Як залучати гроші в своє життя: поради, правила, прикмети

Чому у людей виникає питання з приводу того, що робити, щоб в хаті водилися гроші? Ну, по-перше тому, що всі люди потребують ці папірці, кажучи професійною мовою – банкноти. Адже кожен мріє жити комфортно і безбідно. А без грошей – нікуди. Але, гроші – це дуже примхливі істоти, тому що з ними пов’язано багато прикмет і забобонів. Тому люди шукають вихід з грошової скрути, щоб не жити за копійки від зарплати до зарплати, і при цьому на всьому економити. Адже багато хто заслуговує того, щоб у них завжди був приплив свіжих грошей. Якщо у вас є проблема з грошима, уважно прочитайте статтю, і ви зрозумієте що все в ваших руках.

Гроші – це зло. Теж саме можна сказати про безгрошів’я

І так, перше, найперше що вам потрібно зробити – купити хороший гаманець. Він повинен бути досить великий, просторий, щоб в ньому добре укладалися банкноти, не звертаючись у трубку. Що в цьому випадку не працює. Не годиться гаманець дешевий і не працює гаманець, який сам по собі дуже простий, який несе енергію бідності. Він повинен виглядати круто, виготовлений з хорошої натуральної шкіри, можна із замші – це працює. Гаманці дерматинові і ганчіркові, маленькі, такі в які для того, щоб засунути купюру її потрібно скласти – це не працює.

Коли ж купувати гаманець?

По-перше, це має бути певний обряд. Йдете в магазин, вибираєте портмоне з натуральної шкіри, і ні в якому разі не скупіться. Якщо поскупилися, і заощадите гроші на покупці такого важливого аксесуара, як гаманець, то в житті весь час вам доведеться на всьому економити.

Як залучати гроші в своє життя

Тому що вам ні на що не буде вистачати грошей. Тому не скупіться ні в якому разі. Купіть собі хороший, класний гаманець, зробіть це, однозначно, тільки на зростаючому Місяці. Якого кольору повинен бути гаманець? Чорний, коричневий, весь діапазон від білого до бежевого, ці всі кольори підходять. Але, найкращі роботяги – це гаманці золотистого і червоного кольору. Не працює зелений і синій колір.

Отже, купили новий гаманець, обов’язково покладіть в нього грошики. Гроші кладуться так, щоб вони обличчям дивилися всередину гаманця. Відразу ж покладіть в нього купюри можете насипати копійки, і моментально промовте наступне заклинання: «мій гаманець заговорюю тебе на грошовий потік, грошики до тебе пливуть, грошики в тобі ростуть та прибувають, та чужу магію відбивають, в свій будиночок не пускають. Слово моє міцне замком замкнене». Вимовляєте це три рази, після чого закриваєте гаманець. Все, цей обряд закінчено, можете абсолютно спокійно користуватися своїм портмоне.

Аудит гаманця: що потрібно прибрати з гаманця, щоб залучити гроші в своє життя

Позбавляйтеся від усього мотлоху, особливо чеки, їх в гаманець ніколи не кладіть. Це дуже важливий момент, тому що якщо ви покладете чек в гаманець, він буде постійно відбирати на себе якусь частину енергії грошей. В результаті гроші в гаманці перестануть водитися. Ви всі ці гроші будете залишати в магазинах. З гаманця потрібно обов’язково прибрати всі непотрібні папірці, ті які не мають ніякого відношення до фінансових потоків. Обов’язково заберіть з гаманця всі фотографії своїх близьких, коханих людей, так як фотографії перебивають грошові потоки і грошову енергію.

Щоб не сталося, слідкуйте, щоб у гаманцю завжди були гроші

Обов’язково тримайте в гаманці купюру великої гідності, наприклад, в Україні дуже добре працює 500 гривень. Причому ця купюра повинна бути новенька і хрустка. З іноземних валют добре працює 100 польських злотих, 100 доларів США, 100 євро. Взагалі 100 євро не найвища купюра але вона прекрасно працює, може тому, що вона має зелений колір. Можете скласти ці гроші в якесь відділення у гаманці і це повинна бути у вас, так звана нерозмінна купюра, яка живе у вашому в гаманці.

Як залучати гроші

Якщо раптом вам довелося витратити її, то постарайтеся якомога швидше заповнити цю прогалину і знову покладіть купюру у свій гаманець. Можна ще покласти монетку, яку ви собі заговорили на фінансове благополуччя і нехай вона там собі спокійно живе. Добре, якщо покласти сувенірну ложку загребалку зі срібла або золота, це дуже добре працює. По суті вона не заважає, так як має маленький розмір. Вона в гаманці, як би сама по собі. Все перелічене дуже добре працює.

Замінюйте гаманець вчасно, щоб залучати гроші

Далі, як тільки сам по собі гаманець втрачає товарний вигляд:
обшарпався, зламався, ще щось з ним сталося, звичайно ж потрібно його поміняти. Що робити зі зношеним гаманцем, який поміняли? Не викидайте. Зберігайте його, нехай в ньому лежить якась гривня. Подякуйте йому за роботу, за допомогу, за те що цей гаманець був стільки років з вами, а тепер пішов на заслужений відпочинок.

