Як заробити на перегляді відеороликів?

Створення відеоролика – творчий процес. В інтернеті відеоролики можна розмістити на особистому сайті або відеохостингу, наприклад, на Ютубі.

Також заробити на відеороликах можна на спеціалізованих сайтах типу Qcomment, Socpublic.com. Або мати власний контент на відеохостингу і заробляти від переглядів відеороликів іншими користувачами.

Відеоролики викладати можна і в соціальні мережі і заробляти на рекламі в соцмережах – Тік Ток і Інстаграм.

Як заробити на перегляді відеороликів?
Family doctor online. Young girl at home on sofa with laptop makes video call to doctor. Top view. Family doctor woman on laptop screen gives medical consultation on the Internet. Telemedicine concept.

Основні способи заробітку на перегляді відеороликів

Для створення авторських курсів найбільш часто використовують відеоролик з описом товарів або послуг, що пропонуються, авторських методиках. Мають такий відеоролик, як правило, на односторінковому сайті в якості рекламного майданчика і створюють потік відвідувачів на основний сайт, або інтернет-магазин, або на рекламований товар.

Як заробіток можна використовувати партнерку Ютуб. Для монетизації каналу, необхідно мати достатню кількість передплатників, мати унікальний контент і не порушувати авторські права інших користувачів інтернету. Можна отримувати дохід від реклами з основного сайту, де розташована презентація автора відеокурси або послуги інтернет-магазину.

Заробити на перегляді відеороликів можна на сайтах – Vktarget, ФорумОк, Соцпублік, Кьюкоммент, Тік Ток Фрі і аналогічних сайтах. Тут ви швидко сайтах існують різні типи оплачуваних завдань, серед них нерідко зустрічаються завдання по перегляду відеороликів.

Мета таких завдань – збільшити кількість переглядів каналу користувача, залучити цільову аудиторію. Завдання можна виконувати щодня і стати підписником каналу або залишати коментарі до відеоролика.

Заробити можна на онлайн-кінотеатрах

Підключаєтеся до партнерке і рекламуєте партнерську посилання з метою привернути відвідувачів на даний ресурс. Онлайн-кінотеатри пропонують до перегляду найсучасніші матеріали.

Створення відео на замовлення

Заробіток на біржі Freelancehunt – найкраща біржа фріланса України. Саме тут ви можете знайти роботу фрілансером або недорого найняти фахівця. Розміщуєте оголошення і чекаєте замовлень. Необхідно мати навички роботи зйомки, монтажу.

На власному сайті розміщуєте відеоролик і підключаєте, наприклад, рекламу Гугл Адсенс і заробляєте безпосередньо на рекламі.

На сервісі Moevideo можна заробляти на партнерській програмі. Заробляєте на своєму контенті за допомогою розміщення відеореклами. Робота йде за принципом – реєструйтеся, отримуєте код і встановлюєте його на своєму сайті і заробляйте.

Як швидко продати статтю в Інтернеті за гроші

Біткойн: обмін і покупка швидко, вигідно і надійно

Інтернет — заробітОК для Жінок в декреті ( 8 варіантів )

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!