Як заробити на заповненні анкет в Інтернеті

Є кілька компаній, які проводять маркетингові дослідження. До них відноситься Marketagent. Крім проведення маркетингових досліджень в Інтернеті, це також дає можливість отримання невеликого доходу для учасників.

У цьому огляді ми більш детально розглянемо Marketagent, поговоримо про умови реєстрації, хто може брати участь у заповненні онлайн-анкет і які винагороди. Нарешті, я напишу дещо про свій досвід і додам кілька порад про те, як отримувати більше запрошень в опитування і підвищувати заробіток.

Короткі характеристики

Marketagent – це компанія, яка проводить більше 800 досліджень на рік і щодня додає близько 400 нових членів в свою базу даних.

як заробити на заповненні анкет в інтернеті
Attractive young man using check sheet with check boxes. Isolated concept businessman character using business manager. Vector illustration.

Для проведення цих опитувань потрібні так звані інтерв’юери – люди, які дадуть відповідь на поставлені запитання. І саме так можна заробити.

Хочете знати, що вам потрібно з цим робити? Просто зареєструйтеся на marketagent.com. Після реєстрації компанія зв’яжеться з вами по електронній пошті, а також кожного разу, коли їй знадобляться ваші послуги. Однак мушу зазначити, що це нерегулярний контакт, тому що вибірка опитування завжди змінюється в залежності від опитування.
В

ам обов’язково буде цікаво дізнатися, скільки часу у вас піде на заповнення анкети і скільки вам за це заплатять. Однак визначити точний час досить складно, тому що кожна онлайн-анкета має різну довжину. Одні довше, інші коротше.

Реєстрація та оплата

Вам, безумовно, буде приємно, що Marketagent не стягує з вас ніяких вступних внесків. Реєстрація безкоштовна.

Система виплат також проста.Після завершення участі в інтернет-опитуванні бонусні бали будуть зараховані на ваш рахунок. Звичайно, ці бали мають фінансову цінність – 100 балів представляють 80 рублів.

Спочатку ви навіть отримаєте 100 бонусних балів тільки за реєстрацію. Кількість балів за одну заповнену онлайн-анкету залежить від того, скільки часу вона зажадала. Таким чином, чим більше питань в анкеті, тим більше часу ви витратите на неї і, звичайно ж, отримаєте більше балів.

Якщо на вашому рахунку достатньо балів, ви можете обміняти їх в обмінному пункті на гроші, які надійдуть на ваш банківський рахунок, або на електронні гаманці Paypal і Skrill.

Або ви можете просто використовувати їх для покупки продуктів і послуг, пропонованих партнерами Marketagent. Обмін балів можливий в будь-який час. Однак, якщо сума менше 1500 рублів і ви хочете відправити винагороду на банківський рахунок, з вас буде стягуватися комісія в розмірі 80 рублів.

Всі способи використання зароблених грошей коректно вказані на біржі.

Про те, що це солідна компанія, яка безпосередньо працює з респондентами, свідчить той факт, що вас завжди інформують про можливу винагороду одночасно в електронному листі з пропозицією заповнити анкету. Тоді вам вирішувати – заповнювати анкету чи ні.

При цьому всі ваші персональні дані підлягають захисту та не передаються третім особам. Як тільки ви захочете вийти з системи, тобто припинити свою активну діяльність, ви можете зробити це на головній сторінці.

І звичайно потрібно оновлювати свої дані кожного разу, коли відбувається зміна.Наприклад, після заміжжя вам слід оновити поле «статус» у своєму профілі, тому що після цього зміни ви зможете вписатися в іншу аудиторію.

Поради щодо отримання більшої кількості анкет і збільшення заробітку

– Чесно заповніть свої реєстраційні дані. Ви не отримуєте за це грошей, але на основі цієї інформації система визначить, чи підходите ви для участі в будь-якому платному опитуванні.

– Заповніть анкету і додаткові пункти. У категорії «Набір тексту» у вас є можливість розширити свій профіль додатковими анкетами, що дасть вам більше шансів, що вони відправлять вам запрошення на майбутній опитування. Деякі такі анкети не оплачуються і служать тільки для розширення профілю, інші – платні.

– Карусель – огляд. Якщо вас не влаштовує кількість онлайн-анкет, які відправляються вам по електронній пошті, я рекомендую перейти в розділ «Опитування – Карусель». У ньому ви знайдете більше оглядів. Вони змінюються відносно швидко, тому вам слід відвідувати цю категорію регулярно, в ідеалі кожен день.

– Використовуйте додатки від Marketagent. За допомогою цієї програми компанія буде запрошувати вас не тільки на регулярні опитування, але і на невеликі мікрозаданія. Ви, звичайно, зможете управляти ними зі свого смартфона.

– Активуйте повідомлення в браузері. У категорії «Повідомлення браузера» ви можете активувати можливість відправки вам запрошень для участі в опитуваннях у вигляді push-повідомлень.

Ці повідомлення будуть відображатися у вашому браузері. Вам навіть не потрібно запускати Marketagent .com – просто відкрийте браузер, і додаток повідомить вас про новий опитуванні. Це відмінний інструмент.

– Обновляйте свої дані. При кожній зміні, яке ви робите в своєму житті, я рекомендую вам оновлювати свій профіль.Це може бути ще одна можливість отримати більше запрошень.

Мій досвід

Мій досвід роботи з цією компанією більш ніж позитивний, я працюю з нею більше року, і вона завжди надійно платить мені за заповнені анкети. Поки мені не доводилося стикатися з жодною проблемою, на відміну від інших компаній, які також проводять дослідження ринку.

Єдине, що викликає зморшки на лобі – це менша кількість анкет і опитувань. Але, сподіваюся, в майбутньому ситуація покращиться.

Як я вже згадував вище, після реєстрації не забудьте заповнити свій профіль і анкети профілю (в розділі «Набір тексту» поступово додайте міні-анкети. Гроші за них ви отримуєте лише у виняткових випадках).

Але на даний момент мені потрібно заповнити 3 анкети, про які я навіть не знав, 2 з яких платні. На їх основі вони будуть запрошувати вас на опитування. Якщо ви їх не заповните, вони не зможуть запросити вас до жодного з опитуванням.

Я також рекомендую активувати повідомлення браузера – він завжди буде попереджати вас про новий опитуванні. Таким чином, вам навіть не потрібно відстежувати свою адресу електронної пошти, просто тримайте браузер відкритим, і ви будете отримувати повідомлення про нові можливості.

Вас точно не обдурить активація додатки Marketagent на вашому смартфоні – смію вас запевнити.

Тільки з цими трьома згаданими вище «поліпшеннями» кількість запрошень на опитування збільшилася у мене на 100%.

Кілька слів на закінчення

Це безумовно не афера. Вам не потрібно турбуватися про те, що хтось відправить вам небажані товари або подзвонить продавець. Поки я зареєстрований в Marketagent, я нічого подібного не помічав.Що додати?

Вважаю «Маркетагент» однією з найсерйозніших компаній, що працюють в сфері заробітку в Інтернеті. Щорічно він платить зареєстрованим інтерв’юерам більше 2 мільйонів доларів. Чому б і вам не відкусити шматок цього «пирога»?

Інструмент Facebook Insights — для поліпшення бізнесу

Кращі програми для заробітку з телефону ( 2021 )

Кращі ігрові автомати онлайн ( на гроші )

error: Вміст захищений!!