Як відкрити перший Бізнес і не прогоріти?

У статті наведені рекомендації успішного бізнесмена з 40-ка річним стажем, щодо першого бізнесу. Він вчить, як не зробити фатальних помилок, які призводять до краху.

Такий запит найчастіше зустрічається в пошуковій системі. Дуже багато користувачів комп’ютера думають, що інтернет – це манна небесна. Що там гроші лежать горою і отримати їх дуже просто. Але, коли читають відповідь на свій запит від маститих бізнесменів, отримують шок. Виявляється, що бізнес в інтернеті створити і вести навіть важче, ніж в офлайн. І досвідчені підприємці їх відмовляють від цієї ідеї. Якщо у вас немає в глибині душі потужного стрижня, якщо не отримуєте кайф від ризиків, від заробляння грошей, якщо вам сильна потрібна мотивація – краще не заморочуватися не витрачати час.

Убийте свої сумніви раз і назавжди : відкрийте перший бізнес

Отже, ви вирішили відкрити свій бізнес. У новачків, зовсім молодих хлопців сімнадцяти, вісімнадцяти років, виникає питання: чи варто вступати до університету або краще відразу зайнятися бізнесом. Чи потрібно вищу освіту, організовуючи бізнес з продажу піци, пиріжків і пончиків.

рекомендації успішного бізнесмена
Sexy Business Woman working on laptop

Успішні бізнесмени наполегливо рекомендують обов’язково вступати до університету. Тому що ВНЗ для бізнесмена – це не диплом, не набір знань – це тренування розумових здібностей. Це збільшення числа своїх звивин. Якщо не знаєте куди вступати, йдіть в економічний або юридичний університет.

Вивчайте англійську. Чому англійська? Тому, що навіть переговори в більшості країн ви проведете без проблем англійською мовою. Навіть в Німеччині, у Франції, в Іспанії практично всі володіють англійською. Але найголовніше – це інтернет. У західному сегменті є багато цікавих речей, яких ще немає у нас, їх можна взяти і використовувати.Але для цього потрібно знання англійської мови.

По друге досконало вивчайте все інтернет технології просування та побудова реклами.

Приклади успіхів в першому бізнесі: як домогтися немислимих результатів

Отже, всі сумніви позаду і ви відкриваєте перший бізнес. Дуже добре якщо це бізнес, в якому ви розбираєтеся в досконало. Наприклад, ви працювали кухарем в ресторані і вирішили відкрити свою закусочну.

Ви працювали столяром, вирішили відкрити свою столярну майстерню. Це нормально? Нормально! Це традиційний підхід. Багато хто йде від споживання. Наприклад, свого часу люди шукали навчальні іграшки для своєї дитини. Випадково знайшли в Китаї. Купили своєму малюкові.

Потім до них приходили в гості друзі, і цікавилися, де можна купити такі цікаві іграшки. В результаті у них виникла ідея, чому б на цьому трошки не заробити.

Відкрили сайт і якісь там іграшки почали продавати. Спочатку трошки, потім більше, далі ще додали … зараз у них 1000 кв. метрів склад. Серйозний сайт і пристойний бізнес.

Або, наприклад, людина будує собі будинок або ремонтує квартиру, купує будматеріали, робить з душею. Приходять в гості друзі, їм подобається його робота. Допоміг одному, іншому, третьому … відкриває свою будівельну фірму. Це приклад, як з споживання і розуміння, що потрібно людям теж виростають великі серйозні бізнеси.

Ще один приклад, як молодий хлопець, новачок в бізнесі відкрив свою піцерію. До цього, він два роки працював в Києві в різних бургерних. За цей час він навчився готувати бургери, пиріжки та піцу. Підглянув секрети, вивчив технологію і відкрив свою піцерію у себе на батьківщині ( Тячів: Закарпатська область ).

Ну, наприклад, ви вирішили відкрити майстерню з виробництва меблів попрацюйте в столярній майстерні, вивчіть технологію виготовлення меблів, і вперед, відкривайте своє справа.

Дотримуйтесь правил бізнесу, і вони приведуть вас до успіху

і так ви вибрали, яким бізнесом будете займатися.

Але запам’ятайте одне головне правило, що ні в якому разі не можна відкривати свій перший бізнес на кредитні гроші.

Вас майже гарантовано чекає розорення. А, як без грошей? А, грошики потрібно заробити, працюючи за наймом.

відкрити бізнес
Intelligent Young Woman working

Ну, не можна відкрити бізнес без стартового капіталу. Працюй на трьох роботах. Роби послуги, наприклад, комусь за гроші налаштовуй інтернет-рекламу. Хороша ідея: тренуєтесь, і ще грошики заробляєте. Потрібно заробити спочатку маленькі гроші.

Якщо ви хочете відкрити бутербродну або кав’ярню, почніть будинку спекти калачів і бутерброди, продавайте з доставкою.

Створіть свій instagram, групу в контактах і в Фейсбуці.

