Як заробити на криптовалютах з нуля новачку

При розгляді різних варіантів примноження капіталу дедалі більше людей розглядають інвестиції в криптовалюту, які у останні роки вітаються як відкриття. Хоча про криптовалют багато говорять, мало хто насправді знає, що вони з себе представляють і як на них можна заробити.

Криптовалюти – це інноваційний вид віртуальних валют, створений ІТ-фахівцями без участі будь-якого банку.

У процесі створення використовується абсолютно нова технологія блокчейн, і навіть передові методи шифрування.

Криптовалюти утворюють розподілену облікову систему, що працює в інтернеті — вона повністю незалежна від будь-яких інститутів і має глобальний характер, оскільки не прив’язана до жодної країни. Простіше кажучи, криптовалюти створили користувачами інтернету, які використовують її для розрахунків P2P, тобто. без необхідності користуватися послугами будь-яких посередників.

Криптовалюти не мають фізичної форми — це ІТ-запис, тому їх монети (монети) зберігаються у спеціальних гаманцях, захищених паролями та ключами, і функціонують аналогічно до банківських рахунків.

Першою віртуальною валютою, заснованою на технології блокчейн, був біткойн.

Як заробити на криптовалютах

Вона була створена у 2009 році і досі вважається найважливішою криптовалютою у світі. Всі інші віртуальні валюти, створені пізніше (і створюються досі), називаються альткойнами. Хоча їх уже сотні, тільки деякі з них можуть зрівнятися з біткойнами за значущістю на фінансовому ринку – до них відносяться Ethereum, Litecoin, Monero або Ripple.

Холдери та трейдери

Пройшло кілька років, перш ніж біткойн та інші електронні валюти стали інвестиційним хітом на фінансових ринках.

Перший підвищений інтерес до криптовалют стався приблизно в 2013 році, але найбільший бум стався в 2017 році. Саме тоді курс біткойна за кілька місяців із рівня 1000 доларів США злетів угору, досягнувши рекордного значення в районі 20 000 доларів США. Популярні альткойни зафіксували трохи менше, але таке ж вражаюче зростання.

Хоча ралі біткойнів на той час зараз багато хто називає спекулятивним міхуром, воно ефективно захопило уяву інвесторів, які досі мріють про ще одну таку можливість заробити. На думку багатьох експертів, шанси на це є, тому інвестування у криптовалюти все ще існує.

Нижчі ціни на криптовалюти, безперечно, є гарним моментом для їхньої покупки. Дехто вирішує покласти свої монети в надійне місце і дочекатися значного підвищення курсу, щоб потім вигідно їх продати — це так звана холдери, які відносяться до інвестицій у криптовалюти у довгостроковій перспективі.

Проте є й другий варіант заробітку – це так званий трейдинг, який полягає в активній торгівлі криптовалютами та одержанні прибутку на поточних коливаннях курсу.

Торгівля криптовалютою на практиці

Якщо ми знаємо, що таке криптовалюти і як вони працюють, ми можемо перейти від теорії до практичних питань, пов’язаних із заробітком. На жаль, це не так просто і навіть для людей, які займалися, наприклад, Forex або фондовою біржею, криптовалюти не є ані офіційними валютами, ані фінансовими інструментами, тож торгуються на інших принципах. Щоб дійсно заробляти гроші, ви повинні спочатку ретельно вивчити ці конкретні правила.

Для цієї мети найпростіше звернутися до всебічного вивчення або курсу, в якому ви зможете знайти все про криптовалюти.

Особливо корисними будуть знання про зниження ризиків, які у разі криптовалютами оцінюються досить високо. Ви повинні знати, як захистити себе не тільки від хакерських атак і несумлінних брокерів, але і від сильних коливань цін на ринку криптовалют, які часто носять суто спекулятивний характер і можуть зазнати нас серйозних фінансових втрат.

Щоб дізнатися все про криптовалюти, знайдіть час, щоб вивчити їх досконало. Це варто зробити, тому що це ключ до вашого успіху у використанні цих активів, щоб потім заробити гроші.

Як почати інвестувати у Фондовий ринок

Інвестування: як почати інвестувати: покрокова інструкція

Як заробити на Payeer гаманці — інструкція