Як просувати бізнес в Інтернеті ( практичні поради )

Всесвітня павутина надала людям великі можливості для комунікації. Інтернет став величезним майданчиком як для отримання інформації, так і для заробітку онлайн. Проте з кожним роком в мережі реєструється все більше і більше людей, а значить йде перенасичення пропозиціями, і уявляти себе і свій бізнес у цьому неприборканому хаосі стає все важче і складніше. Тому підприємцю, щоб успішно просувати бізнес, потрібно постійно розвиватися і накопичувати великий обсяг знань і досвіду. Звичайно, на старті немає у людини цих складових успіху, тому потрібно всьому новому навчитися і набратися досвіду. У статті опубліковано, як це здійснити.

Як швидко просувати бізнес в Інтернеті: рекомендації від експертів

У бізнесі склався поділ підприємців, на тих людей, хто веде свою справу в офлайні та має успіх, на підприємців новачків, які мають бажання відкрити свій бізнес у мережі з нуля та без вкладень. Ці люди без досвіду та знань сподіваються отримати дохід без початкових вкладень. Експерти попереджають, що такий підхід не зовсім правильний і дуже важко його здійснити, стартові інвестиції все ж таки потрібні, без них розвинути свій бізнес не вдасться навіть за кілька років.

Перша обов’язкова витрата – це розробка та наповнення власного блогу або веб-сайту. Якісний, солідний ресурс із затребуваною інформацією – це більше половини успіху в бізнесі. Оскільки сайт – це представницька візитівка бізнесу, яка рекламуватиме і просуватиме молоду, щойно створену фірму. Серед переваг розкрученого сайту можна відзначити:

 • презентація пропонованої продукції чи послуг;
 • надійна основа для рекламної кампанії;
 • можливість віддалено ознайомитись з асортиментом фірми;
 • наявність зворотного зв’язку у вигляді відгуків та коментарів.
 • утвердження іміджу фірми.

Вся рутинна робота з побудови маркетингової стратегії базуватиметься на сайті. Дуже хороші перспективи дає лендинг, який допоможе у рекламі та створенні клієнтської бази.

Попередня робота перед розробкою сайту

Велике значення у створенні своєї справи має успішно обрана бізнес-ідея. Новачки, які тільки збираються відкривати свій бізнес, мають можливість попередньо перевірити та оцінити ідею на затребуваність для подальшого розвитку її у віртуальному світі. Це допоможе визначити, у якій ніші зробити перший крок.

Однієї подумки вигаданої бізнес-ідеї, яка з’явилася в голові, і, здається перспективною, недостатньо.

Її необхідно проаналізувати з погляду затребуваності на ринку. За словами експертів, що аналізують ринок праці в інтернеті, стало відомо, що розкрутитися і проносити дохід має шанс тільки унікальний проект який пропонує або затребувану послугу або новий продукт, виготовлений за новітньою технологією. Тому підприємець повинен відкривати свою справу, маючи перевірену бізнес-ідею.

Щоб зрозуміти, наскільки ідея підходить для втілення, необхідно проаналізувати сайти конкурентів. Уважно вивчити інструменти тих людей, хто досяг успіху в цій сфері. І на підставі отриманих результатів розрахувати, що ви зможете запропонувати нового в цій ніші, чи достатньо у вас знань, щоб бути конкурентноздатним.

Сучасні способи розкручування бізнесу онлайн

Як просувати бізнес в Інтернеті

Перед тим, як вибрати метод просування бізнесу, необхідно виділити бюджет, який доведеться вкласти в рекламу та маркетинг. Бажано, щоб грошей вистачало на кілька варіантів розкручування своєї справи. Тоді якнайшвидше отримаєте результат. Хоча дуже швидких успіхів чекати не варто. Інтернет – це не чарівна паличка, це лише інструмент, який допомагає поступово просувати свій бізнес, а як вигідніше ним скористатися, залежить лише від підприємця.

Популярний спосіб виділитися серед конкурентів – це SEO-оптимізація

Один із надійних варіантів розкручування сайту компанії, що працює на довгострокову перспективу – це пошукова оптимізація орієнтована на високі позиції видачі у SERP популярних пошукових систем Yandex та Google. Адже пошукові запити, які не потрапляють до ТОП-20, користувачів мало цікавлять. Тому, щоб мати надію, що покупці потраплять на ваш сайт, він повинен бути якісним, з унікальним контентом.

