Як вибрати платформу для інтернет-магазину

Підприємці, які хочуть залучити ширшу групу клієнтів, дуже часто вирішують створити власний інтернет-магазин. Це дозволяє нам продавати нашу продукцію людям з усього світу і особливо рекомендується у разі управління комерційною компанією, яка пропонує, наприклад, спеціалізовані продукти, які важко продати у великій кількості за наявності стаціонарного магазину. Саме рішення відкрити інтернет-магазин – це лише половина справи. Вам також знадобиться потрібна платформа для його запуску.

Площадка для великого інтернет-магазину – чим її характеризувати?

Як вибрати платформу для інтернет-магазину

Вирішуючи створити великий інтернет магазин, ми повинні вибрати правильну платформу для його запуску на самому початку. Програмне забезпечення для управління інтернет-магазином має бути прозорим, легко додавати нові продукти і забезпечувати інтуїтивно зрозуміле управління складними замовленнями. Надзвичайно важливим питанням при роботі інтернет-магазину, що пропонує великий асортимент товарів, є його швидкість. Звичайно, при створенні веб-сайту ми повинні потурбуватися про те, щоб вибрати перевірений веб-хостинг, який пропонує високу швидкість передачі даних та дисковий простір. Також важливо правильно вибрати платформу для великого магазину.

Система управління інтернет-магазином, яка постійно зависатиме і тим самим заважатиме безкоштовному замовленню товарів нашими покупцями, може виявитися «ахіллесовою п’ятою» нашого бізнесу і в крайніх випадках спонукати інтернет-користувачів вибирати магазини-конкуренти для виконання своїх замовлень.

Які бувають платформи для великого інтернет-магазину?
При пошуку перевіреного програмного забезпечення для створення та управління інтернет-магазином ми маємо кілька рішень на вибір. На ринку існують більш менш ефективні платформи електронної комерції, що пропонують різну технічну підтримку. Ми можемо виділити:

Безкоштовні рішення – доступні для завантаження безкоштовно з Інтернету. Ці типи систем управління інтернет-магазином вимагають, щоб людина, яка налаштовує веб-сайт, мала хоча б базові знання в області ІТ, встановлювала додаткові плагіни і змінювала вихідні файли.

Після правильного настроювання на нашому сервері в більшості випадків безкоштовні рішення добре працюють для роботи інтернет-магазинів, але, на жаль, вони мають обмежену технічну підтримку, а в крайніх випадках, наприклад, при одночасному прийомі великої кількості замовлень, вони можуть бути перевантажені.

Приймаючи рішення про безкоштовні CMS для управління інтернет-магазинами, ми повинні бути зацікавлені у постійній співпраці з людиною, яка відповідатиме за адміністрування нашого магазину з технічного боку.

Коробочні продукти – коробкові системи управління інтернет-магазином – це платне рішення для прямої установки на сервер та наш комп’ютер. Найчастіше це рішення ефективніше, ніж безкоштовне програмування. Крім того, розробники коробкових програм пропонують додаткову технічну підтримку. Ми платимо за упаковані продукти лише один раз, коли купуємо ліцензію, запропоновану авторами.

У більшості випадків ми отримуємо доступ до оновлень до останніх версій програмного забезпечення.

Програмне забезпечення як послуга – це все популярніший вид програмного забезпечення для управління інтернет-магазинами підприємцями. Сам принцип використання цього типу системи ґрунтується на абонентському обслуговуванні. Це означає, що ми маємо сплачувати періодичну плату за можливість використання рішень, розроблених авторами.

Ми маємо доступ до останньої версії CMS та розширеного, часто навіть цілодобового відділу технічної підтримки. Найбільшим недоліком рішень SaaS є відсутність доступу до вихідних файлів нашого магазину. У нас немає доступу до сервера FTP, тому що всі дані зберігаються в хмарі постачальників послуг.

Виділені майданчики – найзручніше рішення з технічного боку. Ми передаємо на аутсорсинг впровадження цього програмного забезпечення для управління інтернет-магазином третьої компанії. Вирішуємо, як має виглядати панель управління, і які функції вона повинна мати.

Звичайно, у нас є постійний доступ до структури сайту та вихідних файлів. Проте слід зазначити, що розробники спеціального програмного забезпечення здебільшого не пропонують додаткову технічну підтримку після завершення роботи над нашим проектом.

Це означає, що нам доведеться доплатити за обслуговування та виправлення будь-яких помилок, які можуть виникнути під час використання такої CMS.

Вигідне інвестування в дорогоцінні метали

Джерелія — створюємо свій бізнес без вкладень

E-mail маркетинг — інформація для початківців