змістом. Площа блогу можна здати в оренду під рекламу

– блог може стати інформаційним центром вашого бізнесу (якщо ви маєте бізнес-проект)

– блог можна використовувати для просування вашого інформаційного продукту

– зі свого блогу ви можете просувати партнерські продукти, якщо зареєструєтесь в партнерських програмах

– на блозі ви можете заробляти продажою лінків посилань (це коли ви пишете статті-огляди на своєму блозі, або посилання на інший ресурс ви розміщуєте в своїй статті).

Все, що ми перерахували вище, можна використовувати з успіхом для досягнення доходу.

Відзначимо тільки, що всі можливості, крім першого, забезпечують стабільним доходом, але тільки при цьому ви постійно працюєте і прикладаєте зусилля. Чи працюєте – є дохід, не працюєте – немає доходу …

Я б зупинила вашу увагу на першій нагоді – розміщення контекстної реклами на своєму блозі. Тому що при правильному розумному підході це може стати джерелом вашого пасивного доходу. Це дохід, який ви отримуєте не працюючи. Спіть чи, відпочиваєте – гроші надходять на ваш рахунок.

Тільки не думайте, що створивши такий пасивний дохід, нічого не треба більше робити.

  1. По-перше, для створення такого джерела пасивного доходу треба потрудитися.
  2. По-друге – нагляд за ним теж потрібен.

Але в чому фішка? Справа в тому, що коли ви почнете отримувати пасивний дохід, ви загориться бажанням подвоїти, потроїти дохід. Ви повторіть той же шлях і створите інші джерела пасивного доходу, які принесуть ще більше грошей. Цей процес нескінченний. Він принесе вам радість творчості, багато вільного часу для всяких інших важливих справ і звичайно дохід, про який ви мріяли.

Неважливо скільки вам років, яка у вас освіта, ким ви працюєте. Зробіть свій перший крок назустріч мрії.

Покрокова інструкція, як накопичити на мрію

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!