Самому створити якісний ресурс складно, але можна зареєструватися на безкоштовній платформі Blogger, або створити сайт, використовуючи безкоштовний конструктор. Далі необхідно регулярно на постійній основі наповнювати сайт корисною інформацією. Однак є ймовірність, що через кілька місяців безперервної роботи над контентом, бажання писати тексти своїми руками пропаде. Тоді вся робота на вітер, сайт перестане просуватися в мережі, а вкладені гроші на старті будуть безповоротно втрачені.

Тому для успішної роботи та економії бюджету виділеного на розкручування сайту потрібно розподілити зусилля. Наприклад, замовити створення та оптимізацію сайту досвідченому верстальнику, а наповнення контентом робити самому. Крім того, в інтернеті на біржах копірайтингу можна купувати дешеві тематичні статті.

Тим не менш, знати основні алгоритми пошукової системи має важливе значення:

 • правильна реєстрація в проектах;
 • ключові фрази для конкретного запиту;
 • мета-теги на кожній сторінці;
 • входження ключових слів та ключових фраз до тексту.

Якщо дотримуватися цих елементарних правил, то значно заощадите гроші на розкрутку та трафік.

Контекстна реклама – надійний спосіб просування сайту у мережі

Такий спосіб розкрутки бізнесу передбачає застосування кількох ефективних методів придатних для рекламування бізнесу. Але це вимагатиме солідних фінансових витрат. Конкуренція у багатьох нішах дуже висока. Рекламні банери, які розташовані на партнерських ресурсах, дають позитивний ефект. Важливо пам’ятати, що контекстне рекламування бізнесу на Яндекс.Дірект і GoogleAds, коштує дуже дорого. Тому, перш ніж замовляти рекламу, попередньо оцінюйте релевантність платного трафіку. Для цього потрібно протестувати та оцінити конверсію, тоді стане зрозуміло чи варто використовувати цей вид реклами чи шукати інші варіанти.

YouTube – популярний інструмент для розкручування бізнесу

Вдала комбінація соціальної мережі та пошукової системи дає гарний результат. Головна перевага просування бізнесу через YouTube – це успіх на довгий час. Коли ролик потрапить у ТОП, він може з’являтися кілька років, а це постійне залучення клієнтів на сайт безкоштовно. Експерти радять стежити за конкурентами, вивчати їхню стратегію, і взяти для своєї бізнес-ідеї щось унікальне і несхоже на конкурентів. YouTube нерідко стає головним інтернет майданчиком для новачків у МЛМ-бізнесі, через який вони успішно просувають як партнерські закупки, так і власноручні відео-огляди.

Соціальні мережі – розкрутка бізнесу через таргетинг

Facebook та Instagram колись були хорошим інструментом для знайомств та спілкування, сьогодні – це популярні сайти для розкручування. Популярність бренду дуже добре впливає на просування бізнесу, тому необхідно звернути увагу на розкручування свого імені у бізнесі. Для цього є кілька ефективних способів:

 • таргетована реклама у Facebook – це найефективніша реклама, що приносить хороший результат, вона подається у вигляді оголошень на сторінці автора. Таргетинг налаштовується під користувача, враховуючи його стать, інтереси та вік, тому ідеальний варіант і для Інстаграм;
 • контент-план є гарною базою для довгострокової перспективи. Підприємець заздалегідь планує якісний контент у вигляді щоденних постів та прямих ефірів. План та графік постів складається на два тижні, а по можливості навіть на місяць.

Поступово мережевий бізнес набирає обертів та все більше захоплює онлайн трафіку. Він йде в категорію просування методом Web push маркетингу. Сенс рекламної компанії полягає у створенні авторитетної сторінки у Facebook або Instagram, де не нав’язливо описуються характеристики товару. Повідомлення до людей надходить через браузерні повідомлення. У такому разі підприємець пропонує товар не безпосередньо, а через посередництво. Якщо користувачеві Інтернету сподобається інформація про товар, він сам переходить за посиланням на сторінку з товаром. Виходить, що не дистриб’ютор запрошує людину у свою команду, а вона сама туди приходить.

Резюме

Бізнес в інтернеті легше розкрутити, ніж в офлайн. Тут простіше надати інформацію, тому що у віртуальному світі люди лояльніші. Але це не факт, що в онлайн просувати послуги або продавати товар зовсім немає проблем, тут також потрібна правильна стратегія.

Популярні ігри з виводом грошей на картку

Гроші за реєстрацію з виводом на карту ( без депозита )

Ідеї для бізнесу без стартового капіталу