Як заробити на Payeer гаманці – інструкція

Користувачі мережі Інтернет, які заробляють онлайн користуються різними гаманцями електронних платіжних систем. Комусь до душі Webmoney, комусь Юмані або Qiwi, а комусь Payeer. Кожна електронна платіжна система має своїх шанувальників, тому що кожна з них пропонує свої вигідні та зручні послуги. Але, дуже часто ресурси, на яких люди заробляють віддалено, пропонують свої умови виведення зароблених грошей і обмежують коло гаманців. Однак якщо в цьому списку є гаманець Payeer, то багато хто вибирає його. Чому люди віддають перевагу саме цьому гаманцю? На думку користувачів, система цього гаманця набагато зручніша і не має жорстких вимог до користувачів і виводу коштів. Крім головної функції цього гаманця – зберігання грошей, там є ще дві прекрасні можливості для заробітку грошей: фондова біржа і вигідна реферальна програма.

Більше інформації в статті.

Payeer гаманець: способи заробітку

Як заробити на Payeer гаманці

Поступово функція заробітку на гаманці Payeer набирає своїх шанувальників, особливо після того, як багато ресурсів ввели його в список платіжних систем для виведення грошей. Тому ті юзери, хто планує серйозно займатися заробітком в мережі Інтернет обов’язково повинні завести, цей чудовий гаманець, благо – це займе всього пару хвилин. А завдяки його функціям можна виконувати обміни валюти і цифрових грошей, а також переводити їх на банківські карти України.

1.Заробіток на Payeer гаманці без вкладень

У статті спочатку звернемо увагу на ресурси для заробітку, які для виведення грошей використовують електронний гаманець Payeer. Причому це дуже відомі і популярні проекти, наприклад, букси, економічні ігри з виведенням грошей, валютні біржі і сайти для заробітку криптовалюти. Всі ці ресурси розраховані на новачків, тому користувачі зі стажем без зусиль у всьому розберуться і зможуть прямо сьогодні почати заробляти гроші в мережі, з вкладенням або без вкладень.

Економічні ігри для заробітку носять різний характер, але маркетинг у них практично однаковий.

Учасники вносять гроші під відсоток, а потім щодня виводять дохід на Payeer гаманець. Такий заробіток абсолютно без особливих зусиль і носить характер пасивного доходу, наприклад:

1). Cosmostar.cc – популярна економ. гра 2021 року, з виведенням зароблених коштів на гаманець Payeer. Суть гри проста – купуєте зірки, які приносять дохід на постійній основі. Є серфінг для заробітку, щоденні бонуси (перший бонус + 200% від суми поповнення рахунку), а ще за зароблені бали від поповнення рахунку дають рефералів.

2). MOTORGAME.BIZ – це ресурс де користувачі можуть заробляти гроші, граючи на економічному симуляторі. Маркетинг простий –купуєте автомобілі, створюєте свій автопарк, берете участь у конкурсах та реферальній програмі. Все це дозволить заробляти гроші, які можна вивести на електронний гаманець. У проекті працює прибуткова партнерська програма на 2 рівні. Перший рівень 7% від вкладу реферала, другий рівень – 3%.

3). TOP-CARS-ISRAEL.COM – це популярний сайт з економічною грою онлайн, де всі заробляють гроші. Маркетинг гри полягає в тому, що всі користувачі купують собі автомобіль, який приносить дохід. Чим крутіше парк машин, тим вище заробіток. Зароблені гроші без проблем виводяться на гаманець Payeer в зручний час.

Який буде у вас щоденний дохід? Залежить від вас і від суми грошей, яку вкладете в гру. У проекті пропонуються різні автомобілі, їх вартість і прибутковість.

У гаманці можна не тільки зберігати гроші, переводити зароблені кошти з проектів, тут також є дві прекрасні можливості для того щоб заробляти гроші – це біржа і реферальна програма.

