Як прибрати рекламу в браузері

Як прибрати рекламу в нижньому правому куті монітора комп’ютера – найчастіший запит в пошукових системах. Сьогодні серфінг по Інтернету є як засобом додаткової роботи, так і засобом розваги. Враховуючи популярність запиту, щодо видалення реклами можна зробити висновок, що вона дуже сильно дратує користувачів. Як від неї позбутися, як налаштувати браузер, щоб назавжди зникли рекламні вікна і реклама в нижньому кутку монітора читайте в статті.

Реклама в браузері – ваш найлютіший ворог: запам’ятайте способи перемогти його

Якщо у вас проблема з постійно спливаючою рекламою при роботі в інтернеті, причому практично на всіх сайтах, навіть там, де її ніколи не було, то заспокойтеся, ви не самотні, читайте статтю до кінця і дізнаєтеся, як вирішити свою проблему.

1.Як прибрати рекламу з комп’ютера: браузер GoogleCrom

Щоб позбутися від реклами в правому нижньому кутку браузера і робочого столу комп’ютера, потрібно зайти в налаштування браузера Chrome, натиснувши три крапки, які знаходяться вгорі сторінки в куті праворуч. Відкривається вікно з меню налаштувань. Тут потрібно вибрати опцію «Налаштування», відкривається нове вікно, шукаємо опцію «Додаткові», вона знаходиться внизу меню. Натискаєте на неї, відкривається нове вікно, далі в самому низу шукаєте опцію «Налаштування контенту», натискаєте на неї, і заходите в підменю шукаєте опцію «Спливаючі вікна і переадресація», натискаєте на неї і відкривається сторінка з однойменною назвою, натискаємо на кнопку «Заблокувати рекомендується».

Також можете вибрати опцію «Блокувати певний сайт», додати в список сайт якщо він вас напружує. Конкретний сайт можна додати всього лише один ось тут «Дозволити для одного сайту», тобто для всіх сайтів реклама буде заблокована, а для тих сайтів, які виберете функція буде активна, спливаючі вікна будуть діяти. Ну, і останнє, що тут можете вибрати – це опцію “Реклама”. У вікні можемо вибрати “Додати певний сайт», щоб блокувати рекламу на певних сайтах, або «Дозволити для певних сайтів показ реклами, якщо проти цієї функції стоїть «Заблоковано», натискаєте кнопку «Заблокований сайт, який показує нав’язливу рекламу, або таку, що вводить в оману».

Якщо ці налаштування не допомогли, тоді ще залишається останній варіант. ви можете зайти в «Розширення», клацаєте на опцію «Додаткові інструменти», знаходите графу «Розширення» натискаєте на неї, відкривається нова сторінка, магазин chrome, і в пошуку по магазину пишіть слово “Реклама”, система запропонує список додатків, які блокують рекламу.

Як прибрати рекламу в браузері

Можна вибрати будь-який додаток, налаштувати його, встановити як розширення і він буде блокувати спливаючу нав’язливу рекламу.

Ще можна скористатися вбудованою програмою Google Chrome для видалення шкідливого програмного забезпечення з вашого компа. Тут все дуже просто. Воно знаходиться в меню “Додатково” тільки нижче.

2. Як назавжди позбутися від докучливої реклами в браузері Опера

Тобто, щоб взагалі ні на одному сайті не показувалася реклама, робимо це без установки і застосування розширення, доповнення або програми. Для цього весь функціонал є в браузері Опера, головне знати, де його знайти. Отже, щоб відключити рекламу, необхідно зайти в «Налаштування» браузера і виконати певну роботу. Інформація для тих, хто не знає де налаштування і як туди зайти: в лівому верхньому кутку є «Меню». Тиснемо опцію «Меню» браузеру, відкривається сторінка, де є пункт «Налаштування», клацаєте на неї, і у вікні відразу бачите рядок з назвою «Основні» і перше в цій опції – це «Блокування реклами».

Трапляється, що цього може не статися, тоді в цьому ж меню клацаєте на пункт «Безпека», відкривається нова сторінка для налаштувань і бачимо опцію «Блокування реклами». Все – це те, що треба, в спеціальному віконці ставите галочку, більше нічого робити не потрібно. Тут же з’явилася кнопка «Управління винятками», натисніть на неї, відкриється вікно з адресами сайтів, куди цілком могли потрапити ваші закладки. Тому якщо ви не хочете щоб з цих сайтів вам показувалася реклама, видаліть їх зі списку. Щоб це виконати, натисніть на хрестик, який є біля кожної адреси сайту. Коли зробите цю роботу, клацніть знизу на синю кнопку «Готово». Все можна приступати до роботи в цьому браузері.

