Як написати електронну книгу?

Електронні книги – чудовий маркетинговий інструмент, потенціал якого поступово оцінюється власниками веб-сайтів. Написання електронної книги може бути дуже приємним заняттям, яке не тільки дозволяє вам ділитися своїми знаннями з клієнтами і зміцнювати авторитет серед них, але, перш за все, призводить до збільшення трафіку на веб-сайті і, отже, до збільшення продажів. Ось на що потрібно звернути увагу при написанні електронної книги:

1

Виконайте аналіз ключових слів (наприклад, за допомогою інструмента добору ключових слів Google). Це дуже допомагає при виборі конкретної теми, про яку ви хочете написати. Перевірте, скільки людей вже написали про це.

Якщо вам потрібно конкурувати з мільйоном публікацій, вам краще вибрати щось більш конкурентоспроможне, що збільшить ваші шанси на продаж.

При виборі конкретної теми також варто переглянути онлайн-форуми, щоб дізнатися, яку інформацію шукають клієнти з вашої цільової групи.

2

Сконцентруйтеся на нових і свіжих темах . Переконайтеся, що інформація, що міститься у вашій електронній книзі, більше ніде не доступна, переконайтеся, що текст, який ви пишете, правильний і правдивий.

Як написати електронну книгу
Book reader on the blurred background; 3d illustration

3

подбайте про насичений контент. Ваші читачі будуть вражені, якщо ваша електронна книга буде містити детальну і вичерпну інформацію по заданій темі. Переконайтеся, що написане вами короткий і відносно короткий.

4

Зробіть так, щоб зміст вашої електронної книги було легко сканувати очима. Розділіть текст на розділи, глави або кроки в залежності від того, про що ви пишете. Створіть титульну сторінку і зміст.

5

Подбайте про мову. Пишіть в професійній манері, зрозумілій вашим читачам. Подумайте про свою цільову групу і виберіть мову в залежності від віку, освіти і переваг ваших читачів.

6

Максимум фото розміщуйте на титульній сторінці. Більшість людей друкують електронні книги перед тим, як читати їх, тому постарайтеся обмежитися ілюстраціями того змісту, яке ви описуєте, замість використання кольорових фотографій з високою роздільною здатністю.

7

Створіть документ в форматі .pdf, тому що тільки цей формат є стандартним для електронних документів в мережі.

Як підвищити рейтинг сторінки Google?

Якщо у вас є власний веб-сайт, ви, ймовірно, знаєте, наскільки важливо займати високе місце в результатах пошуку Google. Ключові слова та рейтинг сторінки – два фактора, які домінують в цьому відношенні. Ось що вам потрібно зробити, щоб підвищити рейтинг сторінки:

1

Вам потрібно почати створювати посилання, які будуть вести на ваш сайт. Чим їх більше, тим краще. Звичайно, для Google цінніші посилання зі сторінок з високим Page Rank (PR).

З цієї причини найшвидший спосіб отримати високий PR – це використовувати якісні зворотні посилання. Зазвичай вони створюються на основі обміну: ви посилаєтеся на дану сторінку, і вона робить те ж саме для вас.

Відвідайте сайти, схожі на вашу тематику, і запитайте власника, чи можна обмінюватися посиланнями. Скористайтеся перевагами систем обміну посиланнями.

2

Наступним кроком буде створення релевантного контенту сторінки. Зміст веб-сайту має надавати відвідувачам цінну інформацію і дозволяти їм знаходити відповіді на свої питання. Наприклад, якщо ви продаєте цифрові фотоапарати, розмістіть на своєму веб-сайті статтю з порадами про те, як робити кращі фотографії.

Дайте користувачам можливість коментувати статті і ділитися ними через соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, MySpace або Інстаграм.

Ваш контент і коментарі дозволять Google скласти список цінних ключових слів, що відносяться до вашого сайту, і підвищити його рейтинг.

3
Створюйте односторонні посилання. Написання статей – відмінний спосіб створювати односторонні посилання на ваш сайт.Пишіть цінні статті та розміщуйте їх на порталах, які надають таку можливість.

Під кожною статтею ви зможете вказати джерело і інформацію про автора. Використовуйте це для створення посилань, що ведуть на ваш сайт. Людям, які шукають конкретний контент в Інтернеті, буде легше знайти вашу статтю, і вони можуть захотіти опублікувати її на своєму веб-сайті з посиланням на джерело.

Напишіть і опублікуйте одну статтю на місяць, і ви помітите, що кількість переглядів сторінок і кількість унікальних користувачів значно збільшаться. Це підвищить ваш рейтинг сторінки.

4

Статті, які ви пишете для інших сайтів, повинні відрізнятися за змістом від статей на вашому сайті.

Виготовлення та встановлення камінів на замовлення (ідея для бізнесу)

Популярна медитація для залучення грошей

Як знайти свою нішу на ринку в Інтернеті

error: Вміст захищений!!