Як швидко відновити свою енергію та сили

Багато людей відчувають постійну втому, нестачу сил, небажання що-небудь робити, апатію, багато в чому це відбувається через нестачу в організмі потрібної кількості енергії. Вирішити цю проблему досить просто, є безліч різних методик та способів заповнити запаси життєвої енергії.

Нестача енергії може виникати через постійні стреси, депресивні стани, втому, надмірні фізичні та розумові навантаження, малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, хвороби тощо.

Найчастіше, відновити необхідний запас енергії, допоможе проста вправа.

Як швидко відновити енергію і сили

Бажано проводити цю вправу вранці. Але якщо такої можливості немає, можна робити у будь-який зручний час.

Необхідно сісти на стілець, спина повинна бути прямою, заплющити очі і поринути в себе. Намагатись заспокоїти потік думок, розслабити тіло і побути в такому стані деякий час, прислухаючись до власних відчуттів.

Потім зробити кілька глибоких вдихів. Вдихати потрібно повільно, поступово наповнюючи легені повітрям і, повільно видихати, постаравшись розслабитися ще більше. Тіло порине в легкий і розслаблений стан, перебувати в якому досить приємно.

Потім подумки слід уявити як у кожну клітинку організму, з навколишнього простору вливається життєва енергія. Вона зцілює, омиває тіло від негативу, втоми, лінощів, апатії.

У більшості практик, енергія закачується в тіло через сонячне сплетіння. Слід припустити, що золотиста енергія входить через сонячне сплетення і розтікається по всьому тілу, наповнюючи його.

У деяких випадках тіло наповнюється енергією під час дихання. Виглядає це так. При вдиху людина вдихає чисту енергію, що зцілює, при видиху видихає з себе весь негатив, втома, хвороби.

Можна використовувати будь-який варіант. Усі вони чудово працюють і дають швидкий результат.

При правильному виконанні вправи людина фізично відчуває, як тіло наповнюється силою та енергією. Під час цього процесу можуть виникнути незвичайні процеси в тілі. Не варто цього лякатися, так і має бути. Це є нормальна реакція організму.

Закінчивши наповнюватися енергією необхідно подякувати всесвіту за отриману енергію і відкрити очі. Ефект від вправи приголомшливий, очищається розум, виникають сили та енергія для будь-яких справ.

Як відкрити агентство нерухомості — корисні поради

Як стати продуктивним та мотивувати себе

30 бізнес ідей з Европи та Америки без вкладень

error: Вміст захищений!!