Як заробити на розведенні тварин ( дома і в селі )

Успіх забезпечить тільки розумний підхід до справи, чітке планування і знання особливостей кожного виду.

Отримати високий прибуток вдасться, якщо до бізнесу підійти професійно:

1. Оформити документи.
2. Вступити в клуб.
3. Брати активну участь у виставках.
4. Приділяти особливу увагу вихованню, годівлі та догляду за собаками.

В іншому випадку доходи виявляться мінімальними, тому що основна частина прибутку піде на в’язку, харчування та лікарські препарати.

Для початку вивчити ринок і з’ясувати які з собак простіше в змісті. При виборі звернути увагу не на рейтинги, а попит в конкретній місцевості, кліматичні умови, національні переваги і т.п.

Довідник інженера будівельника для розрахунку прибутку. З’ясувати кількість щенят. Врахувати, що в’язати собак можна з 15-ти місяців і в середньому заводчики отримують 1-2 посліду на рік. Розрахувати витрати на годування, щеплення та ін.

Вигідніше містити не одного вихованця, а 10-15. З них 10-12 сук і 2-3 породистих кобеля. Така кількість займе весь вільний час. Будуть потрібні ветеринарні знання і навчання професії кінолога.

Як заробити на розведенні тварин

Без відповідної освіти не можна зареєструвати собак і сам розплідник. Квартирні умови не підійдуть. Для утримання потрібна територія з теплими і комфортними приміщеннями.

Потенційних покупців шукають через клуби, на виставках або через інтернет. У собаківників зі стажем, замовлення розписані на кілька місяців.

Розведення кішок

Котов і кішок можна утримувати в домашніх умовах:

1. Як і з собаками, вибрати породу і вивчити умови утримання. Потім знайти тварин з документами.

2. Заводчики рекомендують стати членом клубу, який оформляє направлення на в’язки, засвідчує титули і видає документи про родовід на кошенят. Можна обійтися і без цього, але тоді вартість кошенят знизиться в рази, а доступ до професійних виставок буде закритий.

3. Вивчити вартість кормів і добавок. Розглянути можливість закупівлі оптом за нижчими цінами.

4. Знання основ ветеринарії забезпечить правильний догляд, самостійне прийняття пологів і вміння вибирати кошенят для отримання повноцінного потомства.

5. Реалізація кошенят через клуби приносить максимальну вигоду. Вибракуваних з яких-небудь ознаками (забарвленням, вагою і т.п.) малюків продають самостійно. Ціна знизиться, але бажаючих купити домашнього улюбленця стане більше.

Розведення дрібних домашніх тварин

Декоративні кролики, хом’яки, щури, морські свинки і т.д. можна купити в будь-якому зоомагазині або по оголошенню в інтернеті. Не вимагають спеціального догляду.

Легко піддаються розведенню. Але при низькій вартості не принесуть великих грошей і підходять тільки для отримання додаткового доходу.

Розведення екзотичних тварин

Зустрічаються любителі рідкісних і незвичайних тварин. Все частіше на екранах телевізора можна побачити, як по кімнатах бігають міні-Піги в памперсах, в акваріумах снують піраньї, а в скляних контейнерах повзають змії, павуки, мурахи і навіть таргани.

Хоча зараз стає модним заводити саме таких вихованців , але без спеціальних знань не обійтися. Складність полягає в утриманні та годівлі.

Ціна на деякі екземпляри висока: єнот-полоскун в середньому 25000 руб., А вартість більш рідкісних, як Гіацинтовий ара (вид папуги) доходить до 12000 $. Тому продаж навіть одного примірника на місяць дасть відчутний прибуток.

Розведення с / г тварин

На дачі або в приватному будинку з ділянкою землі розводять с / г тварин. Найбільшу вигоду приносять кури, кролики та свині. На жаль, зміст свиней через сильний запаху, може ускладнити відносини з сусідами.

Але вони всеїдні, невибагливі в утриманні та швидко набирають масу. В 6 міс вага свині досягає 100 кг.

Collage representing several farm animals

Кури і кролики не мають такого яскраво вираженого запаху, а при систематичному догляді він практично відсутній.

Оптимальним вважаються кури м’ясо яєчних порід. Купивши підросли 5-ти міс молодиць відразу отримують яйця. У рік 1 курка приносить 180 яєць, а в віці 6-7 міс. середня маса становить 3-4 кг.

Для торгівлі виключно м’ясом заводять курей породи Крос або їх ще називають бройлерів. Ростуть дуже швидко. В 1,5 міс. вага досягає 2,5 кг. і більше.

Розведення кроликів вигідно тим, що вони досягають статевої зрілості в 5-6 місяців і дуже плідні. Техніки щільних окролов, дозволяють з’єднувати кролиць кожні 20 днів.У посліді народжується від 5 до 12 кроленят, в залежності від породи. Чим більше, тим менше кількість в приплоді.

Завдяки сучасним комбікормів, термін вирощування на м’ясо становить 4-4,5 місяці. А вартість племінних особин як самців, так і самок, які досягли статевої зрілості від 2000 руб. і вище.

Назвати точну цифру складно, тому що все залежить від сезону і регіону.
На домашні продукти завжди є попит. Вони відрізняються смаком і корисними властивостями. Не містять хімічних добавок.

А отримавши 15-20 постійних клієнтів можна забезпечити себе постійним доходом.

Крім яєць, м’яса і племінного матеріалу, заробити можна на гної, тому що він є екологічно чистим універсальним добривом.

Заробіток в Інтернеті з телефону

Заробіток в Інтернеті

Як швидко набрати 1 000 000 підписників в Інстаграм

Процес розробки сайту — створення сайтів «під ключ»

error: Вміст захищений!!