Які сайти любить Google

Google – найбільша пошукова система в інтернеті, існуюча в наш час, розміщення сайту і його налаштування під Google – це важлива частина роботи по розкрутці сайту.

У цій статті представлені деякі методи, які дозволять просунути Ваш сайт в пошуковій системі Google і отримувати від 1000 відвідувачів в день.

Це займе у Вас багато часу, від декількох місяців до року після публікації сайту в інтернеті.

Google є лідером на ринку пошукових систем в наш час, тому, кожному зрозуміло, як важливо налаштувати свій сайт або блог під настільки вимогливу пошукову систему. У представленій статті Ви знайдете головні методи, за допомогою яких Ви досягнете бажаних результатів і, звичайно ж, збільшите пошуковий трафік.

Підготовка сайту ще перед його публікацією. На момент розміщення готового сайту на обраному хостингу у Вас має бути готове якомога більше сторінок оригінального тексту (50 і більше). Тематика контенту обмежується тільки спрямованістю Вашого сайту.

Наприклад, якщо Ви створюєте сайт, присвячений місту Київ, всі підготовлені статті зобов’язані тим чи іншим чином порушувати це місто.

Дизайн сайту не повинен різати очі відвідувачам, реклама бути ненав’язливою і в помірній кількості.

Правильне доменне ім’я сайту.

Воно повинно легко запам’ятовуватися, без змішування трансліта і англійської, бути не особливо довгим. Уникайте простого набору символів, що не несе ніякого смислового навантаження.

Розмір сторінок.

Дотримуйтеся золотої середини. Не потрібні ні занадто довгі статті ні ті, в яких всього пару десятків слів. На мій погляд, оптимально 1000-2000 символів. Сторінки сайту не повинні мати вагу більше 15-20 кб, тому не варто без зайвої потреби перевантажувати сторінку графікою.

Регулярне оновлення сайту.

Якщо додавати по одній новій сторінці в день для Вас важко, поставте перед собою завдання робити це хоча б двічі на тиждень.

Тільки оригінальні та унікальні статті для публікації. Так Ваш сайт полюбить не тільки Google, але і відвідувачі. Вони будуть повертатися на Ваш веб-ресурс знову і знову.

Поменше JavaScript.

Google не шанує сайти з повальним використання JavaScript. Чи не вписуйте в JavaScript ключові і важливі моменти сайту.

Карта сайту допоможе пошуковому роботу швидше, а головне якісніше проіндексувати Ваш сайт і не пропустити жодної важливої ​​сторінки.
Наявність статистики, її постійний аналіз і контроль.

Накрутка лічильника СУВОРО ЗАБОРОНЕНО !!!

Регулярно аналізуйте вхідний трафік, пошукові запити, за якими люди знаходять Ваш сайт. Це допоможе поліпшити оптимізацію сайту в цілому і кожної сторінки окремо.
Аналізуйте позиції Вашого сайту за ключовими словами, дивіться за конкурентами і перевіряйте свої індекси цитування.

Всі вищевикладені поради не є чимось важким або недоступним. Розміщення сайту в інтернеті має бути якісно підготовлено, оскільки публікувати в мережі ще недороблений ресурс безглуздо.

Дотримуйтесь запропонованим радам регулярно і впевнено, через деякий час Ваш трафік зросте. Левову частку в ньому будуть мати цільові відвідувачі з пошукових систем.

Про що писати на блозі? Як і де знайти тему

Залишити відповідь