Як заробити гроші в Інтернеті без вкладень – 9 сходинок успіху

Ви хочете заробити гроші без вкладень капіталу?
Ви все ще сумніваєтеся, а чи можливо це?
Ви не вірите пропозицій купити систему швидкого заробітку?
Ви все ще хочете дізнатися секрет інтернет-доходу без грошових вкладень?

Звичайно Ви не отримаєте гроші, не інвестуючи нічого. АЛЕ … Під інвестиціями можна розуміти багато речей: це гроші, час і праця. Тут діє закон: чим менше грошових вкладень в проект, тим більші Ваші тимчасові і трудові витрати.

На мій погляд, один з найприбутковіших і довгострокових способів отримати стабільний дохід – це створення і розвиток власного сайту. Згодна, такий шлях підійде не кожному. Але навіть, якщо зараз Ви в жаху махаєте руками: немає – це не для мене, я не зможу, я не зумію.

Через місяць-другий пошуку заробітку в мережі, Ви зрозумієте, що не такий страшний шлях, по якому я пропоную йти. Набагато страшніше зробити вибір. Пам’ятайте! Хто не намагається, той не ніколи не зможе заробити гроші без вкладень.

Отже, коротко про сходинках побудови Вашого прибуткового сайту:

Сходинка №1:

Тематика сайту без вкладень. Річ дуже важлива! Ви обов’язково повинні самі цікавитися темою Вашого сайту і звичайно добре розбиратися в ній. Якщо вже розповідати людям про щось, то тільки про відомих Вам речах. Не варто робити сайт для всіх і про все. Краще звузити тематику, так і конкуренції поменше і вище ймовірність виходу вашого сайту на перші позиції в пошукових системах. Багато хто не радять робити сайти про заробіток в мережі. Причина: таких сайтів мільйони. За запитом “робота в інтернеті” Гугл видав близько 287 000 000 сайтів. Але я дозволю собі не погодитися з цим твердженням. Якщо Ви робите сайт про заробіток, то робіть його якісно, ​​постійно оновлюйте, пишіть тільки унікальні статті – і Ваш сайт буде успішним серед мільйонів собі подібних.

Сходинка №2:

Дизайн сайту без вкладень. Якщо у Вас немає досвіду роботи в дизайнерських програмах, пошукайте в інтернеті варіанти дизайну. Їх Ви знайдете велику кількість. Так що для гарного дизайну, Вам не доведеться робити ніяких фінансових вкладень.

Сходинка №3:

Контент сайту без вкладень. Контент (текстове наповнення сайту) повинен бути: цікавим, унікальним, пізнавальним, оптимізованим під певні пошукові запити (для початківців краще орієнтуватися на низько- і середньочастотні пошукові запити). Ваш сайт обов’язково повинен регулярно оновлюватися і доповнюватися новими матеріалами.

Сходинка №4:

Хостинг для сайту без вкладень. Якщо Ви хочете заробити без вкладень, то шукайте безкоштовний хостинг. Можна знайти досить якісні пропозиції. Звичайно, безкоштовний хостинг не ідеальний, але для початку дуже навіть підійде. У цій статті Ви зможете дізнатися про підводні камені безкоштовного хостингу. Якщо у Вас немає знань HTML, використовуйте хостинг з можливістю візуального редагування сайту. На приклад, усоз чи вікс, чи тільда. Зверніть увагу на наявність готових шаблонів для сайту.

Сходинка №5:

Домен для сайту без вкладень. Як правило, провайдери безкоштовного хостингу забезпечують безкоштовним доменом третього рівня. Така можливість, однак, не у всіх хостерів, тому поцікавтеся заздалегідь.

Сходинка №6:

Розкрутка сайту без вкладень. В першу чергу Вам потрібно додати всі сторінки свого сайту в пошукові системи. За допомогою безкоштовного сервісу xml-sitemaps.com створіть карту сайту і перешліть її в пошукові системи (найпопулярніші Google і Yandex). Через деякий час Ваш сайт буде проіндексований.

Сходинка №7:

Підняття індексу цитування (тІЦ для Yandex і PR для Google) сайту без вкладень. Для безкоштовного розміщення свого сайту в каталогах скористайтесь сервісом 1ps.ru. В результаті цих нехитрих дій Ви незабаром отримаєте перших відвідувачів на свій сайт.

Пишіть статті з посиланнями на свій сайт і розміщуйте їх в безкоштовних каталогах статей. Дуже важливо вибирати сайти з відкритими до індексування зовнішніми посиланнями. Обмін посиланнями і покупка посилань не вітається, дуже високий ризик отримати бан від пошукової системи.

Сходинка №8:

Вибір партнерської програми. З самого початку відвідувачів буде небагато, індекс цитування нульовим і деякі партнерські програми Вам не підійдуть. Але не біда. Один з прибуткових джерел доходу – це заробіток в інтернеті на контексті. Ви з легкістю зможете працювати з Google AdSense (однієї з кращих програм контекстної реклами).

За допомогою ще якихось партнерських програм заробити на сайті Ви дізнаєтеся з даного розділу. Порада: не вибирайте багато партнерських програм, 2-4 партнерки, які відповідають тематиці Вашого веб-ресурсу буде достатньо.

Сходинка №9:

Результат зусиль. Подолавши всі порушені мною сходинки у розвитку свого сайту, Ви з часом підвищите кількість трафіку, індекс цитування та популярність Вашого сайту. В інтернеті трафік значить гроші. Чим більше у Вас відвідувачів за день, тим дорожче оголошення показується в контекстній рекламі і зарахував кліків або показів. Отже, дохід від вашого сайту зростає в геометричній прогресії від зростання Вашого трафіку.

Всі вищеописані дії доступні кожному і абсолютно безкоштовні. Ви досягнете успіху без вкладень коштів. Однак якщо Ви дуже цінуєте свій час, кожен пункт можна довірити професіоналам, які за певну суму зроблять за Вас всю роботу.

І на останок! Не забувайте про найголовніше при побудові і розкручування сайту:

  1. Не піддавайтеся зневірі
  2. Вірте в свій успіх
  3. Скрупульозно дотримуйтесь до наміченої мети
  4. Аналізуйте помилки
  5. Не соромтеся питати поради

Кожен з нас починав з малого, і тільки найзатятіші дійшли до звершення своїх планів, чого і Вам бажаю.

Як управляти своїм часом: кілька порад для фахівців інтернет-маркетингу

Залишити відповідь