Як заробити на тестуванні сайтів

Для кожного власника веб-сайту дуже важливий критерій зручності використання ресурсу. Цей критерій значно впливає на суму майбутнього прибутку. Тому власники інтернет-ресурсів наймають виконавців або асессоров. Для виконання такої роботи не потрібні спеціальні знання або грошові вкладення.

Тестування веб-сайтів є хорошим способом заробити на інтернет-просторі. Пошук працедавців не буде утруднений, так як ринок насичений різними пропозиціями.

Схема заробітку досить проста, тому такий вид заробітку доступний кожному. У даній статті будуть розглянуті етапи отримання прибутку через тестування сайтів, переваги і недоліки.

Для початку необхідно зареєструватися на спеціальному веб-сайті, який виступає посередником між роботодавцем і виконавцем. Після реєстрації на персональний комп’ютер встановлюється софт і розширення в браузері. Виконавши ці кроки, асесор може приступити до виконання завдань.

Грошові кошти надійдуть на рахунок виконавця тільки після перевірки звіту про виконання замовником.

Вимоги замовника прописуються в технічному завданні, яке необхідно прочитати перед виконанням роботи. Після того різання всіх необхідних дій потрібно заповнити спеціальну анкету про виконану роботу разом з відеозвітом.

як заробити на тестуванні сайтів

Варто враховувати, що в такий діяльності існує рейтинг, від якого залежить розмір заробітку асесора. Чим вище рейтинг – тим більше підсумкова сума і кількість замовлень.

Більш того, вміння працювати в спеціальних програмах є перевагою у виборі виконавця з боку роботодавця.

Існує величезна безліч бірж, де можна знайти підробіток по тестуванню сайтів. Найпопулярнішими є Askusers і Usertesting.

Незважаючи на молодість ресурсів, вони встигли завоювати довіру і популярність у багатьох користувачів. На біржах легко знайдеться робота для кожного.

На ресурсі Askusers відмінно функціонує технічна підтримка. Тому, при виникненні проблем або питань, можна швидко і оперативно отримати відповідь на питання чи виправити виниклу проблему. Для початку потрібно пройти нескладну реєстрацію. Заповнити особисту анкету потрібно максимально коректно і детально. Після чого будуть доступні завдання для виконання і необхідні програми для скачування.

Ресурс Askusers існує на інтернет-просторі кілька років, але популярність у нього не менше, ніж у більш старих проектів.

На сайті є програма рефералів, яка дозволяє отримувати виконавцю кілька відсотків від виконаної роботи запрошених користувачів. Відмінний ресурс для початківців асессоров.

Проект Usertesting є американський ресурс. Однак аудиторія становить не тільки населення Сполучених Штатів. Активно беруть участь жителі європейських країн і Росії. Інтерфейс біржі Usertesting досить простий у використанні.

При скруті перекладу можна скористатися автоматичним перекладачем, який знаходиться в браузері.

Процес реєстрації простий і не потребує багато часу. Але існують обмеження у виконанні завдань – кожен користувач повинен бути повнолітнім.Плюсом є виконання завдань з власного смартфона, що робить можливим роботу в будь-якій точці світу.

Оплата здійснюється на рахунок PayPal.

Перевагами такого заробітку буде наявність декількох вільних годин на день на вибір, робочий день виконавець формує сам. Абсолютно кожен користувач мережі інтернет може стати асессором і почати заробляти хороші гроші.

Пошук роботи значно спрощений – виконавцю приходять повідомлення про можливі замовленнях з урахуванням заповненої анкети на сайті.

Звичайно ж, як і в будь-якій роботі є недоліки. Наприклад, невеличкий потічок замовлень на одного асесора. У тиждень можна отримати близько 3 повідомлень про нові завдання.

Хоча, існує хитрість, для більшого потоку замовлень необхідно зареєструватися на декількох сайтах. І ще одним мінусом є оплата за виконану роботу, яка проводиться щодо мобільного телефону.

Тестування сайтів – цікава і прибуткова діяльність, яку можна зробити додатковим доходом без наявності спеціальних знань і навичок, а головне – грошових вкладень.

Як Підняти власну Самооцінку!

10 Способів знайти нову роботу!

Як заробити на розведенні тварин ( дома і в селі )

error: Вміст захищений!!