Як вийти з боргів: ТОП 5 кроків до вирішення проблеми

На жаль, сучасне життя може призвести до того, що з тієї чи іншої причини доводиться стати боржником. Знову ж таки часто буває так, що одного разу розумієш, що ти вже злісний боржник, а значить треба шукати шляхи і вирішення цієї проблеми.

Для таких випадків ми вирішили скласти список порад, які допоможуть вам у найкоротші терміни відповісти на питання щодо того, як вийти з боргів.

Як вийти з боргів

– Крок №1. Визнай проблему.

Приклад можна навести з лікарняної практики. Чи легко вам лікуватиме пацієнта, який не визнає факт того, що він хворий. Напевно, вилікувати таку людину буде неможливо. Тому ви повинні зрозуміти і прийняти для себе факт того, що є боржників і маєте незабаром щось із цим робити. Проблема не зникне, якщо її не вирішувати, тому якщо ви вже погоджуєтеся з її наявністю – стать справи зроблено.

– Крок №2. Складання звіту.

Щоб знати, що вирішувати, необхідно все зібрати в купу. Для того щоб ви розуміли, де у вас є проблеми, необхідно скласти звіт з приводу всіх місць, де від вас вимагають гроші. Для цього необхідно просто взяти чистий аркуш паперу та почергово списати усі ваші заборгованості. Цей факт дозволить вам розуміти всю масштабність проблеми, що склалася.

– Крок №3. Зберіть усі договори та документи.

Для того, щоб ви розуміли кому і скільки необхідно віддавати, треба зібрати всі ваші заяви в одному місці. Цей факт дозволить вам дізнатися кому почати віддавати борг у першу чергу і якою є процентна ставка якщо справа йде про борг банку. Всі вищезгадані кроки мають на увазі лише підготовчу стадію до вирішення проблем із боргами. Тому ми можемо перейти безпосередньо до практичної частини.

– Крок №4. Віддавати борг одному легше.

Даний спосіб вже давно використовується і він передбачає той факт, що для погашення заборгованостей ви можете взяти кредит, яким зрештою погасите всі свої борги. Віддавати гроші в одне джерело буде набагато легше, ніж обтяжувати себе біганиною у безліч місць.

– Крок №5. Навчайтеся не бути боржником.

Щоб надалі не потрапити у борги, необхідно попередньо бути акуратним і не потрапляти у складні фінансові ситуації. Бувають такі випадки, коли людина просто залежна від кредитів і не може собі відмовити в тому, щоб зайняти гроші. Тому необхідно перш за все чесно і тверезо оцінювати свою ситуацію якою б гіркою вона не була.

На цьому все. Насамкінець хотілося б сказати, що нерозв’язних ситуацій не буває, тому ми просимо вас не зневірятися і намагатися вибиратися з проблеми поступово. У будь-якому випадку, якщо у вас накопичилося дуже багато боргів, то можна спробувати домовитися з банком про терміни виплати. Повірте, якщо ви маєте намір віддати борг і не відмовляєтеся від того, що ви злісний боржник – будь-яка фінансова установа піде назустріч і постарається піти з вами на світову.

Робота вдома — переваги та недоліки

Як торгувати на бінарних опціонах?

Як швидко заробити гроші на квартиру