Як заробити 1000 гривень ( день ) в Інтернеті

Ви будете просто в шоці від того наскільки просто можна заробляти в Інтернеті. У статті описані способи, як легально заробляти десятки тисяч рублів на місяць не вкладаючи ні копійки. Цими способами користується величезна кількість людей, тому що вони реально працюють, і будуть працювати завжди. Якщо поставитися до заробітку в Інтернеті серйозно, то можна цілком вийти на дохід 1000 гривень в день. Якщо не вірите, перевірте, застосувавши поради зі статті.

Як заробити 1000 гривень на день в інтернеті: кілька відповідей на ваше запитання

Для початку один найпростіший спосіб, яким зможете заробити гроші, але він тільки для жителів України. До речі щоб ви розуміли цей спосіб не зовсім про те, що треба в прямому сенсі заробляти гроші, а про те, що як говориться в прислів’ї: «Все що ви не витратили, ви заробили». Замовте собі картку в Monobank – це банк, який відкрився на базі Universal банку, але він не має офісів і за рахунок цього може дати більш високі відсотки за депозитами і знімати більш низькі комісії за всіма операціями, але не в цьому вся принадність цього банку.

Головна вигода для клієнтів – це те, що у банку є свій мобільний додаток для управління фінансами, яке абсолютно нічим не поступається Приват24. Але, головна його принадність – це кешбек. Клієнт може встановити собі на місяць, чи на два будь-яких кешбек. Припустимо: на продукти і ресторани або продукти і бензин, є кешбеки взагалі до 20 відсотків. Тому нерозумно не взяти собі таку картку, крім цього вона не бере ніякої плати за обслуговування, тобто ніяких платежів з вас знімати додатково не будуть. Просто Ви отримуєте картку і користуєтеся, при цьому раз на місяць можете змінювати кешбек.

Банк надає можливість додатково заробити на запрошенні клієнтів. Якщо ви порадите комусь зареєструвати їхню картку, то отримаєте 50 гривень. Тому, якщо ви зареєструвалися за спеціальним посиланням, скачайте цей додаток і отримаєте за це 50 гривень. При реєстрації отримаєте своє партнерське посилання, яке будете поширювати в Інтернеті і заробляти гроші.

Як заробити 1000 гривень ( день ) в Інтернеті

Як заробити 1000 грн в день в Інтернеті: чому інші заробляють, а ви ні

Отже насамперед заходьте на сайт Workle, пройдіть тут найпростішу реєстрацію, авторизуйтеся в особистому кабінеті, і відразу після реєстрації можете починати заробляти реально великі гроші співпрацюючи з найбільшими компаніями в Росії і Україні. Ці компанії платять просто шалені гроші за те, що ви будете їм допомагати знаходити клієнтів.

Суть заробітку в тому, що ви на сайті вибираєте вподобану вам пропозицію від будь-якої компанії, наприклад, вибираєте опцію «Безкоштовні банківські карти» натискаєте і тут з’являється список різних карт, ви можете взяти посилання на будь-яку з них, і якщо хтось за цим посиланням таку карту оформить, то вам за це дадуть дуже хороші грошики. Причому вам нічого оформляти не треба. Наприклад, вибираєте зі списку звичайну безкоштовну картку від Альфа-Банку, і якщо по вашому посиланню цю картку оформить хоча б одна людина ви отримаєте 1700 рублів.

А, якщо припустимо оформить хоча б п’ять чоловік, то ви вже заробите вісім з половиною тисяч рублів. Ви тільки в це вдумайтеся, в цьому немає нічого складного: просто натискаєте опцію «Запропонувати клієнту» система видає ваше посилання і ви починаєте працювати. Посилання потрібно поширювати: спочатку почніть з відправки своїм друзям, знайомим і родичам. Дізнайтеся, у кого такої карти немає, опишіть всі її плюси і мінуси, підкресліть, що тут є безкоштовне обслуговування, багато всяких кешбеків: доставка до будинку, до дверей – все безкоштовно.

Отримавши першу виплату від вдалих угод, переходьте на пошук клієнтів в Інтернеті. Заходьте в чати Telegram, в пабліки і тематичні групи ВКонтакті, на різні форуми, особливо хороший результат приносять місцеві форуми різних міст. Рекламуйте де тільки можливо і пропонуйте там своє посилання. Обов’язково описуйте всі вигідні умови тієї картки. В Інтернеті можете знайти людей, які дуже добре заробляють на цих картках, приблизно сто п’ятдесят тисяч рублів за місяць.

Тут же, на сайті Workle є пропозиція від Яндекс таксі. Гонорар, який вони пропонують за людину, яка прийшла за вашим посиланням 2000 рублів. За одну людину, за одну заявку – такі хороші гроші. Ви просто копіюєте посилання і йдете в різні тематичні групи, наприклад можна почати Vkontakte робота в Санкт-Петербурзі або Новосибірську, пишіть будь-яке місто, давайте рекламу і своє посилання. Найпростіший варіант – в Google пишете запит дошка вакансій, і вам видає 90 безкоштовних сайтів, де ви можете зареєструватися описати всі плюси цієї вакансії і розміщуєте своє партнерське посилпння.