Розкручуйте свої сторінки в соціальних мережах, публікуйте цікавий контент, придумуйте всякі приколи, фішки, щоб люди до вас підписувалися.

Почніть вести відлік часу до відкриття свого закладу, щоб люди знали і вже чекали презентацію.

При відкритті бізнесу врахуйте, що зараз кризовий час, і триватиме воно ще довго. Бізнес для багатих небезпечна затія. Багаті все купують за кордоном.У нас середній клас і люди небагаті. Напевно, для них ми повинні працювати.

Як заробити на завданнях в Інтернеті?

Інвестиційні ідеї на ринку акцій в світі ( 2021 рік )

Малий бізнес в сільській місцевості | Ідеї для Бізнеса в селі

Зараз бізнес йде в інтернет, тому що там величезний вибір продуктів і ціни нижчі. Тому, якщо ви вирішите відкрити інтернет магазин, це хороша ідея. Всі додатки і юзабіліті – це хороші речі. Думайте над тим, що потрібно людям. Дуже хороша ідея поїхати закордон і подивитися, що є у них, і чого немає у нас.

Кілька рекомендацій успішних людей, з якими не можна не погодитися

І так ідею вибрали, грошики накопичили, бізнес відкрили. Що потрібно зробити?

Правильно маркетингове дослідження. Але у вас грошей то особливих немає на то, щоб провести маркетингові дослідження. Тому робимо такий трюк. Наприклад, хочете відкрити хостел. Перевірте ідею. Обдзвоніть хостели, які навколо і запитайте, чи є у них місця для команди з бадмінтону на 10 осіб. При позитивній відповіді розуміємо, що у них немає клієнтів. Все, забудьте про цей бізнес.

Або вирішили відкрити кав’ярню в якомусь людному місці. Походіть, запитайте у людей, витратьте три дні на опитування. Зберіть інформацію, якщо відчуваєте, що попиту немає, забудьте про цю ідею.

Бізнес, яким ви займаєтеся повинен приносити вам задоволення. Ви повинні прокидатися з бажанням їхати на роботу, а ввечері у вас просто немає бажання розлучатися зі своєю улюбленою справою. Навіть якщо вас чекає вдома сім’я. Бізнес треба любити. Якщо ви не полюбите свій бізнес, успіху не буде.

Успішні бізнесмени рекомендують вибирати бізнес, який можна масштабувати. Це дуже важливо. Раптом вам пощастить і у вас попре.Наприклад, великий дорогий ресторан масштабувати можна, він буде завжди один. А ось маленьку піцерію можна масштабувати і це дуже важливо. Все-таки дивитися потрібно не в завтрашній день, а, що буде через рік, через два, через три.

Рада від експерта: як зацікавити інвесторів

Це дуже обережні люди. Інвестор за все боїться, і якщо ви прийдете до нього просто з ідеєю, ніхто навіть на це дивитися не буде. Якщо ви, наприклад, хочете відкрити мережу кав’ярень, то у закладу має стояти чергу.

фінансовий дохід
Portrait of positive toothy cheerful woman in formal wear having open laptop in hand holding eyelet of glasses on her face looking at camera isolated on yellow background

Повинен бути великий попит на такий вид бізнесу, що гарантує фінансовий дохід. Без цього ніхто грошей не дасть. Не будуйте ілюзій, не витрачайте свій час, на одній ідеї інвестора не привернеш. Тому більше сподівайтеся на свої власні сили.

Кого брати в команду вирішувати вам. Звичайно, беріть в команду тільки чесних порядних людей. Намагайтеся взяти людей розумніших за себе, в цьому запорука майбутнього вашої компанії. Женіть підлабузників і цінуєте критиків. На перший рік затягніть пояси, все зароблене вкладати тільки в компанію.

Цей бізнесмен вкладає гроші не в понти, а в нове обладнання, в крутих членів команди. Бере досвідчених маркетологів. Приділяйте увагу бізнес процесів. Чому це дуже важливо. Час йде, міняються вимоги, то, що було вчора нормальним сьогодні вже застаріло.

Резюме

Зі статті стало зрозуміло, що відкрити перший бізнес реально можна, але не кожному дано. Бізнесмен повинен бути фанатом своєї справи.

Найголовніше він повинен отримати вищу освіту і не одне, володіти англійською мовою, комп’ютерною грамотністю, інструментами створення реклами і багатьом іншим, що веде до результату.

Він повинен володіти всіма інструментами бізнесу, щоб міг розкрутити свою справу і зробити більше з того, що є. Йому наплювати на проблеми і ризики, тільки вперед.

Успішний бізнесмен повинен бути стійким до стресів, гордо йти від поразки і робити нескінченні спроби почати все з нуля.

Заробіток в інтернеті ( 100 способів як заробляти новачку )

Малий бізнес в сільській місцевості для бідних: як почати?

12 найприбутковіших ідей для бізнесу вдома

error: Вміст захищений!!