Як заробити на консультаціях онлайн

Консультації – прибуткова ніша, але раніше заробити в цій сфері могли лише одиниці, які пройшли профільні консалтингові курси або освіту в суміжній галузі. Але інтернет-технології не стоять на місці, і професіонали знають, як виручити гроші з накопичених знань за допомогою відео-уроків.

Після того як людина досягає певного рівня в своїй області, то він може продовжити роботу за фахом або передавати знання іншим. Консультації в інтернеті допомагають учням заощадити час і вдосконалити розвиток в профільній області.

Для цього в мережі знаходиться безліч дипломованих фахівців, які володіють достатнім рівнем знань. Простіше кажучи, онлайн-консалтингом називають передачу відомостей в певній сфері на комерційній основі.

Перевірені формати

Існує кілька варіантів продажу інформації через онлайн-консультації. Якому ж віддати перевагу? При виборі фахівця враховуєте специфіку роботи.

Вебінари

Подібний варіант заробітку – найбільш поширений. Він досить зручний, адже дозволяє консультувати кілька людей одночасно. Можна також записати відеотрансляцію і продавати через певні майданчики за гроші.

Як заробити на консультаціях онлайн

Рекомендується випустити кілька безкоштовних занять – що необхідно для мотивації користувачів придбати повний курс за певну суму.

Індивідуальні консультації

Такий спосіб підходить, якщо питання клієнта особистого характеру. Наприклад, коли мова йде про здоров’я або психологічні проблеми. Проводити консультацію можна в месенджерах або соціальних мережах, що підтримують функцію відео-зв’язку.

Вид заробітку на увазі не тільки діалог на задану тематику, але занурення в ситуацію замовника, її докладний розбір, відповіді на питання, що цікавлять і грамотне надання своєї точки зору щодо конкретної проблеми.

Текстова подача

Формат популярний серед блогерів в Інстаграме. За останні півроку більша частина випустила свої посібники, які, за їхніми запевненнями, повинні допомогти відновити волосся, налагодити сімейні відносини, правильно схуднути, просунути профіль в мережі або десь заробити. Тексти часто опрацьовуються експертами і повністю розкривають задану тематику.

Які області потребують подібних послуг?

Важко знайти сферу, в якій працівники не були зацікавлені в новій і якісно подачі інформації, що допомагає розширити знання або вирішити конкретну проблему. Так в яких же областях потрібно онлайн-допомога консультанта?

Бухгалтерія

Наймати фінансиста – не завжди виправдано. Представникам малого бізнесу простіше періодично користуватися послугами віддаленого консультанта.

Юриспруденція

Спеціаліст на відстані допоможе оформити заповіт, майно або допомогти будь-яку вирішити проблему клієнта за своїм спрямуванням.

Бізнес

Не тільки починаючим підприємцям необхідна допомога аналітиків і «акул» підприємницького світу. Особливо, коли мова заходить про розширення сфери діяльності.

Оподаткування

Податкове законодавство – непроста сфера. Вивчити і зрозуміти всі тонкощі самостійно – досить непросто, але коли часу в обріз допоможе консультація фахівця.

Медицина

Іноді зовсім не обов’язково відвідувати лікаря. Досить відео-дзвінка. Доктор відповість на всі поставлені і питання, якщо зрозуміє, що спілкування в такому форматі недостатньо, то буде рекомендувати візит до фахівця.

Психологія

Навіть погіршується моральний стан – для деяких не привід особисто відвідувати лікаря. Але поспілкуватися анонімно онлайн – під силу навіть сором’язливим людям.

Сфера інформаційних технологій

Заробити на консультації зможе кваліфікований програміст, спеціаліст з оптимізації web-сторінок, графічний дизайнер і верстальник.

Управління персоналом

Консультанти розкажуть – як правильно підібрати працівників і переманити потрібних фахівців в компанію.

Маркетинг

Його суть полягає в розробці та просуванні реклами, так і в комплексній стратегії просування організації в цілому.

Правильне харчування

Питання по підбору якісних продуктів і контролю маси тіла – будуть актуальні, як серед чоловіків, так і серед дівчат. Адже добре виглядати хочеться багатьом.

Скільки можна заробляти коштів?

Дохід від консультацій залежить від популярності конкретного фахівця в колі замовників. У перший час зарплата, звичайно, скромна, але після того, як консультант займе свою частку на ринку, він зможе отримувати за один проект пристойну суму.

Один день консультування в певній сфері іноді варто більше, ніж місяць роботи адміністратора на невеликому підприємстві.

Тому консультування в режимі «онлайн» зараз привертає до себе увагу серед бажаючих збільшити свій капітал.

Де працювати?

Існує кілька основних способів заробітку. Розрізняються методи щодо платформи, на якій вони проводяться. Найпопулярнішим є віддалене працевлаштування в великих консалтингових агентствах.

Компанія акумулює і розділяє замовлення, після чого працівник починає роботу над проектом самостійно або в команді, перевагою варианта є стабільність – офіційно нараховується стаж і виробляються відрахування в податкову.

Другий спосіб – самостійний пошук і ведення клієнтів. Консультантам доводиться створити собі репутацію серед клієнтів. Єдиний доступний спосіб «зробити ім’я» – розміщення на обраній площадці безкоштовної консультації.

Але з часом з’являється можливість підвищувати оплату послуг. З точки зору закону, така діяльність – індивідуальне підприємництво, яке повинно бути зареєстровано та піддаватися оподаткуванню.

Біржі фріланса – третя майданчик для розміщення пропозицій. Майданчики беруть комісію за роботу консультантів, і дозволяють працівниками ефективно взаємодіяти із замовниками. Плюс таких сайтів – великий потік пропозицій, але їх обсяг, найчастіше, незначний.

Сайт-візитка ціна 500грн | Створення сайту-візитки під ключ

Бізнес з Китаєм ( Топ-30 товарів з Китаю у 2021 )

Заробіток в Інтернеті на лайках

Що таке Маркетинг і хто такий Маркетолог