Як початківцю заробляти гроші на OLX

Колишня дошка оголошень OLX сьогодні перетворилася на найпопулярніший маркетплейс із продажу товарів, що були у використанні. Тому багато користувачів торгових бірж звернули на це свою увагу. Навіть ті люди, які не займалися торгівлею зацікавилися способом заробітку на продажу вживаних речей. Тому в цій статті йдеться про те, як новачкові зайнятися підприємницькою діяльністю та почати заробляти на OLX пристойні гроші, без великих фінансових вкладень.

Як стверджують заповзятливі люди, які заробляють на перепродажі товарів на дошках оголошень, заробіток може перевищувати 40.000 гривень на місяць.

Що таке OLX: як заробляти гроші та чим торгувати

Як початківцю заробляти гроші на OLX

OLX (ОЛХ) – це колишня дошка оголошень, яка переросла у величезний торговий портал. За статистикою кількість відвідувань їх сайту перевищує 3 мільярди на місяць.

Ця цифра відвідувачів спокушає багатьох бізнесменів та новачків у підприємницькій діяльності перевірити свої сили та відкрити свій малий бізнес. Якщо сайт має такий потужний трафік, а це все покупці, то, працюючи з розумом, можна досягти успіху. Чим торгувати? Так, усім, що завгодно, аж до продажу авто та нерухомості.

Як можна збільшити свій прибуток на OLX?

  • Продавати товари у комплекті з фурнітурою чи додатковим товаром;
  • Торгувати різними товарами, а не лише найдешевшими;
  • Пропонуйте різні бонуси;
  • Маніпулюйте ціною на товар. Якщо він добре продається за ціною 87 гривень, то після кількох продажів підвищуйте ціну до 99 гривень і т.д.;
  • У листопаді влаштуйте розпродаж всіх товарів за заниженою ціною, а в грудні перед Новим роком підвищуйте ціни.

Порада від фахівця

Якщо батьки хочуть купити у подарунок, наприклад, дорогий мікрофон своїй дитині, то спробуйте продати цей подарунок у комплекті із книгою. Батьки куплять якісний мікрофон у комплекті з книгою, то такий подарунок матиме освітній та розвиваючий характер. Є багато творчих способів підвищувати доходи, продаючи популярні товари.

Слідкуйте, щоб правильно оформлялися замовлення

За законом покупець може надіслати назад куплений товар, а продавець повинен повернути йому гроші разом із вартістю оплаченої доставки. На це варто звернути увагу при розрахунку рентабельності, адже у разі повернення ви не тільки не заробите, а й зазнаєте збитків на вартості доставки, яку все одно доведеться сплатити.

Найбільше повернень посідає одяг, оскільки покупці замовляють кілька речей для примірки і повертають більшість із них. Відсоток повернення іноді сягає 20%.

Як залишити конкурентів пасти задніх на OLX

Конкуренція серед продавців є дуже жорсткою. Ви можете виділитись декількома способами.

1). Починаєте свою діяльність на OLX без вкладень, а гроші на старт отримаєте після продажу своїх непотрібних речей. Тож стартовий капітал ви собі забезпечите без проблем.

2). Постійно тестуєте товар для вигідного перепродажу. Для цього складаєте список товарів, які користуються підвищеним попитом, створюєте рекламні оголошення та чекаєте на замовлення.

3). Якщо замовлення пішли, а товар має попит, купуєте цей товар.

4). Торгуєте закупленим товаром. Зароблені гроші вкладаєте у розширення товарного асортименту.

Приблизно така зразкова схема, як з нуля новачок може почати заробляти гроші на порталі OLX. Головне зробити перший крок і відчути смак отримання перших грошей, тоді зрозумієте, чи варто вам цим займатися, чи це не ваша справа.

Висновок

Заробіток на OLX, на перших порах буде гарним способом додаткового доходу онлайн. Крім того це чудовий спосіб позбутися зайвих речей.

Передивіться свою шафу, комору та полички під стелею, наведіть порядок  у гаражі та виберіть речі до продажу.

Пройдіть простеньку реєстрацію на порталі ОЛХ, створіть рекламне оголошення та помістіть його на своїй сторінці.

Як стверджують фахівці цього бізнесу – перші доходи не забаряться.

Що робити з одягом, який не носимо

Що таке небанківський кредит, і як його отримати

Як відкрити комп’ютерні курси