Як почати інвестувати у Фондовий ринок

Інвестувати у фондовий ринок легко. Все, що вам потрібно зробити, це прочитати найважливішу інформацію та почати практикувати. Через короткий час знання та досвід дозволяють почуватися впевненіше, інвестувати сміливіше і, що більш того, дуже часто мотивують отримання нових навичок. Багато людей ставляться до фондової біржі як до захоплення та реального прибутку.

Необхідною умовою для купівлі, продажу та володіння акціями компаній, допущених до біржових торгів, є наявність брокерського рахунку. Для відкриття рахунку фізичної особи достатньо посвідчення особи чи паспорта, а також назви та адреси податкової інспекції, в якій провадяться податкові розрахунки.

При відкритті рахунку варто активувати доступ до нього в Інтернеті, завдяки чому ви зможете легко керувати своїми інвестиціями 24 години на добу з таких пристроїв, як комп’ютер, смартфон або планшет.

Індивідуальна стратегія

Якщо інвестування у фондовий ринок має стати довгостроковим способом примноження капіталу, а не епізодичним, наступним кроком для інвестора-початківця повинен стати вибір правильної стратегії, адаптованої до суми капіталу, очікуваного терміну інвестування. або ризик, який ви можете собі дозволити.

Отже, які акції вибрати інвестору-початківцю?

Як почати інвестувати у Фондовий ринок

Практика показує, що багато успішних інвесторів зосередилися на спеціалізації. Тому може бути хорошим рішенням зосередитись на обраному секторі економіки та купити, наприклад, акції банків чи фармацевтичних компаній.

Зосередьтеся на прибутку

Уоррен Баффет — чудовий приклад інвестора, який відстоює ідею спеціалізації на кількох вибраних компаніях.

Цей американський трейдер широко відомий як один із найкращих інвесторів на фондовому ринку у світі і вже кілька років перебуває в авангарді найбагатших людей світу. Він заробив свій статок, що становить кілька десятків мільярдів доларів, на інвестиціях у фінансові ринки. Баффет каже, що важко стежити за багатьма громадськими компаніями. Іншими словами, набагато простіше спостерігати та аналізувати кілька обраних акцій на постійній основі, ніж стежити за портфелем, що складається з акцій великої кількості компаній.

Зосередження уваги на обраних цінностях компаній, діяльність яких ми розуміємо, також може стати гарним рішенням для інвесторів-початківців. Легше оцінити компанію, продукти чи послуги, яку ви зустрічаємо щодня, ніж компанію, бізнес якої ви не розумієте і на практиці не знаємо, скільки вона заробляє.

Зазначається, що клієнти все частіше охоче вкладають кошти у дивідендні компанії. Часто прибутковість дивідендів, що виплачуються інвесторам, така ж чи вища, ніж у банківського депозиту, що дає додатковий шанс збільшити ціну самої акції.

Наслідки дій

На жаль, ухвалювати інвестиційні рішення, які будуть відповідати вашій стратегії, не завжди легко. Необхідно пам’ятати, що інвестування у фондовий ринок — це процес, у якому є кращі та слабкіші моменти, які циклічно змінюються, наприклад, економічна ситуація. Будь-який інвестор, особливо початківець, не повинен бути при владі деструктивних почуттів, таких як бажання занадто швидко розбагатіти і страх. Тільки коли нас не мучать емоції, ми можемо приймати повністю контрольовані та раціональні рішення відповідно до прийнятої стратегії. Ось чому так важливий правильний психологічний настрій інвестора.

У перший період інвестування на фондовому ринку доцільно залучати невеликі суми, можлива втрата яких не викличе фінансових проблем.

Потім, коли ви навчитеся вільно керувати своїми емоціями, ви зможете спробувати збільшити кошти, що виділяються на інвестування.

Практичною радою також можливо не виділяти всі свої заощадження на один вид інвестицій, а розділити капітал на кілька частин, наприклад на депозити, облігації, фонди та самостійне розміщення на біржі. Душевний спокій і послідовність допомагають набувати знання та досвіду, які призводять до правильного вибору та реального прибутку.

Інвестування: як почати інвестувати: покрокова інструкція

Як заробити на Payeer гаманці — інструкція

Віддалений заробіток: як заробити гроші сидячи вдома