Як перевести гроші з Росії в Україну (з України в Росію)

У зв’язку з міграцією населення особливо українців, виникла потреба в безпечних міжнародних грошових переказах. Здавалося б, така проблема не повинна бути, якщо враховувати рівень сучасного розвитку банківської системи. Але, на жаль, грошові перекази в деяких країнах, у зв’язку з геополітичною ситуацією, ускладнені, особливо проблематичні перекази між Росією і Україною.

В Україні заблоковані в минулому популярні сервіси: WebMoney, ” Яндекс.Гроші ” « “Юністрім”. Однак існують можливості обійти ці заборони і скористатися послугами звичних ресурсів. Як це зробити дізнаєтеся зі статті.

1.Міжнародний переказ грошей, використовуючи смартфон

Найпростіший спосіб переказувати гроші в Україну з Росії, або навпаки, це використовувати мобільний телефон. Зручніше це зробити на українському операторі Kyivstar. Для цього потрібно зайти на сайт Kyivstar.ua, знайти кнопочку «поповнити рахунок» натискаєте на неї, відкривається форма, вносите номер мобілки людини, якій хочете переказати гроші з Росії в Україну. Далі вказуєте суму в гривнях. Зверніть увагу, що можна переказати тільки до 8 000 гривень. В еквіваленті – це десь 300 доларів. Тобто, ви можете переслати за пропонованою методикою близько 300 доларів.

Але, при цьому потрібно враховувати те, щоб на мобільному телефоні одержувача, на рахунку не було грошей, або враховувати їх. Технологічно процес оформлення переказу дуже простий. Ті, хто щось купував в Інтернеті і платив банківською карткою, той буде в темі. Для тих, хто цього не робив жодного разу, коротко опишемо процес.

Заходьте на сайт Kyivstar.ua, вгорі праворуч вибираєте мову на якій вам зручніше працювати, натискаєте на опцію «поповнити рахунок», пишете номер телефону, суму грошей в гривнях. Поміняти рублі в гривні можна приблизно, помноживши цифру гривень на два. Звичайно, насправді такий курс трохи не точний, але для орієнтування згодиться. Переказати можна не менше 50 гривень.

Як перевести гроші з Росії в Україну ( з України в Росію )

Вводите бажану суму грошей в гривнях, номер банківської картки, термін її дії і тризначний код, який розташований на звороті картки.

Коли всі графи заповнені, натискаєте кнопочку «оплатити». Відкриється нове вікно із заповненими даними, щоб ще раз все уважно перевірити. Якщо все правильно, натискаєте опцію «підтвердити». Відкриється нове вікно з формою від банку, якщо оплачуєте їх карткою. У цій формі потрібно тільки ввести код, який прийде на телефон по sms і клікнути по великій зеленій кнопці «Submit». Все, гроші пішли на рахунок українського абонента.

1). Переказ грошей з рахунку мобілки на картку Приватбанку

Абонент мобільного оператора Kyivstar, отримавши гроші на свій рахунок може переказати їх на рахунок Приватбанку. Щоб виконати цю операцію треба перейти на сайт Kyivstar.ua, на головній сторінці вибрати опцію «smart гроші», натиснути на неї і відкриється нове вікно, де треба натиснути на кнопку «переказ на банківську карту». Натискаєте на неї і в новому вікні вибираєте опцію «поповнення банківської карти visa mastercard». У вікні вводите в спеціальне поле номер карти одержувача, натискаєте на велику помаранчеву кнопку «Далі». Вискакує невелика формочка, в яку потрібно ввести свій номер смартфону, і натиснути на опцію «підтвердити».

На телефон прийде есемеска з кодом авторизації, вводите його в спеціальне поле підтвердження, тиснете кнопочку «підтвердити». Відкривається нове вікно і в спеціальне поле прописуєте кількість грошей яку хочете переказати на банківську карту. Вводите гривні, відразу побачите суму комісії за переказ, вказуєте номер телефону, з якого будуть зніматися гроші і відправлятися на банківську картку. Натискаєте «підтвердити» і чекаєте обробку операції. Через кілька секунд гроші підуть на картку.

