Як додати мою компанію на Карти Google?

Хоча масштаб покриття, створюваний Google Maps, здається недосяжним для малого бізнесу, варто пам’ятати, що мільйони користувачів у всьому світі використовують Google Maps кожен день.

Завдяки доступності Google Maps мільйони малих, середніх і великих компаній додають свої власні візитні картки, серед іншого, відображаються на Google Maps, щоб їх могли знайти потенційні клієнти.

Один з найпопулярніших і безкоштовних варіантів розміщення в Google – це створення даних про компанії. Ви можете створити список компаній за допомогою Google Business, тобто Google My Business.

додаток Google Мій бізнес

 1. На телефоні або планшеті Android відкрийте додаток Google Мій бізнес My Business.
 2. Увійдіть в обліковий запис Google, з якого ви керуватимете інформацією про компанією.
  • Щоб додати в Google інформацію про першу з компаній, якими ви керуєте, натисніть Продовжити.
  • Щоб додати в Google інформацію про інші компанії:
   1. Натисніть значок Меню, потім – назву компанії, щоб переглянути список усіх філій в обліковому записі.
   2. Прокрутіть сторінку вниз і натисніть значок Add а потім Додати філію.
 3. Введіть назву компанії й інформацію про неї та прийміть Умови використання.
 4. Натисніть Продовжити.
Порада. Якщо відображається повідомлення про те, що хтось уже підтвердив інформацію про компанію, подайте запит на право власності на профіль компанії.

Додайте свою компанію на Карти Google, створивши обліковий запис Google. Якщо у вас вже є така обліковий запис, використовуйте Google Мій бізнес, щоб ввести інформацію про свою компанію.

При заповненні цієї інформації вам потрібно буде підтвердити, що ви є її власником або співробітником. Коли будете готові, опублікуйте інформацію про свою компанію – ви зможете оновити її, коли захочете.

Як додати компанію на Google Карти – Вітрина компанії?

Перейдіть на сторінку Google Maps і переконайтеся , що ви увійшли до свого облікового запису Google (правий верхній кут екрану).

додаток Карти Google 

 1. Відкрийте додаток Карти Google Карти на телефоні або планшеті Android.
 2. У рядку пошуку введіть назву компанії й виберіть правильний варіант.
 3. У профілі компанії натисніть Підтвердити право на компанію а потім Я є власником або керівником цієї компанії.
  • Щоб вибрати іншу компанію, натисніть Я є власником або керівником іншої компанії.
 4. Виберіть спосіб підтвердження й дотримуйтеся вказівок на екрані.

Клацніть правою кнопкою миші в тому місці, де знаходиться ваша компанія. Потім в контекстному меню виберіть опцію: Додати компанію .Google Business – Як додати компанію на Google Maps?

Після натискання на опцію: Додати свою компанію ви будете перенаправлені на сторінку Google Мій бізнес і почнете додавати свою компанію в Карти Google .

ВАЖЛИВО! Замість того, щоб починати настройку на веб-сайті Google Maps, ви можете відразу перейти на веб-сайт Google Business, де потім можете додати нове місце розташування для своєї компанії.

У вікні заповніть інформацію про вашу компанію, починаючи з її назви. Ім’я буде видно всім користувачам. Натисніть кнопку: Далі.

Введіть назву вашої компанії, яке буде видно в Google для інших користувачів.
На наступному екрані погодьтеся додати розташування вашої компанії в Google. Вам не потрібно додавати його, якщо ваша компанія не працює стаціонарно.

Карти Google – додавання розташування вашої компанії на карти Google

Вкажіть точну адресу вашої компанії, щоб ви могли, наприклад, спланувати автомобільний маршрут або знайти його поблизу Додайте адресу своєї компанії в Google, щоб прокласти маршрут.

Якщо в зазначеному вами місці вже знаходяться інші компанії, ви отримаєте цю інформацію на цьому етапі. Після спеціальної перевірки ви можете приступити до редагування існуючого запису в Google.

