Як заробити на розкрутці та продажі акаунтів соцмереж

Сучасний світ диктує свої умови. І в ньому більшості людей хочеться бути популярними, затребуваними, мати розкручені акаунти в соціальних мережах з великою кількістю підписників і лайків.

І заповзятливі люди відразу зметикували, як на цьому можна заробляти гроші. Незважаючи на величезну кількість різних сервісів для багатьох людей проблематично розкрутити власний аккаунт.

Вони, як правило, діють неправильно і в результаті не досягають потрібного результату.

Як заробити на розкрутці та продажі акаунтів соцмереж
Young mom freelancer works remotely at home from laptop. The little son is playing nearby, the cat is sleeping on the desk. Vector flat illustration.

Підписники або не проявляють активності, або аккаунт піддається блокування за спробу накрутити активність. А у деяких людей просто немає часу або бажання всім цим займатися, їм набагато простіше купити готовий розкручений аккаунт.

І є цілі біржі торгують подібними товарами. Великою популярністю користуються акаунти великих популярних соціальних мереж. Це в першу чергу Vk.com, Instagram, Telegram, Tik Tok, You Tube.

Кожна людина може заробляти на прагненні людей бути популярними. Для цього всього лише потрібно навчитися правильній послідовності дій. Заробіток будується на створенні і розкрутці акаунтів, а потім їх подальшого перепродажу через спеціальні біржі.

Як швидко розкручувати профіль?

Для початку потрібно завести нову сторінку в обраній соціальної мережі. Для прикладу візьмемо Instagram. Бажано створювати жіночий профіль. Викладати в ньому фото молодої дівчини. Вона ні в якому разі не повинна бути модельної зовнішності, але повинна бути приваблива природною красою.

Такі фото можна знайти в Yandex або соціальних мережах. Потрібно не менше 10 фото однієї дівчини.Щоб профіль виглядав максимально натурально.

На наступному кроці потрібно накрутити друзів. Для цих цілей існує безліч сервісів взаємообміну.

Принцип дуже простий, переглядаючи чужі профілю, ставлячи лайки, підписуючись людина заробляє необхідні бали на які потім зможе розкрутити свій аккаунт.

Якщо немає комп’ютера, то можна завантажувати додатки для телефону. Накрутити потрібно приблизно 500 осіб.

Це будуть живі люди, які можливо, навіть проявлять деяку активність.

Але цієї кількості для продажу занадто мало. Тому, тепер потрібно в Instagram активно підписуватися на популярних людей, коментувати їх записи, привертати увагу.

Через деякий час на ваш профіль почнуть підписуватися живі люди, які будуть лайкать пости і писати коментарі. Таким чином без особливих зусиль можна отримати кілька тисяч активних передплатників.

Деякі люди заповнюють сторінки фотографіями популярних людей, намагаючись видати їх за реальні профілю зірок. Ефект дуже хороший, але можна отримати блокування облікового запису або навіть потрапити до в’язниці за використання чужих даних, якщо відома особа побачить свої фото.

Набравши кілька тисяч людей, потрібно вбити в пошуковій системі запит і знайти біржі, які займаються продажем і купівлею таких акаунтів. Всі угоди потрібно здійснювати тільки через гаранта на біржі, ні в якому разі не слід користуватися гарантами з боку, дуже велика ймовірність потрапити на шахрая.

Яку ціну ставити?

Потрібно орієнтуватися на ціни на біржі. Так, як на акаунті жива аудиторія він коштує дорожче. Його можна продати за ціною від 500 до 5000 рублів. Природно, куплять швидше за нижчою ціною.

У Вконтакте потрібно діяти інакше. Перших передплатників можна отримати з груп по додаванню в друзі. Таких спільнот дуже багато і люди в них охоче додаються в друзі. Мінус в тому, що з – за надмірну активність, частина таких людей перетворюється в собак.

Для під Вконтакте найпростіше купити недорого передплатників. Наприклад, на сервісі Vtope можна отримати відносно якісну аудиторію за низькою ціною. Для цього потрібно придбати купони цього сервісу на сторонніх сайтах, ціна на 10 000 балів буде близько 90 рублів. На них можна запросити близько 1500 в групу або друзі.

На сторінку бажано розмістити кілька постів і безкоштовно накрутити активність. Щоб не витрачати на це час, на форумі Zismo можна щодня отримувати бали Snebes. Як для підписників дана аудиторія не годиться, але для створення активності на постах цілком зійде. Там же, можна отримати купони сервісу YTMonster. На них теж можна накрутити у Вконтакте.

Вигода очевидна, витрати на сторінку всього 90 рублів, дохід 500 рублів. Разом, чистий прибуток з одного продажу складає 410 рублів.А таких продажів може бути кілька в день при активній роботі.

Telegram, Tik Tok, You Tube, розкручуються за аналогією з Vk. Купуються підписники, а потім продаються дорожче. Знайти дешевих, але якісних передплатників можна знайти знову ж на форумі Zismo.

Перші гроші можна зробити без вкладень на Instagram. А потім вкласти частину отриманої суми в створення нових сторінок. Скуповувати акаунти на біржі для подальшого перепродажу не рекомендується, в більшості співтовариств просто даремні боти. А деякі співтовариства після покупки відразу можуть бути заблоковані.

Якщо поставити діяльність по створенню і продажу сторінок і спільнот на потік, то таким чином можна заробляти від 20 000 рублів на місяць.

Сайт-візитка: замовити створення, розробку сайту візитки під ключ (приклад+ціна)

Як залучити гроші в своє життя?

Як залучити гроші в своє життя?

Заробіток для електрика ( бізнес ідея )

error: Вміст захищений!!