Як замовити товар в Інтернеті “беспечно”

Онлайн шопінг сьогодні стає все більш популярним заняттям. Всесвітня павутина, обплутавши собою всю земну кулю, дозволяє нам купувати майже все, що нам хочеться, і майже будь-де. Наш вибір не обмежений асортиментом сусіднього супермаркету.

Достатньо вийти в інтернет, зайти на потрібний сайт і бажані предмети привезуть вам навіть з-за океану.

Як замовити товар в інтернеті безпечно

Не секрет, що такий величезний ринок привертає увагу найрізноманітніших людей, і завжди знаходяться ті, хто готовий використати наше незнання у питаннях безпеки для власних вигод. Маючи це на увазі, ми зібрали тут п’ять найголовніших порад про те, як забезпечити свою безпеку при покупках в інтернеті.

Використовуйте безпечні платіжні послуги

Як правило, кредитні картки виявляються безпечнішими за дебетові, оскільки пропонують своїм користувачам додатковий захист при здійсненні покупок в Інтернеті. Основною перевагою їх є те, що рахунки кредитної картки жодним чином не пов’язані з будь-якими вашими особистими активами. Але вони мають й інші переваги. Зокрема, на відміну від дебетових карток, кредитні, як правило, мають обмеження на обсяг коштів, за які власник несе відповідальність, якщо вкрадена особиста інформація або сама карта.

Крім того, є сенс оплачувати онлайн покупки через системи безпечних онлайн-платежів, наприклад, таких, які пропонують багато сервісів електронних гаманців. Їхня головна перевага в тому, що провайдери таких систем виступають як свого роду посередник, тобто ваші банківські реквізити завжди залишаються невидимими для продавця.

Зверніть увагу на адресу https

Символи https перед адресою сайту онлайн магазину означають, що сервіс використовує безпечний протокол HTTPS, який шифрує інформацію, так що всі дані, що передаються по ньому, залишаються конфіденційними і захищені від крадіжки. Додаткова літера ‘s’ в абревіатурі https показує, що цей сайт використовує SSL (Secure Sockets Layer) і шифрує будь-яку інформацію, яка передається через Інтернет, включаючи і дані вашої кредитної картки.

Найчастіше, перед адресою сайту, що працює за протоколом https, стоїть символ закритого замка, і якщо все це відсутнє, поставтеся до веб-сайту з підвищеною обережністю.

Будьте обережні із привабливими пропозиціями

Якщо ви зустріли в інтернеті надто вигідний варіант покупки, виявите підвищену обережність. Можливо, ця пропозиція надто добре, щоб бути правдою.

У глобальній мережі, як і в реальному житті, іноді зустрічаються просто неймовірно привабливі пропозиції. Від таких просто неможливо відмовитись, і ми з радістю ухоплюємося за можливість придбати щось потрібне та бажане, заплативши за це лише невеликий відсоток його реальної вартості.

Але таке везіння трапляється вкрай рідко. Блукаючи по магазинах в інтернеті, завжди пам’ятайте стару істину “Якщо це занадто добре, щоб бути правдою, то, швидше за все, це і не правда”. У мережі занадто багато шахраїв, які бажають захопити вас такими супер пропозиціями. І вони навіть не обов’язково роблять замах на ваші фінанси, можливо, просто хочуть поселити вірус на ваш комп’ютер.

Будьте особливо обережні та подвійно пильні під час сезону відпусток та святкових розпродажів. Коли всі хочуть відпочити за півціни в п’ятивідвідному готелі або купити шикарні подарунки рідним за третину реальної вартості, в інтернеті раптом з’являється безліч дивовижних пропозицій. Не всі вони фейкові, серед них є і безліч справжніх. Ваше завдання не сплутати його з іншим.

Правило тут одне – чим надійніший бренд і чим безпечніша URL-адреса, тим більша ймовірність того, що вам пощастило, і ви знайшли відмінну пропозицію.

Якщо щось не так, краще піти та пошукати щось інше, надійніше.

Загальнодоступний Wi-Fi – не місце для покупок онлайн

Wi-Fi системи стали “must have” для багатьох загальнодоступних місць. Вони сьогодні є майже скрізь – від магазинів та кафе, до парків та аеропортів. Маючи можливість отримати доступ до інтернету за невелику плату або безкоштовно, сучасна людина почувається в гармонії, ні на хвилину не випадаючи зі звичного способу життя «завжди на зв’язку».

Однак, коли справа доходить до покупок в інтернеті, всі зручності, які дарує нам безкоштовний Wi-Fi, зводяться нанівець тими ризиками, які пов’язані з цією послугою. Відкладіть покупку до повернення додому або в офіс, а якщо її все-таки потрібно здійснити тут і зараз, то скористайтеся мобільним доступом в інтернет через мережу оператора стільникового зв’язку. У мережі 3G або LTE це буде коштувати зовсім небагато, зате суттєво безпечніше. Ви навіть не уявляєте собі, наскільки погано захищено від хакерських атак багато хот-спотів, і як легко вони піддаються злому з боку зловмисників.

Купуйте у надійних компаній із хорошою репутацією

Строго кажучи, мати справу з популярними брендами – хороша порада для будь-якого шопінгу, не тільки для покупок онлайн. Мало того, що в цьому випадку ви точно знаєте, що отримаєте за свої гроші товар відмінної якості, але і ще й можете бути впевнені в тому, що авторитетні магазини завжди дбають і про безпеку платежів. Однак, будьте обережні і завжди перевіряйте, щоб в адресному рядку магазину була вказана правильна URL-адреса, оскільки часто шахраї створюють підроблені веб-сайти, що виглядають як точна копія офіційних, заманюючи таким чином користувачів, які нічого не підозрюють.

Як швидко заробити гроші на квартиру

Що таке шлюбне агентство і чим воно корисне?

Вишивка на замовлення — робота для жінок на дому