2. Як можна переказати безпечно гроші з України в Росію за допомогою сервісу обміну електронних валют Real-exchange.ru

Real-exchange – це надійний, перевірений користувачами сервіс обміну електронних грошей різних країн. Впевнено працює, як в автоматичному, так і в ручному режимі. У його переліку знаходяться найпопулярніші банки різних країн, куди можна переводити гроші на рахунки: Приват24, QIWI, Сбербанк Росії, Альфа-Банк, Webmoney. А також приймає грошові одиниці: гривні, рублі, долари.

Про роботу цього сервісу тільки позитивні відгуки, тим більше, що у нього невеликий відсоток за перекази.. Для прикладу, переводити будемо з української картки Приват24 на карту Ощадбанку Росії.

1). Вибираєте звідки повинні зніматися гроші, в нашому випадку Приват24.
2). Вказуєте суму переказу коштів.
3). Прописуєте номер своєї карти Приват24, звідки будуть зняті кошти.
4) Вибираєте, куди треба переказати кошти, в нашому випадку це «Сбербанк Онлайн». Система відразу покаже, за вирахуванням відсотка, скільки отримаєте грошей в рублях.
5). Вписуєте номер карти російського ощадбанку, а далі потрібно вказати правдиві особисті дані:

• номер телефону, прив’язаного до Приват24, для підтвердження особи в цілях безпеки;
• прізвище ім’я по батькові відправника;
• прізвище ім’я по батькові одержувача;
• свій e-mail, куди будуть приходити повідомлення про угоду.

Після заповнення натискаєте на кнопку «Обміняти», відкриється вікно, де
ще раз перевіряєте дані, ставите галочку, що все вірно, ще раз
підтверджуєте обмінний переклад. На пошту прийде повідомлення, що заявка створена.

Тепер потрібно зайти в свій кабінет Приват24, і згідно інструкції переказати кошти на зазначену карту російського банку, і вказати номер вашої угоди в графі «Призначення платежу», щоб угода здійснилася. Тільки після оформлення переказу коштів, натискаєте кнопку «я оплатив заявку» і ще раз підтверджуєте згоду в маленькому вікні натиснувши ok. На пошту прийде лист, що заявка протягом 30 хвилин в ручному режимі буде здійснена. Також вам може зателефонувати оператор даного сервісу для уточнення деталей угоди. Після того, як оператор переведе кошти вам прийде про це повідомлення.

3. Переказ грошей з Росії в Україну і з України в Росію, використовуючи мобільні додатки

Існуючі традиційні способи міжнародного переказу грошових коштів шляхом банківських і поштових переказів відходять у минуле. На зміну їм прийшли мобільні додатки, які явно виграють за всіма параметрами:

• простота переказу;
• відразу видно суму грошей, які отримає адресат:
• зручність – не треба нікуди йти, заповнювати якісь папери все є під рукою;
• вигідна комісія, а іноді і зовсім безкоштовно.

Якщо цей спосіб порівнювати по надійності з переказами через відділення банку, то мобільні додатки мають той же самий захист від зломів 3D secure і контролюються всесвітньою системою банків. Саме тому конвертація валют при переказі відбувається за актуальним курсом. Ну, і, звичайно швидкість доставки дуже вигідна, іноді це відбувається за лічені секунди.

ГРИВНІ

Якщо враховувати те, що деякі банки зараховують гроші на рахунок протягом 3 робочих днів, то додатки – це супер прогрес. Коротше кажучи, відправляти гроші через додатки просто, вигідно, швидко і надійно.