Якщо ваша компанія ще не додана в Google, відзначте: Цей варіант не відповідає і перейдіть до додавання нової компанії в зазначеному месте.Существующая компанія в Google – як її редагувати?

Залежно від профілю бізнесу не всі компанії працюють в одному місці, наприклад, піцерія пропонує доставку. З цієї причини на наступному кроці ви можете відзначити область діяльності компанії.

Натисніть: Так,

 • я також обслуговую клієнтів за межами мого місця розташування і вибираю райони,
 • райони або цілі города.
 • Виберіте області, в яких працює ваш бізнес, і додайте їх в Google.

Додайте райони та інші райони вашого бізнесу в своє оголошення Google.

На що з’явилося екрані виберіть одну категорію, яка найкраще описує ваш бізнес і його діяльність. Зі списку доступних варіантів виберіть ті, які найкраще підходять для профілю вашої компаніі.Виберіте категорію, яка найкраще описує ваш бізнес в Google.

На наступному екрані вирішіть, які контактні дані ви хочете показати своїм потенційним клієнтам.

Можливо, ви не хочете вказувати номер телефону і хочете поділитися своїм контактом тільки через контактну форму, або у вас просто ще немає веб-сайту.

Введіть контактні дані своєї компанії, які ви хочете відображати в Google.
На наступному екрані ви можете вибрати отримання індивідуальних рад та порталів для підвищення впізнаваності вашої компанії в Google.

Якщо ви новий користувач, ми рекомендуємо вам використовувати цю опцію, щоб дізнатися більше про те, як використовувати потенціал Google Maps і інших інструментів Google. Хотелі б ви отримувати поради про те, як підвищити впізнаваність вашої компанії в Google?

На останньому етапі Google попросить вас підтвердити вашу компанію. Після завершення перевірки ви зможете управляти лістингом своєї компанії в Google.

Натисніть кнопку: Готово, щоб почати процес перевірки компаніі.

Перевірка компанії може проводитися декількома способами, виберіть один з них:
Клацніть Підтвердити по телефону, щоб отримати код підтвердження в автоматичному телефонному повідомленні.

Послухайте, а потім введіть код.

Перевірте свою електронну пошту і натисніть кнопку: Підтвердити в підтверджує електронному листі (ви також можете переписати код з повідомлення на панель Google Мій бізнес)

Клацніть Відправити листівку. Зачекайте, поки карта прийде поштою.

Листівка з кодом підтвердження повинна бути доставлена ​​протягом 14 днів.

Протягом цього часу не міняйте назву компанії, адресу або тип і не запитуйте новий код. Це може продовжити процес перевірки.

Google Мій бізнес – виберіть спосіб підтвердження вашого бізнесу, щоб мати можливість керувати ним.

ВАЖЛИВО! Доступність методів перевірки компанії може варіюватися, наприклад, якщо ви не надали всю свою контактну або адресну інформацію.

Візитна картка компанії вимагає перевірки, щоб підтвердити вашу достовірність.

Вирішіть для себе, які дані ви надаєте і як ви хочете підтвердити компанію.

Ви також можете перенести перевірку на іншу дату. Пам’ятайте, що до тих пір, поки не буде проведена перевірка компанії, ваша візитка не буде видна в Google і Google Maps.

Візитна картка Google

Після завершення перевірки компанії ви будете перенаправлені в Google Business, тобто в Google My Business. Тут ви можете управляти своїм списком в Google, наприклад, місцем розташування, контактною інформацією, відгуками і т. Д.

Панель Google Мій бізнес, або як управляти списком, доданим в Google?

Якщо перевірка пройшла успішно, ви повинні відразу з’явитися в Google за допомогою безкоштовної візитної картки.

Користувачі також легко знайдуть вас за допомогою Google Maps. Візитна картка Google – це безкоштовна реклама вашого бізнесу.

error: Вміст захищений!!