Як розпочати успішний бізнес з нуля

Сьогодні піде мова про те, як відкрити бізнес без стартового капіталу. Є багато людей, які хочуть почати бізнес і для цього намагаються знайти гроші для старту, але поки їх немає, нічого не роблять. У підсумку вони не досягають ніякого прогресу в створенні і просуванні свого бізнесу. Але, є й інші люди, які без стартового капіталу успішно відкривають свою справу, не витрачаючи для цього своїх особистих грошей, поки їх бізнес не почне реально приносити дохід. Як вони це роблять, читайте в статті.

7 способів розпочати бізнес без стартового капіталу

Як розпочати успішний бізнес з нуля

Багато людей вважають, що для початку бізнесу їм потрібно мати свій продукт. У них завжди є відмовка, що без стартового капіталу не виготовиш зразки продукції, а не маючи свого продукту, який можна запропонувати людям нічого і гадки мати про бізнес. Але є простий спосіб на шляху до успішного бізнесу – це почати заробляти гроші для старту в сфері обслуговування.

1.Перший спосіб: влаштуйтесь на роботу у сферу обслуговування

Для підприємця який веде бізнес у сфері обслуговування завжди потрібні люди, тому що він продає час і добре, коли є працівники, які виконують послугу і приносять дохід. Але підприємець початківець не хочете відкривати бізнес у сфері послуг. У кожного новачка мрія створити щось значне, щоб зразу пішов гарний прибуток.

Але одне з найважливіших завдань на початку створення бізнесу – це наблизитися до клієнтів. Вивчити їх попит, зрозуміти, що їм потрібно, а що не потрібно, і це в майбутньому почне приносити підприємцю гроші. Якщо у вас вже продуманий план як поєднувати підприємницьку діяльність з основною роботою, то шукайте роботу в сфері послуг, бо це джерело знайомств з людьми, які в майбутньому можуть стати вашими клієнтами.

Коли ви заробите достатньо грошей, відкриєте свій бізнес і почнете виготовляти продукцію, у вас вже буде клієнтська база, з якою ви зможете спілкуватися і отримувати зворотний зв’язок. Куплять вони ваші продукти чи ні, у вас ще є постійний заробіток на основній роботі в сфері послуг. Це свого роду страховка.

2. Використовуйте соціальні мережі як бізнес-сайт

Інша загальна складність, про яку постійно скаржаться підприємці – це свій сайт. Де взяти на це гроші? Сайт потрібен для реклами бізнесу і продукції. Кожен початківець хоче, щоб у нього був шикарний сайт, але він обійдеться дуже дорого. Але можна розпочати бізнес без сайту, користуючись бізнес-сторінкою Facebook.

3. Не витрачайте кошти на оренду офісу, почніть бізнес без офісу

Ще одна проблема, на яку багато новачків хочуть витратити гроші – це оренда офісу. Вони впевнені, що для ведення бізнесу обов’язково потрібен офіс. Є дуже простий спосіб вирішення цього питання. Напишіть клієнтам в повідомленні, що хочете обговорити їх проблемні питання в їх офісі. Якщо не хочете йти до них в офіс або у них немає офісу, влаштуйте зустріч в кав’ярні. Підприємцю на початку бізнесу не потрібна оренда офісу, щоб не витрачати даремно гроші.

4. Як почати бізнес без затрат: створюйте альянси

Багато людей не починають свою справу, тому що вважають необхідним вкластися в маркетинг. Вони розгублені і не знають як без коштів вести рекламну кампанію, Фахівці радять не витрачати гроші на ці справи. Невідомо чи спрацює реклама, чи ні. І, буде жахливо, коли гроші підуть, а толку не буде. Краще своє зусилля направити на пошук партнерів для взаємовигідної співпраці, користуючись соціальною мережею. Все що буде вам коштувати – це ваш час, старанність і енергія, причому безкоштовно. Знаходьте людей, які вже працюють з вашою цільовою аудиторією, але які не продають ті ж товари та послуги, що і ви. Зв’яжіться з ними і подумайте, як можна співпрацювати разом.

5. Cтаньте впливовою людиною

де взяти гроші на бізнес

Для цього використовуйте всі безкоштовні інструменти, які є в розпорядженні, а також свою старанність, енергію та ентузіазм, щоб люди звернули на вас увагу. Як інструмент ви можете використовувати соціальні мережі. Там зможете публікувати рекламні пости, можете зв’язатися з людьми, які вже мають свою спільноту. Для цього необхідно стати членом їхньої спільноти.