2. Заробіток на Payeer гаманці: партнерська програма

У користувачів гаманця часто виникають питання, Як користуватися взагалі біржею Payeer, що це таке і як там можна заробляти гроші? Для початку потрібно пройти реєстрацію. Вона настільки проста, що не заслуговує на увагу. Після авторизації користувач потрапляє на головну сторінку і бачить свої фіатні і крипто-гаманці, але зараз не про це. У Payeer є відмінна партнерська програма.

Де шукати реферальне посилання? Заходьте в розділ «Налаштування», знаходите опцію «Мої реферали», там вказані ваші партнерські посилання, а також користувачі, які по ним зареєструвалися.Там же буде вказано розмір винагороди, який будете отримувати у вигляді відрахування від трансакцій своїх рефералів. Нижче знаходите своє реферальне посилання, копіюєте його і поширюєте по всій мережі Інтернет.

Популярність електронної платіжної системи постійно зростає, і нові користувачі в ній постійно реєструються і здійснюють все більше і більше операцій. Тому з цим потрібно рахуватися і брати участь в партнерській програмі, яка є дуже хорошим робочим інструментом. Головне, щоб ви самі користувалися цією системою, проявляли кмітливість і пробували різні способи залучення партнерів.

3. Як заробити на біржі Payeer гаманця: торгівля криптовалютою

Для заробітку на біржі переходите на сторінку біржі, клікнувши в меню на кнопку із зображенням графіка. Відкривається сторінка і зверніть увагу, що в даний момент для торгівлі обрана валюта Bitcoin/USD. За бажанням її можна міняти на будь-яку іншу. Для цього в меню є кнопочка Old, клікаючи на неї можете вибрати будь-яку валютну пару для роботи. Опускаєтеся нижче і внизу сторінки бачите скільки на балансі є сатоши.

У правому верхньому куті сторінки є три опції: «Історія» «Моя історія»і» «Мої ордери». Якщо відкрити опцію Історія, то побачите всі ордери від користувачів і за якою ціною вони продавалися. Якщо відкрити вкладку «Моя історія» тут показуються всі ордери власника акаунту, які вже пройшли. Причому одні цифри тут показані зеленим кольором, а інші цифри показуються червоним кольором.

Чому так відбувається? За кольором можна визначати тип угоди. Зелені цифри показують, що була покупка, а червоні цифри – була продажа. У цьому розділі трейдер бачить, за якою ціною він купував сатоши, і за якою ціною продавав. Зліва є стовпець, в якому червоним кольором відзначені ордери на покупку, а зеленим кольором відзначені ордери, які люди продають.

4. Як заробити на біржі Payeer: довгострокові інвестиції

Payeer електронна платіжна система

На біржі дуже багато людей купують собі криптовалюту і зберігають її тут до кращих часів. Наприклад, купили собі Bitcoin в 2018 році по одному курсу, а продали в 2021 році за зовсім іншим курсом, і якщо пощастить, то заробите, а якщо не пощастить, то продавати не будете, а будете тримати до тих пір, поки біток не підвищиться в ціні. Після того, як продасте свою криптовалюту за вигідною ціною, треба чекати коли ціна на біткоїни впаде і знову купуєте крипту і чекаєте, коли ціна злетить вгору. Якщо подивитися історію падіння і зльоту криптовалюти, то видно, що курс біткоїна плаваючий, і на цьому люди заробляють.

Виведення коштів з Payeer гаманця на банківську карту в гривнях

Виводити гроші з Payeer гаманця безпосередньо в українські банки немає можливості. Для цього застосовуються обмінні пункти. Знайти вигідний обмін можна на моніторингу BestChange. Тут вибираєте напрямок обміну із запропонованих обмінних сайтів, на Приват 24 UAH або Visa / MasterCard UAH. Після цього обраний сервіс направить вас до свого акаунту Payeer для підтвердження переказу. Після підтвердження оператор обмінного пункту отримає кошти, і відправить їх на гривневий рахунок в Приват24.

Віддалений заробіток: як заробити гроші сидячи вдома

Як заробляти гроші на курсі валют?

7 порад, як збільшити продажі в своєму бізнесі