Як заробляти на розпродажах AliExpress

Інтернет магазин AliExpress користується величезною популярністю. Щодня сотні тисяч людей замовляють товари на цьому майданчику. Люди так влаштовані, що люблять купувати потрібні їм товари за хорошою ціною. Деякі спеціально збирають гроші і купують потрібні речі коли на них з’являється розпродаж і вони продаються з пристойною знижкою. І надаючи людям то що, вони хочуть, можна заробляти непогані гроші.

Суть даної схеми дуже проста. І заробити по ній гроші зможе абсолютно будь-яка людина. Потрібно розповідати людям про товари зі знижками, розпродажах і залишати спеціальну посилання по якій цей товар можна придбати.

Вони будуть здійснювати покупки за привабливою для них ціною, а людина залишив посилання отримувати прибуток з кожного такого продажу.

Для початку роботи потрібно створити джерела трафіку. Ті місця, на яких люди будуть дізнаватися про найвигідніші пропозиції та знижки. Не потрібно вигадувати велосипед і що – щось придумувати самостійно. Як джерела трафіку будуть використовуватися Tik Tok, YouTube і Telegram. Це популярні соціальні мережі в які щодня заходять мільйони чоловік. А значить в них є необхідний трафік, який лише потрібно перенаправити за своїми посиланнями.

Для цього знадобиться партнерська програма. Використовувати можна партнерську програму і інших інтернет магазинів, не тільки AliExpress. Але в даній схемі задіяна саме ця програма.

Для реєстрації через пошукову систему потрібно вбити наступний запит: партнерська програма ePN. Пройшовши реєстрацію в якості веб-майстра, новий партнер отримує можливість отримати рекламні посилання. Але для цього він повинен надати майданчик з якої буде йти трафік.

Як заробляти на розпродажах AliExpress

Тому, перед реєстрацією в ePN потрібно створити майданчик для залучення зацікавленої аудиторії. Таким майданчиком буде YouTube.

На популярному відеохостингу потрібно розміщувати відео про різні товари на які на даний момент знижки. Самостійно знімати нічого не потрібно, так як це забирає надто багато часу.

Ролики можна зробити з декількох фото товару, знайти на самій сторінці товару, зробити нарізку з чужих відео про цей товар. Всі ролики потрібно ретельно оптимізувати для полегшення знаходження користувачами даних відео.

Потрібно постаратися залучити живу аудиторію, яка буде залишати лайки, підписуватися, коментувати. Зробити це можна за допомогою розділу Shorts на YouTube і Tik Tok.

Мета перевести аудиторію на YouTube і монетизувати за допомогою партнерських посилань. Короткі відео збирають десятки тисяч переглядів за правильної подачі і допомагають швидко розкрутити основний канал з довгими роликами.

У коротких відео повинен бути заклик перейти на YouTube, щоб подивитися повноцінний огляд даної речі. Можна також використовувати Tik Tok, як основне джерело трафіку.

У цьому випадку людей потрібно переганяти відразу на партнерські посилання, це можна зробити перейшовши на бізнес аккаунт. Про те, як це зробити повно інформації в інтернеті. При бажанні з нею можна ознайомитися і отримати потрібні знання.

Коли на основному каналі збереться хоча б 500 – 1000 передплатників будь-яка партнерська програма захоче співпрацювати з таким майданчиком. А за допомогою описаних вище методів набрав 1000 передплатників не складе труднощів.

Після цього потрібно регулярно викладати на каналі нові відео про товари зі знижками. І незабаром канал почне приносити прибуток.

Але це ще не все. Щоб збільшити кількість продажів, потрібно створити кількох додаткових профілів на YouTube і з них залишати під своїми відео хвалебні відгуки.

Далі потрібно створити канал в Telegram і розміщувати там теж недорогі затребувані товари зі знижками. У кожному пості природно, повинні бути партнерські посилання. Тільки за зроблені по цих посиланнях продажу партнерська програма заплатить винагороду.

У цих посиланнях вбудований спеціальний розпізнавальний код, що дозволяє визначати з чиєї конкретно посиланням був куплений товар і кому платити винагороду.

Канал в Telegram потрібно назвати максимально коротко і просто, щоб його було запам’ятати. Далі на YouTube зі своїх додаткових акаунтів потрібно в коментарях залишати такий текст:

Найкращі товари зі знижками з AliExpress на нашому каналі в Telegram ….

Не потрібно залишати посилань, просто назва каналу. Користувачі самі знайдуть його через пошук. Щоб такий канал продавав в Telegram теж слід набрати підписників. Це можна зробити безкоштовними і платними методами.

З безкоштовних, найпростішим методом є сервіс BossLike. На цьому сайті заробляються бали і потім на них накручуються передплатники.

Використовуючи всі три джерела трафіку, через деякий час можна отримувати по кілька десятків продажів в день. Щомісячний заробіток буде повністю залежати від зробленого кількості продажів. А працюючи за схемою описаною вище, зробити велику кількість продажів за місяць не складе труднощів.

Зручний корпоративний сайт — запорука успіху компанії

iPhone 13 — чим відрізняється від попередньої моделі

Як розкрутити свої соціальні мережі