Або вибираєте категорію «Освіта» і бачите, скільки компаній платять за те, що люди купують у них курси, проходять уроки і семінари. Припустимо вибираєте курси англійської мови, заходите, отримуєте посилання і поширюєте його в тематичних пабліках. Там завжди багато користувачів до 900 тисяч учасників – це всі ваші гарячі клієнти, люди які намагаються вивчити якусь іноземну мову самостійно, а ви їм порекомендуєте курси. За кожного залученого клієнта компанія платить 1500 рублів. Тому, з тисяч пропозицій знаходите найцікавіші по оплаті і тематиці, копіюєте посилання і заробляєте реальні гроші – 2000 рублів, що приблизно 1000 гривень в день. Таким простим способом спокійно заробляєте собі на життя. Вивести свої гроші дуже просто. На сайті переходите по опції «Баланс» вписуєте дані своєї банківської картки, в Україні це ПриватБанк, і протягом 3 робочих днів приходять гроші.

Як заробляти на Telegram-каналі в Україні: досвід авторів каналів, які мають 145 000 передплатників

Telegram за статистичними дослідженнями українських експертів активно розвивається в Україні. У ньому зареєстровано і працює чоловіків 55%, решта жінки. Студентів – 25%, в месенджері найбільше користувачів від 18 до 27 років (50%). Відсоток людей, які активно читають канали, підписуються в середньому на 15 каналів – становить 62%. З усіх користувачів 35 % ведуть більше 25 каналів і заробляють на них. Telegram створювався не для розміщення реклами, і не для заробітку, але успішні користувачі вирішують свої питання безпосередньо з рекламодавцями, використовуючи Telegram і заробляють на своєму каналі або сайті чи блозі. Вони просто рекламують акції компаній, курси, вакансії.

Як заробити 1000 грн в день в Інтернеті: етапи виходу нового каналу на тисячу гривень за день

Читайте чек-лист, який складений успішним бізнесменом, що заробляє 1000 гривень на день і навіть більше.

1). Спочатку ставите мету, вона являє собою заробляти чистими тисячу гривень на день.

Тобто, це буде дохід 30 000 гривень на місяць.

В даному чек-листі розглядається модель монетизації 50% – це означає половина зароблених грошей з каналу потрібно вкладати назад в канал для його розвитку, а так само в рекламу і в підписників. Таким чином, щоб отримувати тисячу гривень, потрібно заробляти дві тисячі гривень на день.

Щоб мати такий дохід канал повинен бути красиво оформлений, з корисним контентом і цікавою тематикою, щоб можна було продавати в ньому рекламу. Канал повинен мати хороші показники: багато передплатників, велике охоплення аудиторії, величезна залученість людей. Це дуже важливо, тому що рекламодавці, які платять вам гроші за розміщення своєї реклами, це враховують і розраховують отримувати високу ефективність від показу їх реклами на вашому каналі. Тобто основний критерій, від якого потрібно відштовхуватися – це охоплення одного поста на вашому каналі. Для того, щоб продавати один рекламний пост по 1000 гривень вам потрібно в середньому мати дві тисячі показів цього поста.

1000 грн в день

Далі, канал повинен мати показник залученості 20 відсотків – це середній показник каналу, який знаходиться на закупівлях. Щоб мати такі показники потрібно 25 тисяч передплатників. Причому потрібно мати на увазі, що один передплатник буде коштувати 10 гривень.

2). Перший етап – вибір тематики.

Щоб знайти круту тематику вам потрібно просто подивитися, що зараз популярне в Telegram, тобто, яка тематика набирає хороші перегляди і зробити щось схоже. Щоб це зробити заходьте на сервіс Telemetry – це сервіс аналітики телеграм каналів і там зможете підібрати собі тематику. Ви просто берете канали подібні до вашої конкретної категорії. Дивитесь їх і відбираєте з цієї категорії ті канали з вузькою тематикою, які зараз знаходяться на закупівлях.

3). Оформлення каналу плюс легенда.

Ось що потрібно зробити в першу чергу – це зробити гарне оформлення каналу: аватарка, яка кидається в очі і оформлення постів. Добре, якщо ви замовите оформлення каналу дизайнерам. Далі, придумайте хорошу легенду, якщо у вас буде банально проста назва каналу, до вас ніхто не буде заходити. Придумайте ніби ви знаменитість, відомий фахівець в цій області. Опублікуйте прізвище, яке у багатьох людей на слуху. Тобто вони довіряють йому. Зробіть подачу матеріалу на каналі від першої особи, наприклад: «Я цей шлях пройшов, домігся успіхів і пишу покрокову інструкцію». Навіть якщо у вас буде просте оформлення постів, все одно люди будуть думати, що канал тематичний, і за ним стоїть якась особистість.

