Як стати професійною фото-моделлю

Для отримання цікавих пропозицій про співпрацю під час фотосесій потрібне виконання кількох важливих вимог. Зрозуміло, що у випадку з фото-моделями немає строгого канону краси чи вимог до розміру фігури.

Но є важливі вимоги до моделі, наприклад:

  • фотогенічність;
  •  впевненість у собі перед камерою;
  • цікава зовнішність та гарне обличчя.

Перша і найскладніша для характеристики риса – фотогенічність, яка теоретично може бути справою смаку.

Однак було встановлено, що в модельній індустрії фотогенічність – це здатність та вміння показати себе привабливою на фотографії. В основному це пов’язано з гарною зовнішністю та вмінням приймати різні вирази обличчя та пози.

Зовнішність моделі не обов’язково повинна бути бездоганною, адже деякі недоліки легко усуваються відповідними комп’ютерними програмами для обробки зображень.

Не хвилюйтесь, наприклад, якщо у вас стирчать вуха або великий ніс. Насамперед фото-модель має бути привабливою у загальному сенсі цього слова.

Гарна білосніжна посмішка, симетричні риси обличчя, доглянута шкіра та красиве волосся – безсумнівно, великі переваги. Вся презентація завершується усвідомленням своєї жіночності.

Характер – це другорядна вимога, але правильні риси особистості можуть допомогти розкрутитися у сфері вебкам.

Справжня фото-модель хороша, якщо вона віддана своїй справі, вона смілива, послідовна та цілеспрямована.

Як стати професійною фото-моделлю

Також модель має вміти працювати в команді, повинна бути комунікабельною, вміти працювати в умовах цейтноту в сесії та беззаперечно виконувати вказівки фотографа.

Параметри, які не впливають на роботу фото-моделі

  • зріст,
  • вага;
  • параметри фігури;
  • вік.

Фотосесії з моделями проводяться з різною фігурою – як стрункою, так і повною фігурою. Попит на фото-моделей з будь-яким типом фігури робить старт в індустрії не таким складним.

Дата народження особливого значення не має, адже ринок шукає юну модель у віці 17-18 років, а також дорослу жінку чи зрілу даму.

Перші кроки у фото-модельному бізнесі

Починати працювати в індустрії фото-моделей найкраще розпочати з подання заявки до арт-агентства, яке поєднує моделей. Така діяльність прискорить розвиток професійної кар’єри та дозволить із самого початку вигравати вигідні контракти, особливо на участь у комерційних сесіях, які дуже добре оплачуються.

В Україні одними з найкращих компаній фото-моделей є як українські агенції, які постійно проводять кастинги для нових дівчат, так і міжнародні. Заявки приймаються на сайтах агенцій.

1). OMG – це агенція з багаторічним досвідом роботи. Вона займається направленням на роботу моделей за кордон у різні країни. OMG Model Management розпочала свою діяльність у 2012 році в Америці.

2). People model management – міжнародна модельна агенція, працює з 2018 року. Компанія People model management виконує пошук на роботу нові обличчя, веде професійну підготовку фото-моделей.

3). System Agency – величезна та авторитетна світова агенція, яка запрошує та робить кастинги для нових осіб, та направляє на роботу до міжнародного модельного ринку.

4). Ego Models – модельна агенція в Україні, Київ. Власниця Євгенія Веремєєва. Працює з 2007 року, вважається найкращою агенцією України.

Висновки

Українські дівчата і жінки мають реальну можливість працювати на себе надсилаючи фото до агенцій.

Якщо ви хочете стати фото-моделлю, перед надсиланням заявки варто зробити фотосесію у фахового фотографа.

Фотографії якісні, якщо зроблені у професійній фотостудії. До заявки необхідно додати кілька, а, краще десяток варіантів фотографій.

Робота вебкам-моделлю

Як грамотно скласти резюме, кому за 40+

20 способів налаштуватися на чудовий день, зранку