Ваша задача стати частиною спільноти вашої тематичної ніші. Для цього не тільки рекламувати свої послуги і товар, будьте активні в спільноті: робіт лайки на цікавий матеріал який викладають люди, залишайте коментарі під статтями або під відео, таким чином, ви станете помітним і відомим. І люди почнуть читати ваші статті, писати коментарі, ставити лайки. Якщо друзі попросять вас про щось, наприклад, оцінити їх продукт або оцінити їх послуги, ви обов’язково це зробіть, а вони посприяють розвитку вашого бізнесу. Так що вкладіть в цю можливість свій час і зусилля. Якщо ви підприємець, то повинні бути експертом в тій справі, яку робите.

Якщо ви поділитеся своєю експертною думкою, то принесете користь спільноті, в той же час це буде корисно і для вас, бо спільнота почне вас поважати, Ця стратегія: бути активним в соціальних мережах, зв’язуватися з успішними людьми, з авторитетами і лідерами думок не буде коштувати вам нічого крім часу, старанності і енергії. Зате ви звернете на себе увагу людей, станете відомим, а з часом і впливовою людиною.

6. Шостий спосіб – це краудфандінг

Багато людей знають, що для того щоб розпочати підприємницьку діяльність потрібен стартовий капітал, щоб розробити продукт і виготовити його, а також продумати маркетинг, провести рекламну компанію. Де взяти кошти крім як позичати у близьких друзів чи родичів і просити у батьків? Ще є надія на Краудфандінг (від англ. crowd – натовп і funding – фінансування) – це добровільне товариство бізнесменів, які матеріально підтримують молодих підприємців. Вони колективно фінансують різні некомерційні проекти.

Щоб скористатися доброчинністю цих людей треба зареєструватися на спеціальному сайті, де можна залишити заявку і описати те, що плануєте створювати, коли у вас буде достатньо грошей. А, поки у вас грошей немає, ви нічого не можете зробити. Для вирішення вашої проблеми знайдуться добродушні люди, які дадуть матеріальну допомогу, тобто вони наперед заплатять гроші за товар, який ви почнете виготовляти і відправите його покупцю.

Тому, коли немає грошей на відкриття бізнесу, варто їх попросити у людей. Але для того щоб їх переконати що все серйозно, потрібно створити гарну презентацію про свою ідею. Зв’язатися з відомими людьми і запросити їх на свою сторінку на сайті чи у Facebook, щоб вони зрозуміли, про що йде мова, і могли завчасно внести гроші на створення цього продукту. Але якщо не вийде зібрати достатньо пожертвувань тоді дійсно доведеться весь час думати, яким способом ще можна створити продукт з мінімальними витратами.

Тут все залежить від винахідливості майбутнього підприємця правильного вибору ніші для бізнесу, бо вона повинна відповідати фаху бізнесмена, щоб той міг скористатися своїми навичками та вмінням.

Щоб відкрити бізнес з нуля з малим стартовим капіталом необхідно мати тверду віру в те, що все здійсниться.

Якщо людина зосереджуєтеся на тому, що у неї немає грошей, вона ніколи не досягнете успіху, бо у таких людей завжди будуть відмовки та причини, чому вони не можуть рухатися вперед.

Так що краудфандінг – це прекрасний спосіб почати продавати свій продукт до того, як ви насправді його створите. Якщо буде попит на цей товар, то у вас вже будуть гроші на його виробництво.

7. Сьомий спосіб – це бартер

Це обмін товарами. Подумайте про необхідні інструменти, на які ви збираєтеся витратити гроші і знайдіть людей, з якими могли б співпрацювати, обмінюючись один з одним. Наприклад, вам потрібен робочий простір. Ви починаєте шукати офіс за своїми правилами, щоб не витрачати на нього гроші. Для цього можна укласти угоду з місцевою венчурною компанією (інвестиційна діяльність) і брати участь в їх роботі. Для цих цілей вам виділять робоче місце в їх офісі.

Все, офіс ви отримали безкоштовно, починайте вибудовувати свій бізнес, одночасно, виконуючи умови бартеру. Для цього можете допомагати укладати угоди для цієї компанії. Як би там не було, але якщо вам щось дійсно потрібно, то завжди знайдете людей, які зможуть надати це вам в обмін на товар чи послугу яка потрібна їм. Можливо, є щось таке, що ви можете зробити для них, і за допомогою бартеру досягти того чого хочете.

Як стати успішним інвестором ( 10 важливих звичок )

Способи дізнатися власника за номером телефону

Чи можна заробити на трейдінгу?