6 кроків, які допоможуть стати багатим та успішним

Одноманітність на роботі в банальній приватній компанії, без можливості кар’єрного зростання і підвищення зарплати, небажання вчитися і вдосконалюватися, одноманітність домашнього побуту виснажують життєві сили людини. Робота на одному місці, виконання одних і тих же посадових обов’язків, приховують потенційні можливості стати успішною людиною і досягти матеріального достатку, особливо, коли особа живе в невеликому містечку, далеко від агломерації. Такий уклад життя приреченої особистості, що чекає дива від держави або манни небесної, хоча знає, що з неба вона якщо і падає, то тільки іноді.

Адже якщо добре захотіти і кинути виклик життєвій тузі, та підняти себе з насидженого місця, то можна домогтися поставленої мети і стати успішною людиною.

В очах обивателів успішна людина виглядає впевненим господарем життя, багатим і незалежним, здатним на подвиги.

І, таким може стати будь-хто, якщо вирішить покинути звичну але безперспективну зону життєдіяльності, і, як рекомендують психологи, змінить свій життєвий простір і свій побут. Виконуючи основні правила успішної людини, підказані фахівцями, вже через місяць інтенсивної роботи по досягненню мети людина побачить свої можливості і свій потенціал у створенні нових життєвих відносин. У нього з’являться сили працювати і бажання вчитися, домагатися успіху і будувати свій бізнес.

Хто здатний відкрити свою справу і досягти успіху?

Практично кожен скромний українець дуже занижує свої можливості, він сумнівається в собі, тому що звик чесно жити, сумлінно працювати і не красти. Йому здається, що світ бізнесу нашпигований набором нечесних інструментів, і тільки завдяки їм можна домогтися успіхів і розбагатіти. Однак успішні люди стверджують зворотне, що тільки чесна людина зможе відкрити і поступово в довгій перспективі розвинути свою справу. Адже не дарма кажуть, що якщо платиш податки, то спиш спокійно. Тому абсолютно будь-який розумний і освічений фахівець, незважаючи на життєві обставини і проблеми, зможе стати матеріально незалежним і успішним.

Просто потрібно вірити в себе, стверджувати свою думку, типу, якщо хтось зміг, то обов’язково зможу і я і рішуче йти до мети. Так, будуть випадки, що здається, що все – це кінець, нічого не виходить, опускаються руки, маса проблем, але в підсумку поступово всі проблеми вирішуються, і життя налагоджується.

Тому в підприємницькому середовищі передаються з рук в руки якісь перевірені правила досягнення успіху, виконуючи які крок за кроком, підприємець навіть протягом короткого часу побачить позитивний результат. Що це за такі чарівні правила, що з простого обивателя роблять успішну в житті людини.

Поради, як стати багатою людиною, домогтися визнання і успіху

Як стати багатим та успішним

Обов’язково прочитайте і запам’ятайте ці поради написані бізнесменами, які пройшли крізь тунель суцільних проблем, перш ніж стали успішними підприємцями. Повірте в основи створення фундаменту своєї справи, фактично свого успіху в житті. Однак для цього доведеться попрацювати, інакше буде тільки мрія. Обов’язково, прочитавши пункти правил, вдумайтесь в їх суть, приміряйте їх на себе, на свою справу і своє життя. Далі, неухильно виконуйте, тому що успіх – це вибаглива штука, яка не приходить до тих людей, які його чекають, склавши руки, і нічого не роблять для цього.

1.Правильні звички – основа досягнення мети

Самодисципліна – це дуже потрібна звичка будь-якої людини, особливо якщо вона займається підприємницькою діяльністю. Самодисципліна – це шлях до удачі, успіху і щастя. Ця звичка тісно гармонує з законом контролю, який стверджує, що людина відчуває себе впевненою і щасливою тоді, коли контролює своє життя.

В іншому випадку вона відчуває себе нещасною. Як стверджують психологи, самодисципліна породжує самоконтроль. Чим суворіше підприємець ставиться до себе і до своєї справи, постійно контролює виконання постановленого завдання, тим він спокійніше і впевненіше веде бізнес.

