Як стати продуктивним та мотивувати себе

Дайте вгадаю. Ви повинні робити щось інше, але натомість читаєте цю статтю. Звичайно, ми знаємо, що ви скоро повернетесь до своїх обов’язків, тому що зайшли лише на секунду – якась невідома сила втягнула вас в обійми Інтернету.

На щастя, відсутність мотивації – це не хвороба, і досить трохи сильної волі, щоб стати продуктивнішим і, отже, мати більше часу для себе.

Як стати продуктивним та мотивувати себе на роботу

По-перше, пам’ятайте, що відкладати важливі справи – погана звичка. Вона швидко купується і її нелегко позбутися. А потім терміни підтискають, і у вас вже накопичилася купа непосильних справ.

По-друге, ви повинні захотіти змінити це. Повірте нам, що ваша рішучість може творити чудеса, але спочатку ви маєте знайти її в собі. Найкраща продуктивність пов’язана з великою кількістю вільного часу і, отже, якістю життя.
Ось чому ми маємо 15 порад для вас, як підвищити продуктивність.

1. (10+2) * 5

Не хвилюйтеся. Ми не робитимемо жодних розрахунків. Формула, створена Мерліном Манном, просто означає 10 хвилин роботи плюс 2 хвилини перерви. Ми множимо все на 5, і у нас виходить повна година. Ідея полягає в тому, щоб звикнути до того часу, який ми витрачаємо на роботу та перерву. Це правило допоможе зберегти ваш графік. Через деякий час ви почнете пропускати перерви, що призведе до дострокового припинення обов’язків.

2. Використовуйте червоний та синій

Заберіть своє робоче місце і позбавтеся всього, що відволікає вас від обов’язків. За словами дослідників, червоний привертає нашу увагу до деталей, а синій допомагає нам мислити творчо. Кольори приємні для очей і допоможуть вам у роботі.

3. Створіть план дій

Складіть список усіх речей, які ви бажаєте зробити під час перерви. Перевірка електронної пошти, Facebook, закуска – все, що ви бажаєте. Щось на кшталт правила (10+2)*5 з тим, що на виконання цих завдань потрібно максимум 20 хвилин. Зрештою, ви почнете використовувати час розумніше, і робота піде сама собою.

4. Уточніть час

Уточніть, скільки часу ви хочете витратити на все, що потрібно зробити в цей день. Намагайтеся дотримуватись розкладу та не робити перерв, доки не закінчите завдання. Терміни – це те, що допомагає виробити гарну звичку та заощадити багато часу.

5. Змініть оточення

Іноді варто працювати за інших умов! В офісі ви сидите цілими днями, у свою чергу, вдома ліжко або зручний диван із телевізором заманює вас у свої обійми. Ідіть у парк або кафе. Свіже повітря або проста зміна навколишнього середовища можуть вплинути на стрибок продуктивності.

6. Будьте продуктивно ліниві

Після того, як робота та обов’язки закінчені, не валиться у кріслі перед телевізором! Витратьте вільний час на те, що може стати вам у нагоді пізніше. Ви ненавидите прасування? Освойте техніку ідеального складання одягу, і ви заощадите багато часу на прасуванні!

7. Запросіть підтримку

У кого небудь. Друга по роботі, сусіда по кімнаті, однаково. Попросіть його дати вам догану щоразу, коли ви відхиляєтеся від своїх обов’язків, які не закінчені. Ви можете призначити систему винагород. Звучить безглуздо? Подивимося, як ви почуватиметеся щоразу, коли вам доведеться заплатити десятку за те, що ви дивитеся на кумедних кішок під час роботи.

8. Очистіть робоче місце

Позбавтеся всього, що може вас відвернути. У тому числі від телефону. Постійні повідомлення та сповіщення не лише дратують, але й відволікають вас. Вбраний стіл не тільки перестане відволікати вашу увагу, але й зробить через відсутність інших занять вашу увагу зосередженим на задачі.

9. Підготуйте все увечері

Перш ніж лягати спати, підготуйте все, що вам знадобиться наступного дня. Це допоможе вам заощадити час вранці, коли ви не будете в паніці шукати портфель із проектами. Нервовий ранок негативно відбивається на решті дня.

10. 10 хвилин вправ

Вправи стимулюють ендорфіни, що призводить до покращення настрою. 10 хвилин тренування допоможуть вам прокинутися та зробити ранок більш продуктивним.

11. Розділіть завдання

Ви працюєте над великим проектом? Розділіть його на кілька менших. Зробіть невелику перерву після кожного завершеного завдання. Це буде набагато простіше і швидше, ніж якщо ви спробуєте охопити все одразу.

12. Інформаційна дошка

Купуйте пробкову дошку, на якій ви будете прикріплювати важливіші справи. Повісьте її на видному місці, щоб дізнатися, що чекає на вас у цей день, і ви ніколи більше не забудете про важливі справи.

13. Змініть щось навколо

Змініть щось у своєму оточенні. Новий інтер’єр змусить вас хотіти підтримувати порядок якнайдовше. Як тільки ви звикнете, знову щось зміните!

14. Приготуйте закуски

Голод не відволікатиме вас, і ви не перериватимете свої обов’язки з приготування їжі. Пам’ятайте, що ми маємо на увазі щось здорове, а чи не пакет чіпсів!

15. Постійний розподіл

Постійні обов’язки намагайтеся виконувати у певний час або у певні дні. Зі шкідливими звичками найкраще бореться велика кількість хороших, і такий розклад допоможе вам звикнути до обов’язків.

Найкращі біржі криптовалют для заробітку новачкові

5 способів заробітку на криптовалюті — новачку

Як навчитися реально економити гроші