Перерахунок грошей приносить нові гроші

Вже багаторазово перевірений факт, що якщо регулярно перераховувати заощаджені гроші свого запасу, то вони принесуть нове надходження грошової маси. Що для цього необхідно робити? Як можна частіше, виконуйте цю процедуру, взагалі робіть її кожен день, і це буде ідеальний варіант, але можна це робити не кожен день, а як згадали, так і робіть, хоча б один раз на тиждень. Не важливо на якому Місяці (сходить чи спадає), абсолютно не має ніякого значення, треба робите це у вечірній час доби на самоті, так щоб вам ніхто не заважав, ніхто вас не відволікав.

Однак є думка, що ввечері гроші рахувати не можна, ввечері не можна віддавати борги, а рахувати гроші можна. Дістайте всі паперові купюри, складіть від більшого номіналу до меншого номіналу, вони повинні всі лежати по порядку, і починайте рахувати. Порахували, потім перевертаєте їх і знову порахуйте, перевернули і заново порахуйте. Таких переворотів має бути всього сім раз. Тобто, ви повинні не переворотів, а перерахунків зробити сім разів. Порахували гроші, після цього їх спокійно знову кладете на зберігання. Тобто потрібно перерахувати всі купюри і ті, які у вас є в загашнику і ті які є у вас в гаманці.

Лічіть гроші не відходячи від каси: поради, прикмети

Дуже важливий момент з приводу перерахунку грошей. Ось ви, наприклад, отримали якусь суму грошей, там вам дали зарплату або може дали здачу в крамниці, або заплатили за якусь послугу, або ще щось інше, просто подарували гроші, їх потрібно перерахувати відразу. Це важливий момент, ні в якому разі не кидайте гроші просто так навідліг в сумку, на стіл або ще куди-небудь, так робити не можна. Ні в якому разі цього не робіть, тому що, по-перше, люди можуть сприйняти це як образу, по-друге можуть сприйняти так, як ніби вам гроші не потрібні.

перелічуйте гроші не відходячи від каси
Ukrainian money hryvnias in human hand/

І, як наслідок, ви починаєте їх втрачати за будь-який можливий спосіб. Тому гроші потрібно обов’язково перелічувати. Про це говорить навіть напис на касах: «перелічуйте гроші не відходячи від каси». В енергетичному плані дуже вірне твердження. Але, є випадки, коли не можна рахувати гроші, наприклад, перед дзеркалом.

Не робіть дії з грошима перед люстром, якщо хочете залучити їх в своє життя

Дуже часто коли жінки приходять додому, то кладуть сумку з гаманцем на тумбочку де стоїть люстро. Вранці, перш ніж діти йдуть до школи вони прямо там же, де стоїть їх сумка, перед дзеркалом, відкривають гаманець, дістають звідти гроші, і дають якусь суму своїм дітям. Так ось це може бути причиною того, що неможливо нічого накопичити. Тому ні в якому разі не давайте гроші перед дзеркалом. Лічити перед дзеркалом їх можна, але тільки в тому випадку, якщо ви їх збираєтеся відкласти кудись на зберігання. Ще добре рахувати гроші на молодий місяць. Можете вийти на вулицю, пошелестіти купюрами, ще й якоюсь золотою річчю, і скажете грошам щоб вони примножувалися вдвічі в обох руках. Після процедури покладіть гроші на зберігання.

Не можна віддавати гроші стоячи перед люстром і передавати гроші з рук в руки. Навіть якщо ви в магазині, нехай гроші кладуть на тарілочку для здачі і ви теж туди кладіть і намагайтеся якщо ви комусь даєте в борг або комусь повертаєте борг ні в якому разі не передавати з рук в руки. Якщо вам хтось повертає борг ні в якому разі не беріть з рук руки. Дуже легко перехопити разом з грошима всі проблеми тієї людини, яка їх дає.

Не робіть маніпуляцій з грошима ввечері, якщо можна це зробити з ранку

Якщо ви хочете повертати борги, то повертайте їх обов’язково вранці. Не займайте, і не повертайте гроші ввечері. Взагалі після шостої вечора гроші з дому не виносьте. Якщо в магазин – це зрозуміло, але якщо просить сусід позичити гроші ввечері, маєте право відмовити.

Далі, брати гроші потрібно лівою рукою, вона у нас приймаюча, віддавати – правою рукою, тому що вона у нас більш активна. Причому незалежно від того, ви шульга чи ні, це ніякого значення не має. Якщо дотримуватися цих прикмет, то у вас гроші ніколи не переведуться. В цілому це дуже працюючі прикмети.

Гривня — історія коротко ( цікаві факти )

Заробіток на лайках в Інтернеті — 11 Топ сервісів

Історія Евро — становлення європейської валюти