Як заробити в декреті?

Як говорилося в статті “Заробіток в інтернеті: мій шлях до нього”, причиною того, що я дізналася всесвітню павутину з прибутковою грошової боку, послужив мій декретну відпустку. І справа була не стільки в грошах (хоча вони, звичайно, ніколи не завадять), скільки в бажанні самореалізації.

Але ситуації бувають різні і дуже часто перед молодою мамою стоїть грошове питання, вирішувати який слід якомога швидше.

Найпоширенішим варіантом в такому випадку бувають бабусі і няні, вони виховують малюків, а мами повертаються на свої “додекретние” посади. Але, ніхто не зможе замінити дитині його маму, так уже розпорядилася сама природа.

На мій погляд, поєднати декрет і роботу цілком можна, головне – вміло розподілити свій час, вибрати обов’язки, які можна передоручити чоловікові, старшим дітям, бабусям і дідусям. Тепер пропоную свій список можливих сфер заробітку в декреті.

Грунтуючись на свої спроби заробити в інтернеті, можу сказати, що найоптимальнішим джерелом доходу молодої мами буде копірайтинг, іншими словами написання статей, переклад текстів, як на замовлення, так при самостійному виборі теми.

Копірайтинг вимагає мінімум навичок для початку: знання мови, наявність теми, в якій Ви добре розбираєтеся, бажання працювати. Згодом прийде досвід, Ваші статті стануть дорожче, знайдуться постійні замовника. Дізнатися докладніше про копірайтингу.

Ті, хто добре знає іноземні мови, з легкістю може заробити, переводячи статті на замовлення. Знання англійської завжди в пошані. Отримати додаткову інформацію, де заробити перекладами в інтернеті.

Позаштатний співробітник може працювати віддалено. Робота журналістом або фотографом зовсім не зобов’язує просиджувати 8 годин на офісі. Гнучкий графік дозволить Вам належним чином виконувати свої обов’язки і в той же час приділяти увагу своєму малюкові.

Створення власного інтернет-ресурсу (сайту, блога, спільноти, форуму, магазину). Всі види заробітку, пов’язані з наявністю сайту, вимагають набагато більше часу для того, щоб розібратися і почати отримувати нормальний прибуток.

Але якщо Вас затягне і з’явиться азарт, я впевнена, що за допомогою власного інтернет-проекту Ви зможете отримувати не тільки гроші, але і задоволення. Маючи досвід створення і просування сайтів Ви зможете робити це на замовлення, поступово ставати незалежним фрілансером.

Пропонуємо Вам ознайомитися з варіантами заробітку на сайті.
Заробити в декреті можна на своїй основній діяльності в реальному житті. Хороші фахівці завжди в ціні, навіть якщо вони знаходяться в декретній відпустці.

Якщо Ви юрист, бухгалтер, лікар або відмінно розбираєтеся в будь-який інший профільної області, Ви можете давати консультації і в реальному житті, і за допомогою інтернету, де відсутні територіальні межі.

Щасливим майстриня робити манікюр, педикюр, зачіски, макіяж і інші жіночі необхідності, навряд чи потрібно шукати собі інший спосіб заробити в декреті. Навіть працюючи по рекомендаціях, Ви зможете мати постійне джерело доходу.
Заробляємо в декреті на своєму хобі. Ви рукодільниця? Добре готуєте? Захоплюєтеся живописом? Так чому ж не робити це все для продажу.

Роблячи з хобі бізнес, Ви не тільки захоплююче працюєте, а й отримуєте за свою працю гідну винагороду. Дайте оголошення про свої послуги в місцеві газети та на відповідних інтернет-порталах (введи рядку пошуку фразу “дошка оголошень”). Ще пару сайтів в тему: Продаємо зроблене своїми руками, і тут все продається, а також тут, ще й тут, можна і сюди зазирнути. Шукати покупців на свої вироби можна на аукціонах і форумах.

Ще один відмінний спосіб заробити в декреті – це організувати комерційний дитячий сад або якщо точніше назвати його “дитячий міні-сад”.

Іншими словами, Ви можете доглядати не тільки за своєю дитиною, але і за дітися своїх подруг або знайомих (зрозуміло за гроші). Якщо Ви педагог, то такий варіант для Вас ідеальний. Негативними сторонами цього рішення буде те, що офіційно відкрити такий садочок навряд-чи вдасться, але все ж деякі “наполегливі” так працюють, оформляючи свою зайнятість як надання гувернантські послуг.

Мережевий маркетинг. Діяльність, яка може підійти не кожному. Тут потрібно як вміти переконувати, так і не впадати у відчай при отриманні відмов. Якщо продукція Avon, Mary Kay, Oriflame, Faberlic та інших популярних брендів для Вас раніше була захопленням, то в декреті вона з успіхом може стати основною статтею доходів.

Впевнена, що мною перераховані ще не всі варіанти заробітку в декреті. Кожна жінка індивідуальна, тому при пошуку джерела додаткового доходу потрібно орієнтуватися на її вміння, бажання і можливості. Якщо у кого, будуть конкретні питання, звертайтеся в коментарях: допоможу якщо не ділом, то вже радою точно.

«Большой вопрос» — достойна винагорода за питання

Залишити відповідь