Як торгувати на бінарних опціонах?

Цей вид інтернет-трейдингу з’явився кілька років тому, але успішно став розвиватися і охопив усі верстви населення. І не дивно! Сьогодні відкрито багато бінарних опціонів для початківців, компанії готові запропонувати демо рахунок для старту та випробування стратегій. А на початку становлення цього типу торгівлі мінімальний депозит становив $500.

Вся правда про бінарні опціони

Як торгувати на бінарних опціонах?

Свою назву вони одержали за можливостями реалізації. Двійкові опціони або закриваються або ні. У першому випадку – приносять прибуток. Але і в ситуації небажаного результату можливе нарахування премії, залежно від брокера, пропонується від 5% до 15% за не закриття. Це унеможливлює втрату всіх активів, дозволяючи довше залишатися на біржі. Фінансовий інструмент є привабливим і за швидкістю здійснення угод.

Якщо Вам знайома специфіка інших фондових ринків, як торгувати на бінарних опціонах, зрозуміти не складно. Якщо коротко – трейдер має передбачити зростання чи падіння ціни. Спрощене оперування активами вимагає менше переживань від продавців, що пояснюється короткою тривалістю кожної сесії. Самі напрями, яких тут лише два, визначаються ємними «Put» та «Call», що означає падіння та підвищення вартості відповідно.

Можна навіть у межах 1 хвилини вибрати 4 інтервали з проміжками по 15 секунд. Така тривалість дозволяє навіть початківцям перевірити себе. Більш довгострокові ставки робляться із залученням різних торгових стратегій. Їх можна брати з універсальних методів біржового трейдингу, або застосувати специфічні методи прогнозування.

Що дає огляд бінарних опціонів?

Це вибір найвигідніших умов торгівлі для трейдерів, якщо під оглядом бінарних опціонів розуміти розгляд брокерів. Перед тим, як довірити свої інвестиції будь-якої компанії, варто вивчити її історію, визначити надійність, там знизивши ризик. Найкращий брокер завжди матиме сертифікат – право на надання посередницьких фінансових послуг.

Від правильного вибору залежить як комфортна робота на біржі. Відомі компанії регулярно проводять конкурси серед своїх трейдерів, причому з добрими преміальними. Але навіть не це підігріває інтерес до бінарних опціонів, а можливість реально заробити без спеціальної освіти. Розмір прибутку за успішних прогнозів може становити 70% і навіть 89% за хвилину!

Бінарні опціони для вихідних

Усі знають, що торгувати у вихідні дні не можна, оскільки біржові майданчики не працюють і фінансовий ринок закритий, а отже, закритий доступ до фінансових активів. Єдиним винятком є ​​активи термінового ринку, які доступні для трейдингу навіть у вихідні. Саме тому торгівля бінарними у вихідні є частим заняттям трейдерів, які навіть вільний час намагаються використовувати ефективно.

Навіщо використовувати бінарні опціони для вихідних

Якщо ви маєте вільний час – торгівля бінарними опціонами у вихідні буде максимально ефективним використанням свого уїк-енду. Звичайно, для деяких такий трейдинг є психологічно напруженим, проте дане відчуття проходить після першої ж успішної угоди. І тоді ті кілька годин, проведені біля торгової платформи, здаються несуттєвою тратою часу відпочинку.

Бінарні опціони для вихідних – популярні види

Зазвичай серед видів бінарних опціонів для вихідних найчастіше використовують:

  • – One Touch – торгівля на дотик
  • – OTC опціони – торгівля за допомогою класичних та опціонів типу «турбо»

Торгівля на дотик – це використання опціонів, контракти за якими укладаються з експірацією на строк до кінця наступного тижня. Головною умовою таких опціонів є дотик ціною активу протягом тижня страйк-рівня, який встановлює сам брокер. Ці опціони з однієї угоди можуть приносити до 650% доходу. Однак не зваблюйтеся настільки високою прибутковістю, тому що ціна майже ніколи не досягає заданого забастовки, а значить, отримати такий прибуток майже не реально. Саме тому від One Touch опціонів на вихідних можна чекати лише на збитки.

OTC опціони є позаринковими активами, котирування за якими брокери беруть у вихідні у надійних постачальників, наприклад таких як Thomson Reuters. Торгувати даними активами можна на класичних бінарних опціонах та опціонах “турбо” з принципом торгівлі “вгору-вниз”.

Іншими словами, торгівля ОТС опціонами у вихідні є таким самим опціонним трейдингом, як і в будні. Тому, і заробити дані опціони дозволяють стільки ж прибутку, скільки ви отримали, займаючись трейдингом в будь-який день робочої п’ятиденки.

Відповідний брокер для бінарних опціонів для вихідних

Правильно здійснювати торгівлю бінарними опціонами у вихідні вам дозволить далеко не кожен брокер, особливо якщо торгувати ОТС опціонами. При виборі такого брокера, варто звертати особливу увагу на прибутковість його опціонів, яка має бути не нижчою за 83%. Інакше тоді ваша торгівля буде збитковою. Однак найкраще вибрати брокера, прибутковість опціонів якого сягає 90%! А такі, повірте, є.

Як замовити товар в Інтернеті «беспечно»

Як швидко заробити гроші на квартиру

Що таке шлюбне агентство і чим воно корисне?