Як я стала успішним менеджером по продажам

Як правило, розвиток кар’єри вимірюється шляхом переходу на новий щабель, посаду. Чи може людина володіє необхідними знаннями та навичками для цього? Це питання, яке кожен повинен запитати, перш ніж влаштовуватися на керівні посади.

З цією метою нижче наводиться список тих особистих якостей, навичок, цінностей і установок, які характерні для успішних лідерів.

1. Самосвідомість і психологічна зрілість – менеджер повинен мати високий ступінь самосвідомості – як свої переваги і недоліки, а також їхнє ставлення і забобони. Це важливо, тому що його характеристики, погляди і переконання, безпосередньо впливають на поведінку і настрій співробітників і через них – досягнення організаційних цілей.

Як я став успішним менеджером по продажам

2. Цілісність (Integrity) – ефективний лідер, як очікується, буде мати моральну відповідальність, чесність і етику. Завдяки цим якостям можна легко завоювати довіру підлеглих і начальства і управляються в довірі і злагоді, а не через авторитаризм і загрози.

3. Відповідальність – позиції управління відрізняється тим, що приносить надзвичайно високі обов’язки їх власникам. Тому один повинен бути надійним і виконувати свої зобов’язання, незважаючи на перешкоди.

4. Сама / емоційна стабільність – позиція менеджера вимагає холоднокровність, здатність контролювати гнів і уникнути агресивної поведінки. У повсякденному житті менеджера має ряд розчарувань і стресів, до яких слід підходити з емоційної зрілості, щоб ефективно контролювати і долати провокації.

5. Стійкість до стресів – будь-яке положення, яке дає владу, приносить йому сильне почуття стресу, як людина, відповідальний не тільки за себе, але і для інших людей, а також для реалізації організаційних цілей.

6. Ініціатива – менеджери повинні мати менталітет, щоб бути активним, щоб задати напрямок і ставити перед собою цілі, які сприяють просуванню та зростанню бізнесу.

7. Адаптивність / Гнучкість – це цінна якість для кожного співробітника, особливо в мінливому світі технологій. Голова повинна не тільки адаптуватися до змін, але і бути готова, щоб спровокувати їх з метою задоволення організаційних цілей.

8. Співпраця – хоча управління пов’язано головним чином з впливом на людину, не менш важливим є проявом співпраці. Управління виключно на основі харчування вигоди, часто дають результати, але вони, як правило, недовговічні і не може гарантувати довгостроковий успіх.

9. Емпатія – позиція менеджера повинна бути чуйною до потреб і почуттів інших, будучи зацікавленими і підтримують відносинами. Менеджер досягає результатів за рахунок неординарних людей, і дуже важливо, щоб зрозуміти їх.

10. Самовпевненість – менеджер повинен мати розумну частку самоповаги і реальну оцінку своїх здібностей, щоб мати можливість висунути свої ідеї, як його начальство і співробітник.

11. Наполегливість – це здатність виражати себе в переконливій і впевненій манері. Ця функція допомагає переконати і чудове управління і співробітників.

12. Участь – участь в тому, що ставлення, яке визначає когнітивно-оцінне ставлення до роботи і визначає ступінь психологічної ідентифікації з нею. Участь безпосередньо впливає на продуктивність – як в кількісному, так і в якісному вираженні. Щоб бути успішним, менеджер зобов’язаний проявляти високу ступінь залученості і працювати в будь-якому положенні.

менеджером по продажам
Young woman in business wear standing with armes crossed in business environment, with copy space.

13. Сумлінність – менеджери, як правило, мають дуже сильне почуття обов’язку і, як правило, вимагають багато як з самих себе і інших.

14. Наполегливість – менеджер повинен бути в бойовому стані, бути впевненим у своїх планах і діях. Навіть перед лицем випробувань і негараздів, які в присутні в достатку, а також в здійсненні будь-якої амбітної мети.

15. Творчість – це необхідно, щоб задати напрямок і відкрити нові шляхи для досягнення поставлених цілей.

16. Інтуїція – хоча наявність інтуїції не доведене, але прийнято, що сенс і передчуття при прийнятті рішень в неоднозначних ситуаціях, структурованих в достатку, дають плюс в бізнес – середовищі.

17. Домінування – менеджери, як правило, характеризується конкуренцією і впевненістю в собі, що мотивує їх відстоювати свої думки і рішення.

30 бізнес ідей з Европи та Америки

Як заробити на консультаціях онлайн

Сайт-візитка | Створення сайту-візитки під ключ