Як заробити жінці будь-якого віку?

Я одного разу піднімала тему можливих джерел доходу для жінок. Щоб не повторяться, рекомендую ознайомитися зі статтею “Як заробити в декреті?”.

Кожна жінка любить поговорити. Не важливо про що ми брешемо, важливий сам процес. Так чому ж в цей час не заробити трохи грошей. Як говоритися, використовувати час з користю для себе і собі на благо.

Якщо в реальному житті балаканина може тільки дратувати роботодавця, то в інтернет-просторі кожна дівчина сама собі господиня, бос і керівник.

Отже, якщо Ви любите сперечатися, давати слушні поради, ділитися своїм багатим досвідом і інше інше, то чому б Вам не стати власницею власного блогу, щоденника або хоча б мікроблога. У кожному із запропонованих варіантів відмінні можливості для заробітку.

Ви можете відкрити невеликий блог присвячений нескінченно мінливою любові, весільний портал (приклад такого ресурсу – Nevesta.Info: місце, де зібрана вся інформація необхідна для проведення весільного торжества) або створити співтовариство любителів пуделів. Вибір тільки за Вами. Звичайно, мільйони відразу не прийдуть. спочатку потрібно тільки задоволенням, але з часом і на грошовому терені Вас чекає успіх.

Як заробити жінці: коротка інструкція до виконання

Знайти платформу, яка забезпечить Вам створення щоденника або блога. Таких ресурсів безліч – Google в допомогу, вибирайте будь-який вподобаний і користуйтеся на здоров’я.

Найпопулярніші це liveinternet.ru, blog.ru і livejournal.com.

Для більш високих заробітків все ж краще використовувати одну з CMS (готових систем управління контентом). Це wordpress або joomla, перша відмінно підійде для блогу, друга більш функціональна і передбачає створення веб-ресурсу будь-якої складності. Існує і інші системи управління матеріалами на сайті, але для них в інтернеті набагато менше навчальних матеріалів або ж вони просто платні.

Вибираєте хостинг і доменне ім’я для свого майбутнього ресурсу.
Встановлюєте обрану CMS на хостинг, додаєте свій шаблон, нові матеріали – словом наповнюєте свій сайт хоча б мінімум інформації. Що так як, шукайте в тому ж Гуглі: “wordpress відеоуроки” або “joomla відеоуроки”.

Якщо розкрутка і просування сайту в інтернеті для Вас темний ліс, то зробіть популярний свій ресурс серед своїх подруг, колег і знайомих. Це дуже просто! Ознайомте їх зі своїм новим захопленням, запропонуйте брати участь в дискусіях, обговореннях. А головне – пишіть цікаві статті, які спонукають людей думати, відчувати і рватися висловити свою думку. Тоді Ваш ресурс з часом стане улюбленим для багатьох дівчат.

Паралельно все ж можна зайнятися і власною розкруткою свого сайту. Це збільшить Ваші доходи. До речі, про доходи ми поговоримо пізніше.

Я рекомендую, сконцентрувати свою увагу на тих речах, які приносять задоволення. Працювати з моральним задоволенням важливо для кожної жінки. Це навіть не робота, а творчість. Впевнена, серед Ваших знайомих хлопців завжди знайдеться кілька, які з гордістю називають себе SEO-оптимізаторами. Вам не потрібно вникати, що це за страшне слово, приготуйте добру вечерю і запросіть свого знайомого в гості. Чоловік завжди оцінить вмілу господиню. Повірте, знайти того, хто за просто так захоче допомогти дівчині вирішити складну задачу, завжди можна. У реальності немає таких знайомих? Пробуйте шукати нові контакти через інтернет. Особисто мені завжди допомагали.

А ось тут ми наближаємося до найголовнішого, як заробляти на сайті.

Найдоступнішою для початку буде реклама. Я всім раджу Google Adsense і LadyCash для сайтів жіночої тематики. Ідеальне поєднання, яке допоможе отримати перший прибуток. Інші способи отримання прибутку за допомогою власного інтернет-ресурсу шукайте в розділі “Заробити на сайті”.

Звичайно, все, що я сказала – це тільки легкий поштовх до того, щоб почати заробляти собі на втіху. Більш детальну інформацію потрібно шукати на спеціалізованих форумах, інтернет-ресурсах, на цьому блозі, в спільнотах. Згодом прийде і успіх. Обмінюйтеся досвідом, не лінуйтеся запитувати.

В інтернеті завжди знайдеться багато бажаючих підказати, як і де можна заробити жінці. Можливо деякі нюанси Ви не озвучать, але здогадатися про них зовсім нескладно.

Заробіток в інтернеті: мій шлях до нього

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!