4). Джерела, де брати контент.

Можна писати самому. Але, контенту потрібно багато, на дві реклами в день потрібно приблизно шість постів доведеться замовляти у копірайтерів. Щоб здешевити, можна купувати статті від 2000 до 3000 символів, які розбиваєте на повідомлення по 300 символів, тобто вони повинні бути короткі, круті користувачі давно перейшли до короткого формату від першої особи.

5). Пошук каналів донорів.

Це означає, що вам потрібно буде шукати канали схожі на ваш. Вони повинні бути свіжі, створені після вас через місяць-півтора, не пізніше. Це потрібно для того, щоб побачити попит на тематику, які у них результати, і моделювати їх ситуацію, щоб отримати максимальний ефект.

6). Рекламні пости.

Фахівці рекомендують вибирати стратегію прямого посту. Виглядає це так: пишете коротке конкретне повідомлення і даєте посилання на канал, де йде ваша реклама. Це зробити не так вже й складно, віддача від цього може бути навіть краща, ніж віддача від закритого клікбейтного поста. Люди просто втомилися від закритих занудних постів. За якою формулою створювати прямий пост? Фахівці рекомендують вибирати наступну формулу – це гіфка, а потім пост, тобто, якесь GIF-зображення, анімація, все, що привертає увагу. Брати їх можете на сайті Gif.com. Вона не повинна нести якусь інформацію, вона просто повинна зачепити увагу людей в стрічці повідомлень.

7). Канали для реклами.

Ви вже вибрали канали-донори, які потрібно постійно дивитися і написали три рекламні пости. Далі потрібно знайти рекламний канал для розміщення своєї реклами. Звичайно краще, коли це будуть канали донори. У них намагайтеся купувати рекламу, але трошки торгуйтеся і не переплачуйте. Припустимо, ви продаєте свою рекламу по 500 грн, тоді плануйте купувати рекламу на інших каналах не дорожче 500 гривень за тисячу показів. Якщо канал дає вам в середньому 5000 показів реклами, то купуйте її не дорожче ніж 2 500 гривень. Зверніть увагу на вартість одного підписника. Наприклад, ви заплатили 500 грн за рекламу і прийшло 20 підписників, ціна одного підписника 25 гривень.

Це не дуже хороший показник. Нормальна реклама дає показник 10-12 грн за підписника.

8). Далі потрібно знайти канали для закупа реклами.

Спочатку проводите тестовий закуп в каналах-донорів, а потім робіть повний закуп. Тому необхідно відібрати велику кількість каналів, щоб відразу закупити рекламу на весь бюджет в цих відібраних каналах, так як це максимально виграшна стратегія. Вона відразу дозволить дуже швидко вийти на дохід. Якщо будете купувати багато реклами, то вас помітять рекламодавці в Telegram і потім будуть у вас купувати рекламу. Як відібрати велику кількість реклами? Спочатку дивіться, де рекламуються ваші донори. Для цього заходьте в сервіс Telemetry дивіться, яку віддачу вони отримують. Таким чином, ви перевірите всі канали і дізнаєтеся їх ефективності. Потім на кращих каналах купуєте рекламу.

9). Далі. У вас є канал, ви вже зробили хороший рекламний пост, закупили рекламу, тепер потрібно заробляти гроші.

Прийшов час пожинати урожай з того що посіяли. Якщо аккаунт молодий, то багато замовлень на рекламу не буде, тому потрібно відкрити кілька акаунтів з різними ip адресами, з різних комп’ютерів.

Для цього ви заходите на Telegram.org і завантажуєте Telegram Portabl, далі розмножуєте, припустимо, п’ять копій, додаєте в кожну з цих версій по аккаунту і обов’язково додаєте опис та інше. Далі відправляєте його в лежку, тобто, канал, перш ніж почати експлуатувати повинен полежати ну хоча б п’ять днів. Якщо створений новий канал, з новим аккаунтом, і відразу почнете писати з приводу закупівлі реклами – ваш канал забанять. Як шукати канали, яким можна пропонувати рекламу? Немає сенсу писати всім підряд. Потрібно писати каналам схожої тематики, і щоб вони мали приблизно схожі показники передплатників, охоплення і залученості. Ваш вибір – канали від 4000 до 6000 підписників.

Резюме

Канали в Telegram живуть не довго. Коли досягнете максимуму доходу, через деякий час почнеться спад. Все – це знак канал продавати. Наприклад, вклали в канал 50 тис.грн, отримали дохід 400 тисяч гривен, все – канал продавайте і відкривайте новий. Дотримуватися потрібно стратегії: створив, отримав прибуток, продав, і так потрібно діяти постійно.

Як прибрати рекламу в браузері

Майнінг криптовалют — ви повинні це знати

Як заробити гроші літом (варіанти літнього заробітку)

error: Вміст захищений!!