Як для себе, то можете перевірити, чи є реклама, наприклад на ваших сторінках в соц.мережах: ВКонтакті, Фейсбуці, Ютубі, для цього зайдіть на свою сторінку і подивіться, чи є там реклама, а її-то і немає. Зазвичай вона була у всіх вільних місцях, а зараз там порожньо. Далі зверніть увагу на правий верхній кут адресного рядку, там з’явився значок у вигляді щита, а на ньому цифра. Що це може означати?. Це інформація браузера Опера, що заблокована реклама в кількості, яку позначено цифрою. Простими словами: це означає, що на цій сторінці, яку ви переглядаєте, система заблокувала рекламу.

Якщо ви хочете зробити виняток для сайту, бо зараз деякі сайти все-таки вимагають включити рекламу, інакше вони не дадуть повного функціоналу. Тоді просто натисніть на цей щит, з’явиться галочка, натисніть на неї і відразу щит стає білим, і тут же з’явиться реклама. Якщо з якоїсь причини ви забули видалити зі списку сайт, і на ньому постійно демонструється реклама, тоді знову можете натиснути на щит, і рекламу на цьому сайті заблокувати. Все елементарне просто.

3. Як відключити повідомлення в браузері Google Chrome на смартфоні з Android

Багато користувачів рано чи пізно стикаються з проблемою, коли до них на телефон приходить велика кількість реклами. Їм набридає постійно видаляти рекламні блоки, і вони шукають інформацію, як можна відключити рекламу в браузері Google Chrome. Зараз по кроках пройдемо шлях, як відключити повідомлення на мобільному телефоні. Що для цього потрібно зробити? Насамперед треба зайти в браузер і в правому верхньому куті екрану знайти три крапки і натиснути на них. Відкриється вікно, де потрібно знайти опцію «Налаштування» і клацнути на неї. Відкриється вікно з налаштуваннями, тут потрібно знайти опцію «Повідомлення», натискаєте на неї, і відкривається вікно під назвою «Повідомлення».

Що потрібно зробити насамперед? Зверніть увагу на опцію «Передбачуваний контент на основі вашої історії переглядів». За замовчуванням ця функція буде включена. Це означає, що коли ви відвідували різні сайти з них будуть регулярно приходити повідомлення. За це відповідає ця графа. Ще одна опція в налаштуваннях яка відповідає якраз таки за параметр «Дозволити або відхилити», система запитує дозвіл на відправлення повідомлень. Виглядає це наступним чином: коли переходите на сайт, вгорі екрану висвічується «Дозволити або відхилити». Щоб цього не відбувалося, вимкніть цю функцію. Все, після того як будете переходити на будь який сайт, система не буде питати дозвіл на відправлення повідомлень, що вже полегшить життя.

Далі, можна продублювати перший метод. Для цього знову заходите на сторінку «Налаштування», в списку шукаєте опцію «Налаштування сайтів», натискаєте на неї і відкривається вікно в якому шукаєте опцію «Повідомлення», клацаєте на неї і відкривається вікно під цією назвою. Тут є ще одна опція «Повідомлення», вона має бути (заблокована), за замовчуванням може стояти (включена), тоді її вимкніть. Далі повертаєтеся на сторінку «Налаштування сайтів», сходите трохи вниз і бачите опцію «Реклама», натискаєте на неї і переходите на сторінку, де можна відключити цю функцію. Якщо у вас постійно сиплеться реклама на ваш телефон з браузера, значить, вона включена, за допомогою кнопки повзунка вимкніть її.

4. Яндекс браузер: як назавжди прибрати рекламу

Отже, перше, що потрібно зробити, щоб прибрати в браузері Яндекс рекламу, або заблокувати її – це скористатися стандартними методами, які дозволяє браузер. Для цього в правому верхньому куті натискаєте на значок меню, відкривається список опцій, натискаєте на пункт «Налаштування», відкривається сторінка з функціоналом. Скролите в низ, знаходите назву «Блокування недоречної реклами», зверніть увагу, щоб тут стояла галочка у двох опцій:

• Блокувати шокуючу рекламу (Антишок),
• Блокувати реклами, що заважає перегляду сторінок.

Також тут є спеціальне поле, куди можете вписати певні сайти, як виняток, щоб на них реклама не блокувалася.

Реклама в браузері

Ця перша дія здатна не пропускати рекламу в браузер, друге – можете додатково скористатися плагінами. Для цього заходите також в «Налаштування», вгорі сторінки клацаєте по опції «Доповнення». відкривається нова сторінка,йдете вниз, знаходите рядок ліворуч під назвою “Безпека в мережі”, тут перерахований список плагінів, які стоять в браузері Це:

• Антишок;

• Блокування реклами яка заважає;

• Блокування флеш-даних;

• Adguard та інші.