1). Мобільний додаток, який є лідером у сфері міжнародних грошових переказів

Додаток TransferWise, за допомогою цієї програми можете відправити гроші в різні країни, але нас цікавить СНД. Відкриваємо сторінку переліку країн, з якими працює додаток, і бачимо Росію і Україну. Давайте швидко пробіжимося по відправці грошей з Росії в Україну. Звичайно, для початку треба буде зареєструватися і можливо доведеться підтвердити свою особу. Далі вибираєте країну відправлення, в нашому випадку буде Росія. Далі вибираєте країну одержувача, в нашому випадку буде Україна, вводите суму коштів які відправляються. В системі є два види комісії: при швидкому переказі, і за низькою ціною. Розмір комісії залежить від суми переказу, чим менше сума, тим більше комісія. До 100 євро комісія становить понад три відсотки. Вибираєте спосіб переказу: швидкий або дешевий. Система показує, скільки отримає грошей адресат при обміні за актуальним курсом, натискаєте «Продовжити».

Заповнюючи дані одержувача, потрібно знати його прізвище ім’я та по батькові, а також адресу з індексом і номер банківської карти або рахунок. Далі підтверджуєте дані і вибираєте тип переказу. Можна відправляти гроші з банківського рахунку, дебетової картки або кредитної картки. Наприклад, оплачуєте за допомогою дебетової картки. Натискаєте «перейти до сплати”, відкривається вікно з графами для заповнення: номер карти, дата закінчення терміну дії, і код svc, який розташований на зворотному боці карти. Коли все прописано, натискаєте опцію «оплатити». Все, гроші відправлені.

3 лайфхаки при використанні мобільного додатку

1). Якщо відправляєте гроші в Росію або Україну, використовуючи мобільний додаток, то скористайтеся промо-кодом від системи, який при реєстрації може прийти на пошту як «present» або знайдете його в соцмережах. Тому ніколи не відмовляйтеся від їх розсилки, спамом вони не займаються

2). Сімейні люди: чоловік і дружина кожен на свій телефон встановлюють додаток, кожен реєструється на сервісі. Тепер можете користуватися бонусами в подвійному розмірі і практично завжди зможете зробити перекази без комісії. Однак потрібно мати дві картки різних банків і найважливіше, щоб раніше не було прив’язки обох карт до одного логіну.

3). Найприємніший лайфхак – це те, що ви ще зможете заробити гроші приводячи нових споживачів на сервіс програми за своїм промо-кодом

4. Переказ грошей з Росії в Україну, і з України в Росію через You money

Отже, для того, щоб переказувати гроші з Росії в Україну і з України в Росію знадобиться, такий, відомий сервіс, як Яндекс Гроші. Зараз він називається You money. Для жителів України потрібно буде включити VPN, тому що безпосередньо цей сервіс не працює.

Після того як зареєструєтеся на You money у вас відкриється гаманець. Раніше українці відкривали гаманці тільки через друзів і знайомих, що живуть в Росії. Зараз жителі України можуть без проблем відкрити цей гаманець на свої документи, але ця послуга платна. Після реєстрації в гаманці буде нульовий баланс, вгорі побачите кнопочку «поповнити», а в самому низу буде кнопочка «ідентифікація» – вона потрібна для того, щоб можна було переводити гроші на будь-які банківські картки будь-якої країни. Натискаєте на цю кнопку, проходите ідентифікацію і після цього зможете робити перекази на інші банківські карти.

Щоб переказати гроші з України, треба спочатку поповнити свій рахунок в гаманці, для цього натискаєте зверху кнопочку «поповнити», відкривається спеціальна форма від ПривтБанку, заповнюєте всі графи і вписуєте суму грошей, відкривається форма для введення коду, який прийшов по SMS, вводите код і натискаєте «Submit». Все, гроші в гаманці. Далі переказуєте заплановану суму грошей зі свого гаманця на гаманець You money абоненту, що живе в Росії. Точно також переказуються гроші з Росії в Україну.

Резюме

Інформація данного допису, актуальна станом на 03.07.2021 з кожним роком процес міжнародного переказу коштів спрощується. І те, що рік тому було популярним і звичним, йде в архів історії. На зміну їм приходять мобільні додатки. Які спрощують операцію по переказу коштів між країнами.

Допис опубликовано в: 03.07.2021

Кредит готівкою: в якому банку краще взяти?

Як просувати турестичне агенство в Інтернеті?

Правила інвестиційної торгівлі на Форекс

error: Вміст захищений!!