Як вивести відео – публікацію в Top Інстаграмма?

Зараз, в століття цифрових технологій, інстаграм – одна з найпопулярніших соц.сетей в світі. На даний момент нею користується вже більше 1 млрд людей. Хоч соц.сетях і присвячена здебільшого фотографій, але не так давно в неї був введений новий розділ з відеороликами, подібний, як в Тік-Ток. Звичайно, всім вже не терпиться йти і підкорювати інстаграм, так що ж потрібно зробити, щоб саме ваше відео потрапило в топ?

1. Ваше відео не повинно бути довгим – воно повинно тривати близько 10-15 секунд

Це одне з головних правил для потрапляння вашого відео в топ. Якщо ж для показу вашого товару або послуги вам потрібно ще більше часу, то спробуйте все ж вкластися в час, адже компактність – сестра таланту, ми все це знаємо. Ну і не забувайте, що користувачам не дуже цікаво дивитися дуже довгі ролики, у них завжди є бажання свайпнуть, так що приділяйте особливу увагу довжині ролика.

Top Інстаграм
Tyumen, Russia – May 1,2019: Apple iPhone XR showing Instagram application on mobile

2. Хороша якість відео

Ясна річ, що ніхто не захоче дивитися відео в поганій якості, та ще й нудне. Тому, для хорошої якості відео вам потрібно слідувати наступним радам:

А. Обов’язково знімайте свої відеоролики на хорошу камеру. Так само не забувайте, що існують програми для монтажу, де можна, наприклад, прибрати тряску камери або збільшити звук. Зараз існує безліч таких програм, в тому числі і безкоштовних, але краще завантажувати якісь сторонні додатки, а не робити обробку відео в інстаграме, бо в ньому досить убогий функціонал.

Б. Знімайте свої відео в вертикальному форматі.

В. Фіксуйте свою камеру, інакше можливі її потряхивания зіпсують якість відео.

Г. Якщо у вас якийсь негарний задній план або, навпаки, щось на першому плані, на чому ви хочете зробити акцент, то використовуйте функцію Focus.

3. Не забувайте обрізати ваші відео

При зйомці у вас напевно буде безліч невдалих дублів, які все ж не варто вставляти в відео – в тому числі і з-за обмеження часу.

4. Відсутність довгих вступів

Вам не варто робити великі і довгі вступу, такі ніхто не любить. Найчастіше це надовго затягується і користувач просто перегортає відео.

Як редагувати аккаунт в Інстаграмі?

Як приймати оплату в Інстаграм? 4 популярних способи

Як відкрити інтернет-магазин в Інстаграм з нуля

Безкоштовне просування інтернет-магазину в Інстаграм

100 підписників +50 лайків в Інстаграм і TikTok безкоштовно

Як заробляти в Інстаграмі на лайках та підписниках

Безкоштовна накрутка Інстаграм: лайків, підписників, переглядів

5. Створюйте сценарії для відео

Сценарій для відео – дуже важливий аспект при створенні відеоролика. Для того щоб зняти якісний контент, потрібно чітко розуміти свої цілі і завдання, а не придумувати все на ходу.

6. Підписи до відео

Не забувайте робити підписи під відео – невеликий його опис, коротко і по суті. Так само не забувайте і про хештеги – вони так само дуже допомагають для поширення вашого відео.

7. Призначена для користувача активність

Інстаграм зацікавлений в тому щоб показувати тільки цікавий контент своїм користувачам, так що він аналізує призначену для користувача активність під вашим роликом. Якщо під ним немає коментарів та лайків, то це буде означати, що воно нікому не цікаво, і, відповідно, не буде виводити відео в топ. В тому числі, для того щоб активність збільшувалася, попросіть у своїх передплатників поставити вам лайки і написати коментарі.

8. Геолокація

Якщо ви живете в великому місті, то вам пощастило. Люди часто переходять з геолокації популярних місць і переглядають відеоролики, зняті саме в цих локаціях, так що якщо ви зніміть ваш відеоролик саме в такому місці і відзначите його – це однозначно підвищить ваші охоплення аудиторії.
підсумок

Що ж можна сказати в підсумку? Для того, щоб ваш відеоролик потрапив в топ, вам потрібно вкласти чимало сил в його створення, але повірте, що все це окупиться подвійно, коли ви побачите його в самому верху топа.

Як правильно оформити свою сторінку в соцмережах?

Працюємо віддалено: 15 видів онлайн-заробітку, які стали популярними в 2021 році

Оптимізація сайту для збільшення заробітку в Інтернеті

error: Вміст захищений!!