Як вибрати тематику для свого сайту?

Давайте почнемо. Зараз же перед нами стоїть одне з найголовніших завдань! Це те, яку вибрати тематику для свого сайту? Я думаю, що це питання хвилює всіх Web-майстрів (творців сайтів). Блог відповідно після його створення потрібно чимось заповнювати, чи не так? Не буде ж він у нас порожнім і напханий однієї тільки рекламою, тому що інакше відвідувачі, які зайдуть на ваш сайт – вони просто втечуть з вашого сайту.

І перш ніж відповісти на питання “Яку вибрати тематику для вашого сайту”, вам потрібно визначитися, для яких цілей ви хочете створити сайт, що ви хочете отримувати в результаті? І коли ви зможете відповісти на ці 2 прості запитання, то вибрати тематику сайту буде набагато легше.

Як вибрати тематику для свого сайту?

До вибору тематики для свого майбутнього блогу потрібно поставитися дуже серйозно. Адже від того яку тематику ви виберете, буде в подальшому залежатиме доля і успіх вашого блогу. Наприклад, щоб просунути сайт однієї тематики, потрібно докласти немало зусиль, коштів і часу, а щоб просунути сайт іншої тематики, потрібно докласти більше коштів, часу і зусиль.

Як я вже писав, сайти можна розділити на 2 категорії СДЛ. (Сайт для людей) і ГС. (Говносайт, вибачте на слові, але так воно і є насправді).

Оскільки нас з вами більше цікавить сайт для людей, нам потрібно вибирати тематику для майбутнього сайту виходячи зі своїх знань і умінь. Припустимо, вас цікавлять автомобілі і ви добре в них розбираєтеся, буваєте в курсі подій, стежити за новинами в світі авто.

вибрати тематику для свого сайту
Cheerful copywriter sitting at the desk in home office and adjusting paper in typewriter, using old-fashioned technology at modern times

Те відповідно вам краще створити саме автомобільний блог, в якому ви будете писати все що знаєте про авто.Дана тематика сайту буде вам ближче і не важко писати туди нові статті, і якщо раптом у відвідувачів вашого блогу в подальшому будуть виникати якісь питання, а вони будуть, то ви з легкістю зможете їм відповісти і допомогти.

За що вони і будуть вдячні вам. А це, також принесе вам позитивний настрій, емоції і навіть допоможе зібрати цільову аудиторію. Тому що, якщо ви спілкуєтеся з користувачами, їм з вами цікаво, вони дізнаються на вашому блозі саме корисну інформацію. А не витрачають час на порожню, то їм буде приємно повертатися на ваш блог і читати його.

Купити тексти для сайту

Що таке Сайт-Візитка і для чого він потрібен (приклад+ціна)

Як стати блогером і заробляти гроші?

Як почати вести блог: список з 9 рекомендованих заходів

Багато початківці вебмастера, які тільки прийшли в інтернет з метою створити свій перший блог, думають, на яку тематику все ж його створити. І зайшовши в статистику популярних тематик за який-небудь 2019 рік.

Заходять вони значить в статистику і бачать там, що їх улюблена тематика Авто займає 7 місце, а тематика про Рослини (в якій вони практичний нічого не розуміють) вийшла на перше місце.

Представили? Поїхали далі. Вирішили вони створити свій перший блог і присвятити його Рослинам, в яких взагалі нічого не розуміють, зате, ця тематика популярна і можна залучити багато відвідувачів, а вони відповідно допоможуть заробити багато грошей. Бачите? Знову гроші, гроші і гроші.

Через них, багато новачків вибирають тематику не по своїм можливостям і знань. Що в кінцевому підсумку призводить їх до того, що вони зовсім забувають про свій блог і перестають їм займатися. Писати там що-небудь.

Оскільки знань у них на дану тематику не вистачає і у них не виходить писати нові, і цікаві для читачів статті.А щоб залучити навіть трохи цільової аудиторії на своєму блозі, потрібно докласти чимало зусиль і часу.

Писати унікальний контент, при його написанні викладатися в ньому на повну, щоб користувачі не могли від нього відірватися, отримували максимум корисної інформації і запрошували своїх друзів відвідати ваш блог.

Тому, потрібно створювати СДЛ. Сайти ближче до ваших знань, сайти саме для людей тієї тематики, до якої ви найбільше схиляєтеся. Те що вам більше подобається, щоб це в подальшому вам не набридло і завжди було про що писати на блозі.

І коли приходять відвідувачі до вашого блог, щоб вони не просто його закривали і йшли, а залишали свої хороші коментарі, отримували потрібну їм інформацію і були за це вам вдячні.

Ні, ну ви тільки на хвилинку уявіть, який вийде блог у веб-майстра, який дуже добре розбирається в Авто, а створив блог про рослини? Напише він пару тем, про те як посадити квіти і як за ними доглядати, а що далі? Він просто “заб’є” на свій блог і у нього пропаде все бажання створювати заново і вести персональний блог улюбленої тематики. Він подумає, що це все безглуздо і т.д.

Так що робимо висновок: Вибираємо тематику за своїми знаннями і вмінням. В якій дійсно добре розбираємося і зможемо допомагати користувачам. Які потребують цієї допомоги, щоб завжди було про що писати і ви не мучилися з вигадуванням нових статей.

Що стосується читачів вашого блогу і його просування, то це все наживна, потрібен лише час. Якщо ви будете публікувати реально якісний контент на своєму блозі, то з часом у вас з’явиться і якісна цільова аудиторія, а потім вже ви зможете на ньому заробляти непогані гроші.

І перш за все, що вам потрібно зробити – це поставити перед собою мету, до якої ви будете наполегливо рухатися.

Сподіваюся, що я все зрозуміло пояснив і все мене зрозуміли, і зробили для себе відповідні висновки, і будуть задоволені своїм блогом, який хочуть створити.

Як вибрати тему для свого сайту?

І після того як ви вибрали тематику для свого сайту, то тепер належить вибрати Тему сайту. Ми ж не будемо створювати з вами портал, де потрібно писати про всю тематиці, наприклад ігровий портал, де пишуть про всі ігри, які є.

Ми ж виберемо більш вузьку тему з нашої тематики, наприклад, будемо писати все про який-небудь одній грі, тому що нам не потрібно буде забивати нашу голову іншими іграми і описувати їх, додавати баги, різні програми для злому.

Нам досить створити блог про одну грі і повністю зайнятися саме їй, писати все що можна конкретно про одну грі.

До речі, в вузьких тематиках конкуренція менше і, отже, сайт просунути в топ легше.

У виборі певної теми для сайту нам допоможе Яндекс. Каталог, де ми можемо пройтися по розділах різних тематик, оцінити конкурентів з усієї тематики, або з якогось конкретного розділу, переглянути трафік (кількість відвідувачів) і вже виходячи із зібраного вами матеріалу, можете вибрати відповідну тему для вас і вашого блогу.

Природно всім завжди хочеться вибрати тему для свого блога з великим трафіком, але пам’ятайте, що вам ще потрібно буде заповнювати свій блог. І я все ж раджу вибрати відповідну тему сайту саме ту, яка ближче до вас. Яка вам буде хоч трохи цікава, і в подальшому, вам буде легше працювати зі своїм блогом.

error: Вміст захищений!!