Як створити акаунт на Facebook?

Вітаю.! В цьому дописі будем розбирати – як створити свій власний акаунт ( профіль ) в такій попілярній соціальній мережі як Facebook.

Facebook – найбільша соціальна мережа в світі і однойменна компанія, що володіє нею. Була заснована 4 лютого 2004 року Марком Цукербергом і його сусідами по кімнаті під час навчання в Гарвардському університеті – Едуардо Саверіном, Дастіном Московіцем і Крісом Хьюзом.

В Фейсбук все починається з реєстрації профілю, без нього взагалі ніяк. Нагадаю що без власного профілю ви навіть не зможете переглядати повністью акаунти інших людей а також не зможете створити сторінку для свого бізнесу ( якщо він у вас є, якщо ні то читайте тут 12 найприбутковіших ідей для бізнесу вдома ).

Щоб створити профіль в Facebook потрібно перейти по адресу facebook. com 

дальше натиснути зелену кнопку “Зареєструватись” в спливаючому вікні заповнити всі достовірні та правдиві особисті дані:

Як створити акаунт на Facebook

  • Ім’я та Прізвище
  • Номер мобільного телефону
  • Електранна адреса ( вказуйте ліквідну бо у випадку можна буде відновити свій профіль через скидання паролю )
  • День Народження
  • Стать

*Примітка. Створити обліковий запис Facebook можуть тільки люди, яким виповнилося 13 років.

Після цього Фейсбук на номер указаний при реєстрації пришле код активації вашого профілю і все “готово”. Тепер ви можете використовувати всі можливости ційєї соціальної мережі на повну.

Як створити другий аккаунт в Фейсбук?

 

другий аккаунт в Фейсбук
Istanbul, Turkey – December 15, 2018: Person holding a brand new Apple iPhone X with Facebook profile on the screen. Facebook is a social media online service for microblogging and networking, founded in February 4, 2004.

Відповідь однозначна “НІЯК” політика Фейсбук гласить: у користувача має бути тільки один профіль і крапка ( я з цим дуже погоджуюсь і схвалюю таку тактику ведення боротьби зі спамом та ботами.

Як створити фейкову сторінку в Фейсбуці?

Тут також однозначна відповідь – ніяк і це строго заборонено політикою використання площадки Фейсбук. Для особливо розумних та винахідливих хочеться нагадати – що система алгоритмів у Фейсбук одна із найкращих в світі, ще б пак заробляти такі мільйони… так ось навіть якщо вам вдясьтя створити фейковий профіль в Фейсбук то проживе він зовсім не довго і ви ризикуєте взагалі бути заблокованим по IP.

Заключення

Щоб створити обліковий запис на Facebook:

  1. Перейдіть на сторінку facebook.com і натисніть Створити обліковий запис .
  2. Вкажіть ім’я, електронну адресу або номер мобільного телефону, пароль, дату народження і стать.
  3. Натисніть Зареєструватися .
  4. Щоб завершити створення облікового запису, потрібно підтвердити електронну адресу або номер мобільного телефону.

Як створити обліковий запис в Google?

Як заробити на створенні сайтів?