2. Впевненість у своїх діях

Психологами встановлена пряма залежність між станом самодисципліни і впевненістю в прийнятих рішеннях. Чим вище вимогливість до себе і наполегливе виконання прийнятих рішень, тим більше ви відчуваєте до себе повагу. З кожним таким вчинком міцніє впевненість, в свої сили і здатність контролювати хід свого життя.

З кожним проявом самодисципліни міцніє воля до перемоги, до досягнення наміченої мети, і навпаки, будь-яке порушення самодисципліни пригнічує волю і здатність домагатися мети. Тому успішними є люди, у яких є високий рівень дисципліни і самоконтролю. Завдяки постійному контролю над собою і своїми вчинками можна виробити правильні звички і домогтися успіхів у бізнесі.

3. Будьте оптимістом

Оптимізм – це дуже корисна риса характеру. Вона тісно пов’язана з мисленням людини. Цю звичку можна виробити в собі самостійно, виконуючи певні психологічні вправи. Люди з високим ступенем оптимізму, як правило, успішні і авторитетні. Чому так відбувається? Тому що вони постійно думають про те, як домогтися того чого хочуть. Психологи радять людям думати так, як думають оптимісти, що б отримувати те про що постійно думаєте.

Зверніть увагу на те, що говорять психологи. А кажуть вони про те, що є прямий зв’язок між життєстійкістю людини і її ступенем оптимізму. Тобто, чим вище ступінь оптимізму в характері людини, тим стійкіше її організм до проблем.

4. Позитивне мислення – друг бізнесмена

Навіть якщо вас переслідує невдача, не сумуйте – це піде на користь, ви придбаєте досвід. На шляху побудови своєї справи не все буває гладко. Це потрібно прийняти як належне і змиритися. Головне сприймати все оптимістично, не здаватися, а рішуче йти вперед до наміченої мети. Ваш оптимізм і позитивне мислення зроблять свою справу і дадуть надію на успіх. Вмійте відзначати у всякому поганому вчинку позитивні моменти, аналізуйте помилки і сприймайте це як серйозний досвід. Згадуйте рекомендації психологів і робіть ставку на позитивні думки, вони дадуть надію і сили рухатися вперед. Пам’ятайте, що успіх – це творіння рук щасливих людей. Ні в якому разі не нагнітайте на себе негатив, не звинувачуйте і не лайте себе за промахи, навпаки хваліть і заохочуйте. Невпевненість, страх втратити гроші, відсутність твердої впевненості в позитивний результат приведуть до краху.

5. Ніколи не здавайтеся

Навіть якщо на старті нічого не вийшло, навіть якщо при повторному запуску своєї справи вас спіткала невдача, не здавайтеся, не опускайте руки, а починайте все спочатку. Поговоріть з успішними бізнесменами розпитайте, як вони починали свій бізнес, чи були у них помилки і втрата грошей і ви здивуєтеся, що ви в порівнянні з ними просто щаслива людина. Проблемні труднощі наполеглива праця постійне навчання і консультації, в підсумку дадуть позитивний результат. А, загартування психіки, отриманої при усуненні проблем, творчий досвід допоможуть при просуванні вперед до наступних поставлених цілей. Рішуче і сміливо долайте страх перед невдачами, радійте досягнутим маленьким перемогам, бо вони вирішують як вам рухатися далі.

6. Саморозвиток і освіта – правильна звичка успішної людини

Як стати багатим

Постійно працюйте над собою в плані підвищення знань і умінь. Слідкуйте за всіма новинками, які відбуваються в бізнесовому середовищі. Відвідуйте тематичні семінари, тренінги та курси підвищення кваліфікації, розширюйте свій кругозір, підвищуйте професійні навички – ця наука допоможе у важку хвилину знайти правильні шляхи вирішення поставлених завдань.

Вдосконалюйтеся у вивченні комп’ютерних програм, які стануть в нагоді в роботі. Запам’ятайте, що вміння допомагає в керівництві бізнесом. Обов’язково зверніть увагу на духовний розвиток. Читайте художню літературу, це відверне вас від поганих думок і налаштує на позитивний хід думок. Постарайтеся стати всебічно розвиненою людиною, що б середовище людей вас поважало і тягнулося до вас.

Чи можна заробити в Oriflame, Amway, Avon

Додатковий заробіток для Жінок на дому та в Інтернеті

Чи можна заробити на Forex ( валютний ринок )