Як набрати популярність в YouTube

YouTube – одна з найбільших соціальних мереж. Більше 2 мільярдів активних користувачів публікують 500 годин відео щохвилини. Ще більша група, ніж люди, що публікують контент на YouTube – це ті, хто його дивиться. Тому не дивно, що багато людей використовують цю соціальну мережу як ефективний маркетинговий канал.

Непросто потрапити на YouTube, стати популярним «ютубером», ролики якого дивляться мільйони фанатів. На YouTube так багато контенту, що ваше відео легко загубиться в море відео контенту.

Як завоювати популярність на YouTube

Новим авторам може бути складно домогтися успіху в такій величезній конкуренції. Залучення уваги залежить від правильної стратегії. Нижче ви знайдете список деяких рекомендованих тактик, які допоможуть вам здійснити свою мрію і підвищити популярність ваших відео, що дозволить вам приєднатися до інтернет-знаменитостям.

Як набрати популярність на YouTube

1. Створюйте привабливий і розважальний контент

Цей наріжний камінь популярності кожного ютубера – створення якісного відеоконтенту. Ваш контент повинен бути цікавим, інформативним і, найголовніше – розважальним. Для більшості молодих людей YouTube замінює телебачення, тому ви можете отримати популярність завдяки чому завгодно – від документальних фільмів до кумедних відеороликів.

2. Слідкуйте за популярними тенденціями

На YouTube, як і в інших соціальних мережах, є популярні тренди, які то спалахують, то гаснуть. Проте, якщо ви створюєте відео на тему про поточної тенденції, ви зможете залучити набагато більшу аудиторію.Є багато людей, які цікавляться актуальними тенденціями, які можуть стати вашими передплатниками і скласти основу вашої популярності на YouTube.

3. Використовуйте якісну камеру

Один з кращих способів створювати відмінні відео – використовувати хороше обладнання. Якість голосу і відео на YouTube має вирішальне значення. Сьогодні нікого не цікавлять відеоролики, зняті телефоном 10-річної давнини, за якою складно сказати, що це таке.

Якщо ваше відео не радує око, потенційному відвідувачеві складно стати вашим передплатником. Якісне обладнання забезпечить якість вашого відео.

4. Відстежуйте відвідуваність вашого облікового запису

Подивіться, які відео працюють добре, а які ні. Чому у одних відео більше переглядів, ніж у інших? Дізнайтеся, як це відбувається, а потім застосуйте подібну інформацію до інших своїх відео.

5. Розвивайте співтовариство шанувальників

У всіх популярних ютуберов є пристрасні фанати. YouTube – це перш за все соціальна мережа, і тут дуже важливо спілкування. Приділяйте клієнтам час – відповідайте на їхні коментарі, спілкуйтеся. Чим активніше ви будете, тим більше буде рости ваше співтовариство.

6. Спілкуйтеся з іншими творцями контенту YouTube

Рекомендуйте відео інших ютуберов своїм клієнтам. Це також приваблює їх глядачів до перегляду вашого каналу. У соціальній мережі – такий як YouTube, спілкування важливо не тільки між авторами та передплатниками, але також і між авторами каналів.

7. Не варто недооцінювати пост-продакшн

Як вже говорилося вище, дуже важлива якість відео на YouTube. Замість цього зніміть більше матеріалу, щоб відредагувати його до 3 хвилин відео.

Використовуйте тільки найкращі кадри, додавайте переходи між окремими сценами, музикою, звуками або, можливо, субтитрами.

Але не перестарайтеся з ефектами – відео завжди повинно мати значення. Якщо ви хочете додати музику до свого відео – пам’ятайте, що це неможливо без дозволу автора. На щастя, в Інтернеті є музичні банки, де можна безкоштовно скачати музику, а також і відео з фотобанків.

Стати популярним ютубером

Немає однозначної відповіді на питання, як стати популярним на YouTube. Не поспішайте і намагайтеся регулярно публікувати відмінний контент, спілкуватися зі своїми передплатниками, і ваш канал з часом буде зростати.

Успіх на YouTube не наступить відразу, але якщо ви проявите наполегливість, ви будете винагороджені збільшенням своєї популярності і збільшенням числа шанувальників.

Як провести ділову розмову з клієнтом?

5 кроків до того, щоб стати ефективним лідером

Як заробити школяру в Інтернеті? 5 варіантів

50 лайків інстаграм +100 підписників tiktok безплатно

Тіньовий бан в TikTok: що це, як вийти, за що дають

error: Вміст захищений!!