Перевіряєте, щоб був включений «Антишок» і «Блокування реклами, яка». В принципі, ця настройка була вже зроблена в попередній дії. Блокування реклами яка заважає – це найважливіша установка, яка може враховувати ваше побажання, якщо ви на певному сайті будете блокувати оголошення, то вона врахує ваші побажання, на підставі цього можна застосовувати її до інших сайтів. Тут ще можна включити блокування флеш-даних, іноді деякі флеш-ролики і флеш-банери вискакують на будь-яких сайтах, однак якщо буде потрібно подивитися будь-який флеш-контент, то ролики можуть не відтворюватися, тому майте це на увазі. Далі – Adguard, теж досить корисна штука, Вона приховує спливаючі вікна, текстове оголошення, відео рекламу і так далі, її також можна включити.

Все, на цьому налаштування закінчено. Однак з огляду на те, що після того як зайдете на сайт, ви можете, натиснувши значок у верхньому рядку браузера подивитися що було заблоковано. Або праворуч вгорі, натиснувши на значок у вигляді перекресленого кола, де буде вказано, що саме було заблоковано на певному сайті. Тобто, якщо якийсь банер вискочив, то клацнувши на кружечок побачите, що там було заблоковано. Ну, крім цього, додаткові плагіни також можна налаштувати для того щоб фільтрувати небажану рекламу на сторонніх сайтах. На цьому все. Стандартне налаштування по захисту небажаної реклами закінчена.

5. Як прибрати рекламу в браузері Mozilla Firefox

Ця тема хвилює багатьох користувачів браузерів Mozilla Firefox, особливо людей, хто заробляє гроші в Інтернеті. Нав’язлива реклама дуже напружує і відволікає від роботи. При цьому потрібно витрачати час на її видалення. Сьогодні не тільки інфо-бізнесмени скаржаться на рекламу, іноді дуже агресивну і не пристойну, а й прості користувачі мережі Інтернет. Їм здається, що від цього неможливо позбутися. Однак фахівці стверджують зворотне, що її легко можна перемогти.

Два простих способи, щоб позбутися від реклами в браузері Mozilla Firefox

1). По-перше, можна налаштувати систему браузера на приховування частини реклами. Для цього праворуч у верхньому куті сторінки знаходимо три горизонтальні смужки – це меню браузера. Клацнувши на них, випадає меню, знаходите опцію назву «Налаштування» і натискаєте на неї. Відкривається нова сторінка браузера, переходите на вкладку «Приватність і захист» тут знаходите розділ під назвою «Дані сайтів», нижче опція «Дозвіл». Зверніть увагу на дві галочки:

• блокувати спливаючі вікна;
• попереджати при спробі веб-сайтів встановити доповнення.

Саме останнє особливо актуально, тому що дуже часто через незнання користувачі ставлять непотрібне доповнення, яке тільки збільшує кількість реклами. Якщо встановити ці галочки, то реклами не повинно бути. Однак, частина реклами завантажується без проблем. Але, ідеального варіанту ви не досягнете, все одно реклама буде проскакувати.

Блокування реклами
Florence, Italy – July 17, 2011: Close up of an LCD screen showing the interactive tour in the welcome page of Google Plus, the new social networking service created by Google Inc.

2). Для того щоб повністю прибрати всю рекламу необхідно встановити додаток. Відкриваєте меню, знаходите опцію «Доповнення», відкриваєте її, бачите сторінку, де є кнопка «Отримати доповнення, натискаєте на неї, відкривається вікно з переліком доповнень, перегортаєте вниз і натискаєте на синю, велику кнопку «Подивитися більше доповнень». Відкривається барвиста сторінка “Firefox Add-ons” – це і є магазин доповнень. Нас цікавить доповнення для блокування, постарайтеся встановити «Adblock plus”, тому що той який для Firefox не те щоб поганий, просто він не ідеально працює. Для перевірки зайдіть на свою сторінку, наприклад, ВКонтакті, то побачите, що пропала майже вся реклама, діє тільки Google аналітика. Це те, чого ви домагалися: реклама зникла, і переглядати сторінки стало набагато зручніше і приємніше.

Висновки

Контекстна реклама – це гарний спосіб розповісти про себе клієнтам. Це двигун бізнесу, тому рекламодавці будуть шукати нові шляхи, як зробити велике охоплення аудиторії, рекламуючи свої послуги.

Багато користувачів інтернету, того не знаючи, дозволяють рекламодавцям встановлювати рекламу в браузер, яким користуються. Виглядає це наступним чином: людина заходить на сайт, і бачить маленьке вікно з проханням дати дозвіл показувати повідомлення.

Люди тиснуть кнопку «Дозволити» і після цього в кутку праворуч з’являються рекламні блоки.

Але, тепер ви знаєте, що робити, коли без вашого дозволу праворуч в нижньому кутку з’являється реклама.

Майнінг криптовалют — ви повинні це знати

Створення сайтів: сайт візитка, лендінг, одностранічнік

Як заробити гроші літом (варіанти літнього заробітку)

error: Вміст захищений!!